18 ГРУДНЯ 2018 РОКУ
АБСОЛЮТ
ПРО РОЗШАРУВАННЯ ЕНЕРГІЇ І ЛЮДЕЙ
ЧАСТИНА ДРУГА
ЧЕННЕЛІНГ

Я також ненадовго зупинюсь на моменті, про який сказано у вашому святому письмі (Біблії). Там є розповіді про те, що в певний момент вашого земного часу буде відбуватися те, що називається пришестя Христа на вашу Землю. Ця подія також малюється як момент суду, де праведники будуть Вознесені, а ті, хто не дотримувався божественних законів, будуть скинуті.

Цей момент вам являє та енергія, яка вже прийшла на вашу Землю. Але я хочу вам сказати, що цей процес не буде таким, як він описаний в цій священній книзі буквально. Все це відбувається на Тонкому плані, і має на увазі, що ви вже були знайомі з цими умовами поділу енергій. Тобто процес не проходить так, що ви не готові до нього, а вас, так би мовити в цій книзі, судять за ваші життя. Це означає, що всі ви на Тонкому плані не тільки розумієте, що відбувається, і це не є судом в повному розумінні цього слова.

Це те, що називається поділом (розшаруванням) енергій, про який йдеться вище, і зараз немає тієї істоти на ім'я Ісус, як представника Бога на Землі у фізичному тілі, яка покликана вас судити. Насправді, Ісус - це божественна енергія у великій кількості, що прийшла на вашу Землю для допомоги вам. Те, що зараз відбувається на вашій улюбленій Землі, буде мати дуже серйозні наслідки для всіх. Ви спостерігаєте зміну ваших старих систем уявлень про те, яким може бути навколишній світ.

Це, перш за все, це помітно в тому, що дуже багато людей повністю розчарувалися в своїх урядах, в тому, як ці уряди забезпечують людям їх певний рівень життя. Це стосується і уявлення про те, що жодна влада не може дати людині відчуття повної безпеки і захисти її сьогодення і майбутнє на Землі. Ви всі бачите в різних країнах одну і ту ж картину, як виборців постійно обманюють ті, хто приходить завдяки вам до влади. Ця ситуація кожного разу повторюється знову і знову, і ви вже розумієте, що мабуть і в наступний раз вона повториться знову.

Я також хочу сказати, що, незважаючи на повторення цієї ситуації, ви знову вірите, що буде незабаром хтось інший, хто, врешті-решт, перестане вас обманювати, і що в наступній виборчій кампанії знайдеться людина з широким кругозором і чистим серцем, яка буде тим справедливим політиком, і виконає всі свої обіцянки, дані вам. Але я не хочу вас розчаровувати, а лише скажу, що така людина, якщо вона навіть і існує у вашій реальності, не зможе перемогти в передвиборній гонці, оскільки для всіх інших кандидатів вона буде занадто великою загрозою, і вони постараються зробити все можливе, щоб ця людина не прийшла до влади.

 Я також хочу сказати, що оскільки зараз спостерігається дуже сильне протистояння енергій, які несуть в собі позитивні і негативні заряди, усім вам недовго чекати того моменту, коли ця поділ стане остаточною і безповоротною. І всі ваші лідери, яких так довго ви терпіли, підуть, забравши з собою той негативний заряд і той стан хаосу і розчарування, який вони увесь час транслювали в ваші життя. Вам залишилося чекати дуже недовго, виходячи з тих наростаючих подій, які стануть очищенням вашої планети. І вам незабаром доведеться самим дійсно бути господарями (будівничими) власного життя.

Я також хочу сказати, що ці очисні процеси будуть такими потужними, що після них жодна Душа не зможе залишитись на планеті, якщо вона не керується в своєму житті божественними законами і не готова бути служителем Світлу. Я бачу, що у вас є, як і раніше сумніви. Вони пов'язані з вашим внутрішнім питанням: невже це справді станеться, і ви станете вільними і щасливими без цієї величезної армії користолюбців і розбійників всіх мастей, які тільки прикриваються словами про те, що вони піклуються про ваше життя, а самі займаються грабунком свого народу і думають тільки про власну вигоду.

Я хочу сказати вам, мої дорогі улюблені Душі, що це незабаром стане тією реальністю, яка змінить рух вашої людської історії назавжди. Ви звільнитесь від старої енергії тих, хто не хоче з нею розлучатися. Це буде так чудово, що ви в перший час будете відчувати певні сумніви, чи дійсно це сталося насправді. Адже зараз ви не можете навіть сподіватися на те, що таке можливо. Я розумію ваші почуття, оскільки я в свої земних втіленнях дуже добре бачив, до чого призводять людство жадоба влади і грошей, і повірте мені, все побачене мною бачите зараз і ви.

Я не зміг тоді змінити цей хід речей, і бачу, що зараз ви самі також не зможете це зробити. І ця ситуація вже повторюється не одне століття у вашій земній історії. Я спостерігаю ту ж жадібність, ту ж несправедливість, і те ж саме беззаконня, які були і тоді. Я бачу, як ви зневірилися змінити що-небудь, оскільки все повторюється знову і знову, і у вас в душі живе величезне почуття розчарування і безсилля перед цією машиною під назвою «держава».

Зміни, з якими ви вже зіткнулися, це тільки початок. У вас зараз є можливість бачити дуже невеликий фрагмент того, що відбувається, і ви, звичайно, не в змозі побачити цілу картину. Тому часто все відбувається здається вам чимось, що йде своєю чередою, і не викликає дуже великого хвилювання. Ваше Его каже вам, що на Землі були різні сюжети, і що те, що відбувається в даний момент, не краще і не гірше того, що вже було за часи вашої земної історії. І ви думаєте, що все, що було раніше, буде таким же і надалі.

Ці роздуми утримують вас у стані ілюзорного спокою, в якому не дуже добре, але зате дуже звично. Цей стан присипляє вашу Свідомість, і ви часто вважаєте за краще не помічати тих глобальних процесів, які вже стали видимими. Я хочу перерахувати лише деякі з них.

У всьому світі змінюється клімат, і вже зараз ви стали свідками того, що в тих місцях, де раніше було холодно, відбулося потепління, є не характерним для цих місць. Там, де було жарко, ви бачите, навпаки, похолодання, що веде до того, що люди не готові до такого повороту подій, і стали замерзати.

Танення льодовиків набирає обертів, і дуже скоро ці землі стануть повністю вільними від них. Це ваша Антарктида і Північний полюс, в тому числі і найвищі вершини світу, яка також звільняються від снігу. Зміна кліматичних умов веде до того, що ті землі, які раніше були неродючими, стануть такими. Але в той же час області, які оброблялися і приносили врожай, стануть непридатними для використання. Ці процеси прискорюються і буквально за кілька найближчих років картина повністю зміниться.

Ви також знаєте про те, що ваші вчені відкрили ще один момент, якому поки не можуть дати правильне пояснення. Я маю на увазі зміна коливань магнітного поля Землі. Воно збільшилося в сотні разів, і становитиме близько 300 Гц (частота Шумана, до 2012 року була менше 8 Гц), і цей показник буде також збільшуватися. Це означає, що всім вам, як фізичним тілам, які не можуть існувати без магнітного поля Землі, необхідно прискоритися до цієї частоти (тобто збільшити частоту вібрацій), інакше ви не зможете перебувати на поверхні планети. Цей процес має свій зворотній бік медалі, про яку я вже говорив вам. Це стиснення сприйняття часу (тобто прискорення часу).

Ще одним важливим зміною є поведінка вашого Сонця. Воно проявляє себе абсолютно нехарактерним чином, і на вашу Землю надходять такі частинки, про які вчені не здогадувалися раніше. Ці частинки змінюють все, до чого торкаються. Вони змушують все навколо не тільки прискорюватися, але і змінюють поле вашої Землі, і все, що знаходиться на ній. Це є частиною процесу прискорення і очищення.

Також незвичайним для вас стало те, що дуже багато людей стають тими, хто у вас називається «каналом» (Channeling). Вони здатні отримувати інформацію з Тонкого світу (плану) від представників Вищих Світлих сил. І ця інформація абсолютно нова і незвичайна для землян. Цей стало можливим завдяки тому, що те, що у вас називається завісою, зараз тоншає, і крізь неї можуть приходити енергії з інших планів в набагато більшій кількості, ніж раніше.

Інформація, передана таким чином для всього людства, покликана допомогти усім вам в Переході на більш високі вібрації. Це також, як я вже говорив, є частиною загального плану. У вашому загальному житті здійснилися зміни, які не вписуються у ваші уявлення і думки вчених як про такі, які взагалі можливі. Але, незважаючи на це, вони (зміни) вже тут. Вони не тільки відбулися, але разом з ними ви ще побачите багато такого, що здавалося неможливим. Це момент, в якому вже не можна буде змінити хід всього процесу, про який вже сказано. Ці події не тільки вже видно, як ви висловлюєтеся, неозброєним оком, але і велика їх частина фіксується вашими вченими.

Але поки у вас немає повної картини змін, оскільки дуже велика їх частина залишається поза вашим полем зору. Вчені також не дають вам повної картини, оскільки це було б досить небезпечно, і як вони вважають, посіяло б паніку серед населення планети. Тому ви отримуєте лише фрагменти загальних подій, і не можете ще повірити в те, що ваша планета повністю змінюється. Найчастіше ви спостерігаєте за змінами погодних умов, які вже досить видимі і дають вам зрозуміти, що звичні колись умови пішли назавжди.

Але і тут ви можете сказати собі, що все відбуватиметься через впровадження людством нових технологій, які змінюють клімат. Але я хочу сказати вам, мої улюблені, що навіть якщо ваші технології дійсно впливають на вашу планету, вони є дуже великим порушенням для екології. Вони не можуть так сильно змінити ваші кліматичні умови, тому це не тільки результат вашого втручання в природу, а реакція вашої планети на все, що ви робите, і частина загального плану. Це також видима частина того, що називається зміною полярності, яку вам ще належить побачити.

Як вже повідомлялося, з можливістю піти від вашого негативного впливу на всю екологічну систему і не тільки, Земля отримала можливість підвищити свої вібрації до рівня, в якому не будуть присутні такі важкі енергії, як суперництво, боротьба за виживання на фізичному рівні, управління і придушення інших сутностей для власної наживи, страх, знищення собі подібних, ненависть і злоба і тому подібні енергії. Вони всі будуть бачитися як таке, що має покинути вашу Землю разом з їх носіями. Душами, які мають в своєму полі ці енергії, і не хочуть позбуватися їх.

Я вже говорив вам про це, і хочу повторити це ще раз, що їх відхід є для них добровільним рішенням на рівні Душі, і що цей вибір поважається представниками Вищих Світлих Сил. Я знову повторюю це все тому, що ці моменти є вкрай важливими для розуміння того, що і як буде відбуватися на вашій планеті. І щоб ви, мої улюблені, що не роздумували про це, вважаючи, що Творець карає своїх дітей за їх неправильне життя, це не зовсім так, оскільки це наслідок того, що називається кармічний закон, за яким ви отримуєте ті, що самі притягує своїми вчинками і діями.

І якщо у вашому полі багато негативної і важкої енергії, то до вас вона буде притягнута в ще більшій кількості, оскільки, як ви знаєте, подібне притягує подібне. Але якщо ви усвідомлюєте ці моменти, і працюєте над зміною полярності енергій у вашому полі з мінуса на плюс, то до вас будуть притягатися в більшій кількості позитивно заряджені енергії. Цей закон не може обійти жодна душа, яка коли-небудь втілювалася на Землі.

Ще я хочу додати, що з того моменту, коли на Землі почали відбуватися зміни клімату, вже пройшов досить тривалий час, і зараз у вашій пам'яті немає чітких меж бачення того, що ці зміни все ж дуже великі. Ваша Свідомість має здатність підлаштовуватися під певні процеси, і це виглядає для вам як досить поступові зміни, хоча вони такими не є, якщо брати до уваги, що у вашому відчутті це - кілька десятків років, а в нашому - кілька секунд.

Ці зміни згладжені в вашому сприйнятті вашим земним відчуттям часу, і тому ці події вам не здаються настільки стрімкими, якими є насправді. І все, що відбувається навколо вас, як би розтягнуто в часі, і виглядає не настільки страхітливим, як, наприклад, тайфун, який налітає, що називається, миттєво. Ви перебуваєте в ілюзії того, що ці нібито поступові процеси будуть продовжені в тому ж ритмі, і це найбільша помилка вашого сприйняття.

Це пояснюється ще і тим, що ваші органи чуття увесь час, якщо можна так висловитися, обманюють вас. Вони змушують вас сприймати світ, який постійно змінюється і знаходиться в нескінченному русі, як щось повторюється або застигле, і цей видимий вам світ стає для вас чітко фіксованим, і вам здається, що ви просто рухаєтеся по вашому житті, а картинка навколо залишається однією і тією ж. Це вводить вас в стан звичності і незмінності вашого світу.

Але я хочу сказати, що те, що ви бачите, як ваш звичайний, твердий на дотик світ, є енергією. Ця енергія знаходиться в постійному русі. Саме цей рух дає можливість світу існувати, і в цьому вічно рухливому світі немає нічого, що залишалося б незмінним. Це є головною умовою існування розумного життя. І якби ви побачили енергію так, як вона тече у Всесвіті, ви були б вражені, оскільки ті речі і предмети, які сприймаються вами як тверді, такими не є. Вони також складаються з вічно рухливої енергії, але просто на іншій швидкості.

Ця швидкість руху створює у вас відчуття щільності цих об'єктів. З розумінням цього до вас прийде і зовсім інше ставлення до всього, що вас оточує. З цим пов'язано також і те, що відбувається у вашому житті. Оскільки ви ніколи не буваєте одними і тими ж в повному сенсі цього слова, ви також увесь час змінюєтесь. І це також стосується як вашого фізичного тіла, так і того, чим ви є на Тонкому плані.

Ваші великі гори і великі простору, що знаходяться на Землі і здаються незмінними, також знаходяться увесь час в русі. І як це не дико звучить для вас, вони переміщаються. Просто цей процес до недавнього часу був дуже непомітний для ваших очей, але зараз цей рух прискорилося, і ви будете свідками того, як моря і океани змінять свої кордони, як поля і гори будуть там, де їх раніше не було, як масиви суші підуть під воду і виникнуть в інших місцях.

Відлік Нового життя вже почався для всіх вас, хто живе на планеті. Він, власне кажучи, почався ще тоді, коли ви, як колективна Свідомість, звернулися до Творця за допомогою, і з цього моменту ви почали писати нову сторінку вашої загальної історії у вигляді абсолютно нових можливостей і перспектив. Ніхто з вас не очікував, що можна змінитися самим і змінити свою історію. Це настільки незвичайне і нове, що ви до сих пір не можете до кінця повірити в це.

З цим відчуттям у вас одночасно присутнє відчуття того, що все можливо. Цей стан подвійності Свідомості також посилюється з плином вашого земного часу. Він пов'язаний з тим, що у вашому полі присутній явний розподіл між Новою енергією, що приходить до вас, і тим, що говорить вам ваш розум. Ви начебто бачите ці моменти одночасно, і це створює абсолютно новий стан Свідомості, яка не може сформуватись шляхом логічних міркувань.

У ньому присутній фактор, який не може бути осмислений за допомогою розуму. Цей фактор полягає в тому, що для вас зараз відбувається те, що називається виконанням Божественної волі. Вона не є тим, що можна осмислити і розкласти по поличках в вашому розумі. Це також і абсолютно нова характеристика енергій, які прийшли на Землю. Це все разом взяте ставить вас в абсолютно нову позицію, в якій ви ніколи не перебували раніше, і вам нема з чим порівняти цей новий для вас досвід.

У вас немає жодних орієнтирів по відношенню до того, що відбувається, і чим це закінчиться. З такою дуже зміненою позицією пов'язано дуже багато труднощів для вашого звичайного сприйняття дійсності. У вас є знання того, що дуже багато що змінилося за останнє десятиліття, але це не є вирішальним у ваших роздумах, оскільки все завжди змінюється, і попереднє життя не буває схожою на майбутню. Але, тим не менш, вам вже зараз зрозуміло, що зміни ніколи не були настільки стрімкі.

Також ви стоїте перед реальністю, яка говорить, що ви змінюєтеся зсередини. Це підтверджують багато наукових відкриттів, зроблені вашими вченими останнім часом. Ці зміни також несуть нове послання для вашого розуму, і ви абсолютно чітко починаєте розуміти, що зміни, про які вам говорили у ваших древніх книгах, пророцтвах, передані через різні джерела, вже знаходяться в полі вашого зору. Все разом взяте розбурхує вашу уяву, хоча розум продовжує наполягати на тому, що це неможливо. І з цим подвійним поглядом ви продовжуєте жити і не розумієте, який же з них є вірним.

Ця ситуація посилиться ще більше, оскільки незабаром ваші вчені побачать дуже цікавий момент в своїх спостереженнях за тим, що відбувається у Всесвіті. Він змінить їхнє уявлення про те, як здійснюється те, що ви називаєте «часом». Це відкриття спричинить за собою великі зміни у вашому загальному полі Свідомості, і також буде ще одним підтвердженням тієї інформації, яку ви отримуєте від різних джерел з приводу майбутніх змін.

Я так багато зупиняюся на нюансах вашого сприйняття тому, що вони дуже важливі для розуміння загальної картини. Я хочу, щоб ви чітко усвідомлювали: те, що ви бачите перед своїм поглядом, є тільки чарівною ілюзією, що повністю приховує від вас те, чим світ є насправді. Ця ілюзія не може бути відправною точкою у ваших міркуваннях, оскільки веде до неправильних висновків, і ви не зможете побачити справжню реальність, поки не станете змінювати крок за кроком своє розуміння суті явищ.

Цей головний постулат знали багато Вчителів, які приходили до вас на Землю для того, щоб навчити вас нового сприйняття всього, що вас оточує. Я також кажу вам: видимий світ є абсолютна ілюзія.

З любов'ю, Отець Абсолют.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше