18 червня 2019 року
Майкл Лав
Операція «Звільнення Землі»

Вітання Великим істотам Світла!

Земний Альянс повідомляє, що операція зі звільнення Землі триватиме до 04 липня 2019-го року, оскільки плеядянські сили Світла використовують передові 5D Андара енергетичні технології для завершення очищення старих 3D Матриць, а також 4D астрального негативу, що залишився.

40 Гц, 5D гамма Світлові хвилі знову будуть застосовуватися впродовж наступних 72-х годин, в той час як стара Матриця продовжує поступатися Новій Землі. Думайте про цей земний час, як про неймовірний Перехід, де старе царство поступово зникає, а Нове входить. Очікуйте знакових важливих новин, які будуть надходити до 04 липня 2019 року щодо відключення старих Матриць, яке триває.

Впродовж наступних чотирьох земних тижнів наземні Сили операцій Дельта будуть фізично видаляти кілька старих низьковібраційних фальшивих контроллерів Кабали, які залишилися на планеті. Виміри 3D і 5D вступають в протиріччя, дорогі, оскільки нові 5D матричні лінії часу починають розміщення на цій планеті. Флоти плеядянських Сил безпеки Дельта контролюють все, що відбувається в цей час навколо планети, тому знайте, що все йде добре.

Ми просимо вас дозволити прийдешнім великим Змінам здійснитися, і прийняти їх як частину прекрасного вселенського плану. Майте на увазі, що все це робиться тихо, і на цій стадії несвідомі люди нічого не знають про це. Пам'ятайте, ми говорили, що цей Перехід - в першу чергу для істот Світла, які знаходяться на Землі, і люди підуть за ними, коли будуть готові.

Також важливо, щоб ми нагадували вам про те, хто ви і чим ви є насправді. Ви - просунуті Небесні істоти Світла, які прийшли в це царство з дуже високого місця у цьому Всесвіті. Там, звідки ви прийшли, ви - небесні царствені істоти, і саме сюди ви повертаєтеся. Ваш Новий 5D світ готується в цей момент, і незабаром ви повністю увійдете в нього у великій славі.

Не засмучуйтесь, прощаючись зі старими енергіями, які більше не служать вам. Це дійсно час для значного поступу вперед. Так що робіть все можливе, щоб довіряти Всесвіту і зіткнутися з останньої травмою, страхами востаннє. Ви побачите, що ці фальшиві страхи - це лише ілюзія, а не реальність, коли ви зіткнетеся з ними віч-на-віч.

Попереду у вас таке чудове велике життя, але ви повинні почати пристосовуватися до цього нового способу життя, і рухатися вперед до своєї мрії прямо зараз. Не бійтеся нічого екстраординарного, тому що зараз для вас неможливо отримати нічого неправильного. На рівні 5D, де ви знаходитеся, знайте, що тільки хороші речі можуть проявлятися і розкриватися, коли ви відкриваєте все добро достатку, яке тече до вас крізь вас.

Це час, щоб вибрати Любов, і ніколи знову не вибирати великий страх. Зробити так - секрет всіх хороших речей. Ніщо нове не може прийти, дорогі, поки старі енергії не будуть прибрані зі шляху.

4,5 мільярда дивовижних світлових істот, розміщених на планеті Земля, швидко перетворять низько вібраційні енергії тривимірної Матриці в чудове Нове царство Світла, як ми говоримо. Якщо ви читаєте і слухаєте цю передачу, знайте, що ви зробили свій внесок в це історичне сходження - відновлення людства.

Перетворення низьких енергій - це монументальне завдання, яке можуть виконати найсильніші істоти у Всесвіті. Тому ми вітаємо вас, Великі!

Це грандіозне завдання - один з ваших основних головних обов'язків на Землі, як земних істот Любові і Світла. Ваша інша основна місія тут полягає в тому, щоб взяти космічні світлові дані у свій фізичний контейнер (фізичне тіло), декодувати їх і транслювати назад в кожен темний куточок цього простору, поки чисте Світло не переможе.

Якщо ви все ще відчуваєте помірні симптоми Вознесіння, Великі, це нормально через величезну кількість Світла, яке приходить на Землю в цей неймовірне час. Плеядянські цілителі сканують все зіркове насіння (людей) на планеті, переконуючись, що ваші біоклітинні системи залишаються стабільними під час цього Великого Переходу в 5D.

Ваше фізичне тіло рухається вгору в більш легкий, і більш швидко вібруючий вимір, в нові для нього умови, яких не було раніше. Тому повільна модифікація вуглець-кристал застосовується на атомарному рівні вашої ДНК.

Підготовлені енергетичні працівники допомагають мрійникам і романтикам в їх діяльності в міру того, як ви інтегруєте це потужне енергійне Світло у вашу клітинну структуру, і ретельно переглядаєте увесь процес. Будьте терплячі, довіряючи і дозволяючи всьому відбуватися.

Увесь колектив зоряного насіння тепер перейшов на абсолютно новий вібраційний частотний рівень. Тому потрібен час, щоб пристосуватися до нього. Зберігайте спокій під час Великих Змін. Залишайтеся на Землі і дбайте про себе в першу чергу, коли ми просуваємося вперед у спільному створенні Нової Землі.

Чекайте супер шоу феєрверків.

Майк і плеядянці 

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com