19 листопада 2020 року
Мирна Богиня (Воїн Світла)
Заклик до дії

Клан Кабали просуває свої обмеження Штучного Інтелекту, як було оголошено ще в березні 2020 року. Тепер вони також використовують збройні сили для забезпечення цього. З енергетичної точки зору останні тижні листопада 2020 року були відзначені запеклими боями між Світлими Силами та Темними Силами на Вищих планах.

Темні енергетично атакували різні вихори Богині в Європі за допомогою екзотичної зброї. У цей проміжок часу відбувся землетрус між західною Туреччиною і грецьким островом Самос, в результаті чого цунамі обрушилося на узбережжі недалеко від руїн стародавнього міста Ефес, зовсім поруч з будинком Діви Марії.

У той же час відбулося кілька терактів в Європі, точніше у Франції. Обезголовлена ​​статуя в церкві в Ніцці, і в центрі Відня (в Австрії) біля синагоги. Більш того, всередині єзуїтської церкви в Баварії (Німеччина) також була обезголовлена статуя Діви Марії і додана маска для обличчя.

З фізичної точки зору Кабала хоче створити поділ (читай: протистояння – ВЗ) між християнами і мусульманами в Європі, в Сполучених Штатах Америки - між республіканцями і демократами, а в усьому світі – поділ між тими, хто вірить в коронавірус, і тими, хто заперечує маски для обличчя. Вони хочуть проштовхнути закони для ще більшого контролю над людьми, і вони хочуть вивести солдатів на вулицю якраз перед тим, як вступлять в силу обмеження.

Але з більш високої точки зору, головна мета Кабали - порушити планетарні вихори Лей Ліній, тому що це все ще гра Лей Ліній. Велика кількість цих Ліній розташовані у великих містах (мегаполісах), особливо в урядових районах, і Кабала побоюється мирних маршів пробудженого населення вздовж цих енергетичних Ліній планети.

Наприклад, в Берліні (Німеччина), кілька місяців тому відбулася акція протесту, яка мала значний вплив на колективну Свідомість планети. Це також причина, по якій вони (Кабала) хочуть заборонити зібрання і замикають людей вдома під карантин, але, звичайно, це баланс. Оскільки протести проходять майже в кожному місті світу, з цієї причини Темні також намагаються контролювати протестні рухи, виставляючи перед ними фальшивих лідерів. Деякі з них фактично є клонованими рептилоїдами.

Мета Кабали полягає в тому, щоб перетворити такі акції протесту, зборів, якщо поліція ще не розігнала їх, в розважальний захід, який будить людей, але не має належного позитивного впливу на планетарну енергетичну решітку. Також є спроби вивести подібні події з мегаполісів, подалі від Лей Ліній. Однак марші пробудженого населення створюють вихор енергій вздовж Лей Ліній, які входять в планетарну енергетичну решітку і впливають на решту людей по всьому світу.

Це сталося нещодавно в Німеччині. Цього разу в місті Лейпцигу, де люди вирвалися з поліцейської блокади і мирним маршем пройшли через центр міста. Такий марш уже відбувся в 1989 році, після чого відбулося падіння Берлінської стіни, що розділяла Західний Берлін від Східного.

Отже, як контрзахід проти фальшивих протестувальників, керованих клонованими рептилоїдами, Сили Світла відправили на поверхню планети високопоставлених членів Галактичної Конфедерації, які фактично увійшли в людські аватари в цей самий момент, щоб направити Рух Опору на поверхні планети в правильному напрямку, і розбудити ще більше людей. Тому що це важливо прямо зараз.

Темні намагаються відновити зв'язок зі старою нацистською Часовою Шкалою Другої світової війни, намагаючись реанімувати фашистський режим того часу в цій Часовій Шкалі, використовуючи пандемію коронавирусу. Вони використовують ті ж самі шаблони, тільки змінилася назва: замість спалювання книг (як це було у фашистській Німеччині і більшовицькій Росії в іпостасі СРСР - ВЗ) тепер існує інтернет-цензура; Закон дозволу 1933 року, тепер замінений Актом захисту від інфекцій; арійське посвідчення особи, тепер має замінити сертифікат імунітету; і ким були євреї тоді, сьогодні є протестувальники проти носіння масок. Навіть будівлі виглядають однаково, якщо порівняти, наприклад, рейхстаг в Нюрнбергзі з планованою новобудовою в Берліні.

Цього разу, за ​​допомоги масового тестування, Темні можуть створити базу даних ДНК всього населення планети. Влітку 2020 року повідомлялося, що боротьба з цією фракцією нацистської кліки йде повні ходом, в зв'язку з чим слід враховувати, що в останньому випадку за нею стоять негативні окультні сили як тоді (у ХХ столітті), так і зараз (у ХХІ столітті), це так звані Чорні маги.

Всі політики і філантропи, які в даний час озвучують і просувають цю тоталітарну систему, є просто ляльками, роботами з дистанційним управлінням, і це не тільки символічно. Фактично багато політичних лідерів абсолютно порожні у своїй свідомості, коли вони стоять перед народом. Вони говорять те, що потрібно сказати, що їм наказали темні повелителі Кабали. (Оточення президента Зеленського - «зелена шантропа» при владі в Україні - є яскравим тому прикладом – ВЗ)

Таким чином, Кабала може без коливань проводити ці жорстокі заходи. Справжні ляльководи знаходяться навіть не на поверхні, частково навіть не в фізичному світі. Однак Сили Світла в цей час вживають заходи  захисту від негативних дій цієї фракції, а також багато зоряного посіву на поверхні задіяні на астральних планах в нічний час ...

Як зоряний посів, ви повинні вірити в те, що ви певною мірою захищені. За моєю інформацією, зоряний посів - працівників Світла, воїнів Світла - не будуть примушувати до вакцинації від коронавирусу. Крім того, не слід занадто залучатися до дебатів з прихильниками і противниками Трампа. Вони (дебати) тільки розсіюють вашу енергію, яка була б більш важливою для інших речей, наприклад, для масових медитацій. Одна медитація вже проводиться сьогодні (19 листопада 2020 року) спеціально для Німеччини, щоб запобігти найбільшому втручанню уряду в основні права населення з 1933 року. Наступна медитація для стабілізації Часової Лінії відбудеться 21 грудня 2020 року (звіт C.O.B.R.A наведено нижче).

Також буде важливо стежити за США за допомогою медитацій, тому що як тільки переможець президентських виборів буде визначений, там вибухне ще більший хаос. Також буде важливо залишатися центрованими, а потім допомагати іншим людям, які не можуть зрозуміти, що тут відбувається. Особливо коли нарешті тривимірна Матриця нарешті впаде.

Всі ці, здавалося б, негативні сценарії мають тільки одну причину: час темного домініону минув. І ці потрясіння якимось чином також повинні відбутися, тому що занадто багато людей все ще знаходяться в глибокому сні. Але ми не самотні в цьому. Наші союзники (з Галактичної Федерації Світла - ВЗ) набагато ближче до нас, ніж багато хто думає, а можливо, багато хто забув про це...

www.youtube.com

Энергетический канал

PS

28 грудня 2020 року

C.O.B.R.A

Звіт про активацію Епохи Водолія

Наша активація епохи Водолія 21 грудня 2020 року мала величезний успіх. Ми значно перевершили критичну масу учасників, коли в цій медитації взяло участь близько 400 000 осіб. Наша медитація послала потужний спалах енергії в енергетичну мережу планети Земля, тектонічні плити планети вступили в реакцію і почалося виверження вулканів.

21 грудня 2020 року о 20:22 годині за Києвом дуже сильний імпульс чистої галактичної енергії Любові досяг поверхні нашої планети. Цей енергетичний промінь прийшов з галактики М87. Імпульс тривав близько 10-15 секунд, але був досить сильним, щоб видалити близько 10% усіх первинних аномалій, що залишилися на Землі, які тривалий час накопичувалися біля поверхні планети.

Багато людей, які брали участь у медитації, відчули цей імпульс, і він приніс миттєве емоційне, духовне, а іноді навіть фізичне зцілення деяким людям. Багато травмуючих подій були стерті з енергетичних полів деяких працівників Світла.

З цього моменту відбувається очищення первинної аномалії на поверхні планети Земля. Силам Світла також вдалося закріпити чисте Світло на поверхні планети. Це сталося вперше з 1996 року (з моменту вторгнення архонтів на Землю).

Багато істот Світла, а також Богиня були присутні в своїх енергетичних втіленнях навколо людей, які медитувати, і їм вдалося отримати досить докладний зразок нашої матричної структури, з більш глибоким розумінням цієї квантової структури Матриці.

Тепер повним ходом видаляються екзотичні квантові темні технології. Вони також почали з поступового очищення імплантатів поверхневого людства, і ви можете допомогти їм в цьому процесі за допомогою певних методів видалення імплантатів.

Фрілансер Валерій Зміївський

 (учасник колективної активації епохи Водолія 21 грудня 2020 року)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com