18 жовтня 2019 року
Архангел Уриїл
Гроші. Світова трансформація

Дорогі мої, я є Архангел Уриїл, я є Світло і Любов Бога, я ваш друг і люблячий брат.

Рідні мої, сьогодні я прийшов, щоб допомогти вам у Квантовому Переході, щоб розповісти про ті зміни, що відбуваються і будуть відбуватися, щоб ви йшли в ногу з новим часом, і переходили у П'ятий вимір Землі.

Зараз я хотів би поговорити з вами про гроші, про цю енергії, яка зазнає глобальних, просто фундаментальних змін, як на фізичному, так і на тонкому плані.

Гроші здавна вважалися дуже важкою, щільною матеріальної енергією. Згадайте, спочатку вони були дуже важкі - це зливки золота, важкі дорогоцінні монети, якими люди обмінювалися між собою, використовували як плату або данину. У стародавні часи було жити дуже важко, гроші заробляти було важко і були величезні злидні.

Потім енергетика людства змінилася, стала вище, і гроші придбали нову форму - з'явилися паперові і легкі купюри (фіатові гроші). Вони мали ту ж силу обміну, але життя стала вже легше і простіше. Пройшли найважчі часи і гроші вже заробляли легше, з меншими зусиллями. Грошей приходило більше, а в світі стало менше злиднів.

Зараз прийшов новий час - Квантовий Перехід, коли гроші з часом повинні повністю піти, оскільки в них зовсім буде потреби - всі люди почнуть жити у великому достатку всього.

Це досить складний як фізичний, так і енергетичний процес, перехідний час, оскільки гроші не можуть зникнути в одну мить, вони поки що потрібні.

Гроші повинні так само, як і ви, пройти трансформує процес. Поки в людях є страхи, що вони можуть залишитися без них, гроші не можуть відійти.

Зараз йдуть глобальні зміни в грошовій системі і всі ви відчуєте їх на собі.

На фізичному плані гроші змінюють свою форму - вони з кожним роком стають все легше і легше, наче все більше втрачають у вазі, стають ніби невидимими, поки не прийде час і вони повністю не зникнуть.

Як це відбувається?

Величезна частина грошей перетворилася в найлегшу форму - вони стали електронними. Це означає, що для плати або обміну вже практично не потрібна матеріальна форма. Вони можуть переміщатися від людини до людини більш невидимо і легко.

Електронна система обміну грошима буде з кожним днем ​​вдосконалюватися і ставати все краще і краще, а значить - легше, все більше і більше спрощуватися.

Потім настане час, коли гроші трансформуються в ще більш легку і нову форму - залікового взаємного обміну.

Вона (форма грошей) вже є на Землі, коли електронні гроші автоматично списуються, а вам не потрібно витрачати на переклад свій дорогоцінний час і енергію, а необхідно лише вести легкий і ненав'язливий контроль.

Зараз люди починають використовувати цю нову електронну систему автоматичного взаємообміну для оплати податків, комунальних та інших обов'язкових щомісячних платежів.

Коли ви будете жити в гармонії і любові з цим світом, то будете лише спостерігати, як гроші з легкістю йдуть і приходять, а вам вистачає грошей на все.

Ця автоматична електронна грошова система досягне такого високого рівня, що практично не потрібно буде платити ні за що, буде жити невидимий взаємний обмін, який влаштовує всіх.

Так гроші поступово стануть більш невидимими, а після, коли у людей зникнуть останні страхи, що їм може чогось не вистачити, вони зрозуміють, що гроші їм більше не потрібні: всі живуть у величезному достатку, коли є все необхідне, але при цьому немає егоїстичних надлишків.

З цього моменту настане п’ятимірний світ і гроші повністю зникнуть, оскільки більше не потрібні.

З любов'ю до вас,

Ваш Уриїл.

Прийняла Магда, 17.06.2019 р

www.youtube.com

Канал Энергетический канал  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше