19 вересня 2019 року
Звернення до всіх людей планети Земля
Коаліції Світлих Сил Космосу

Космічна ескадра рятувальників «Гедеонове Військо» Коаліції Світлих Сил Космосу, що є кураторами планети, звертається до всіх людей планети Земля і урядів всіх країн даної цивілізації «Людство».

Люди Землі, звернення до вас було не раз направлено з попередженням про прийдешні зміни по різних каналах зв'язку.

Було запропоновано: Припинити всі війни і чвари, відмовитися від ядерної зброї, ліквідувати всі шкідливі АЕС, звільнити природу планети від людського насильства і забруднення. Припинити експерименти з тілом людини, змінити ставлення до планети і її Природи. Звернення не було почуто.

 Вищий Розум виніс рішення: У зв'язку зі сформованими космічними обставинами вивести життя на планеті з сонячної системи галактики «БІРІОЗ» (Чумацький шлях), очистити його від негативу в процесі Переходу в тахіонному випромінювачі (Чорна діра) і перевести в інший мірний простір Великого Космосу.

Зараз здійснюється цей план Вищих Сил, про що свідчать події, що відбуваються на планеті Земля (зміна клімату, епідемії, скорочення населення, активність землетрусів і вулканічної діяльності і т.д.) Ці процеси заперечувати вже неможливо. На даний момент ваш світ ілюзорний. Корабель «АРГО» з ескадри «Гедеонове військо» ввів планету і два її місячних супутника в систему тахіонного випромінювача. (Складова частка системи «тахе», поки що невідома вашим вченим).

Корабель «АРГО» разом з планетою Земля знаходиться з 09 серпня 2019-го року на дев'ятому витку спіралі тахіонного випромінювача. В процесі переміщення проводиться глобальне очищення планети згідно з програмами Космічної Свідомості. У цьому процесі очищення цивілізації проходить аналіз організмів людей, їх перетворення і відбір, відповідно до рівня Свідомості і по відношенню до планети і її населенню.

Душі відібраних будуть розселені на інші планети відповідно до умов розумного космічного розподілу. На Землі залишаться лише ті, хто отримає статус гідної людини, здатної продовжити життя у п’ятимірному просторі третього аммессіозного поясу Великого Космосу.

Планета після виходу з тахіонного випромінювача буде визначена (перенесена) на постійне становлення в галактику «Геріоз» (Простір Любові) на п'яту орбіту зірки ОРІКС. Енергетична будова тахіонного випромінювача така, що система проходження планети має 11 спіралей до мембрани при вході, і 9 спіралей при виході. Під час переміщення планети Земля до мембрани багато хто з вас ще можуть змінити своє ставлення до цивілізації, і її програмам розвитку, і тим самим зберегти найбільшу кількість людських осіб, які мають розумний інтелект. Особливо це стосується глав і урядів всіх країн планети Земля.

Командир корабля-трауелевентатора «АРГО» Арголена.

Це звернення відправлено в ООН.

www.youtube.com

Канал Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше