17 серпня 2019 року
Майкл Лав
Подія - операція Зоряне Світло починається

Великі!

Два земних тижні тому колектив зоряного посіву Землі досяг грандіозної еволюційної точки, коли вперше в сучасній історії значний прорив-стиснення Божественного Світла був близький до того, щоб відбутися. Цей прорив Світла змусив ті Темні Сили, що залишилися на поверхні активізувати свою гру, як ви, можливо, добре знаєте.

Доброзичливі Сили Світла працювали цілодобово впродовж останніх шести місяців, щоб прибрати останні блоки, що перешкоджають Вознесінню людства на Нову Землю. Через критичний характеру космічної битви Світла і Темряви на поверхні, доброзичливі Сили Світла посилили видалення цих блоків для Вознесіння на більш високий рівень. Так що ж це за великий сюрприз для решти Темних Сил на поверхні Землі?

Це характеризується трьома аспектами.

1. Темні збираються врізатися в цегляну стіну інтенсивного Небесного Світла. Ви повинні знати, що істоти Землі пробуджуються в масовій кількості, і представники зоряного посіву очолюють це Велике пробудження. В серцях істот Землі існує сильне колективне формування Світла, що є найпотужнішою силою у Всесвіті. Істоти Любові і Світла, які виконують хорошу роботу тут, на Землі, більше не будуть піддаватися нападкам, поневоленню або зловживанню Темними істотами.

2. Як ви знаєте, доброзичливі Сили Світла з Вищих сфер, що втручаються в цей процес, також допомагають істотам Землі в їх Вознесінні. Ці Світлові істоти оточили цю Сонячну систему, і повністю повернули собі володіння Землею.

Ці доброзичливі ангельські сили тепер повністю контролюють всю систему цього світу, і виконують місію по забезпеченню того, щоб людство було переведено на позитивну Часову Лінію, де Світло, Достаток і Свобода будуть переважати (панувати) на Землі.

Поряд з наземними силами Любові і Світла, ці Вищі істоти працюють швидко і наполегливо, щоб повністю звільнити цей світ від тиранії і заподіяння шкоди, що відбувалося тут впродовж багатьох епох, і що майже знищило істот, що живуть тут, і цю прекрасну планету.

3. Як описано нижче, Сили Світла розгорнули нову операцію, щоб повністю освітити тривимірну Матрицю небесним цілющим і перетворюючим Світлом від Великого Центрального Сонця, яке значно потужніше, ніж те, яке ми отримували впродовж останнього року. Це потужне центральне сонячне Світло освітить кожний темний простір в тривимірній Матриці, він розкриє усі приховані речі і повністю знищить всі шкідливі Темні Сили з поверхні планети.

Згідно інформації Земного Альянсу, гамма Світлові хвилі, що надходять в людську ДНК, переводячи її в більш просунутий стан, будуть збільшуватися за потужністю, і стануть набагато сильніше, ніж ті, що ми бачили до цього часу. Ми є безпосередніми учасниками Земного Альянсу, і наша команда Світла відповідає за прийом, декодування і ретрансляцію Світлових даних, переданих Земному Альянсу.

Ми прийшли, щоб повідомити вам велику новину в цей день, дорогі. У відповідь на останні невдалі спроби архонтів залишилися на поверхні планети, щоб маніпулювати істотами Землі, Ради Світла ініціювали рух зеленого Світла на Землі одинадцять годин тому, щоб почати операцію «Зоряне Світло».

Операція «Зоряне Світло» повністю почалася. Її виконують плеядянські наземні Сили Дельта за підтримки чотирьох основних кораблів Галактичної Федерації Світла, що знаходяться в атмосфері Землі під наглядом Рад Світла. Основна мета цієї операції полягає в тому, щоб знищити всі сили архонтів, що залишилися на поверхні Землі, і створити достатню щільність Світла навколо Землі, щоб викликати неминучий прорив-стиснення Світла на поверхні планети.

У загальних рисах, Великі Сили Світла і Земний Альянс погодилися, що вони перетворять кількість Світла, що надходить в Землю, на більш високий рівень. Початковий план Рад Світла з просування Події на позитивну гамма Часову Лінію на Нову Землю включав в себе посилку повільних спалахів гамма Світла впродовж більш тривалого періоду для того, щоб зоряний посів (люди планети, які свідомо вибрали шлях Вознесіння) могли легше інтегрувати його в себе.

 На вчорашньому засіданні Ради з питань надзвичайних ситуацій Ради Світла із земним Альянсом було вирішено, що зоряний посів тепер досить сильний, щоб впоратися з великим збільшенням потоку Світла, що надходить в людське тіло. Однак відомо, що ці більш потужні вливання гамма Світла можуть, можливо, зруйнувати фізичне тіло будь-якої істоти, яка резонує занадто низько по частоті вібрацій. Це були б найбільш низинні шкідливі істоти, які знаходяться на поверхні Землі.

Координатори «Зоряного Світла» кажуть, що це єдиний вірний спосіб покласти край тиранії і руйнуванню, які спустошували Землю в останні 350 000 років, коли це потужне гамма Світло прийде на Землю. Передача від Дельта Сил стверджує, що це вже почалося, і буде різко збільшуватися в найближчі дні і тижні. Вони порадили всьому зоряному посіву почати очищати свої особисті енергетичні поля від усіх токсичних низько вібруючих енергій, приймати тільки природні здорові енергії в тіло, щоб зменшити наслідки прийому великої кількості Світу від Центрального Сонця.

Також рекомендується відключитися від всіх енергетичних маніпуляторів свого життя в цьому світі, просто сказавши їм «Ні». Вбудований універсальний природний закон дозволяє будь-яким угодам, укладеними з архонтами, відкачувати вашу життєву силу з обману, неуцтва, страху, залякування або погроз, які можна негайно скасувати, просто вимовивши: «Ні, я більше не даю свою згоду на будь-які залякування архонтів».

Доброзичливі Сили Світла передали, що вони будуть використовувати потужну кристалічну технологію, щоб посилити божественне Світло від Центрального Сонця до рівня, небаченого в сучасній історії, і будуть направляти його на Землю в найближчі дні і тижні. Земний Альянс отримав великий КЕШ даних про технології плеядеанских Сил Світла, використовувані в цій місії, і цей КЕШ даних буде вивільнено в найближчі години.

Беріть на себе відповідальність і беріть участь в цій великій місії не тільки заради еволюції людства, а й заради себе. Пам'ятайте, що це перше Вознесіння у всіх Всесвітах, де ви будете піднімати своє фізичне тіло через більш швидко вібруючий вимір, де фізичні речі не можуть нормально існувати, ось, що робить це Вознесіння самим унікальним.

Мета цього Вознесіння полягає в тому, щоб не втратити фізичне тіло і залишитися в ньому, оскільки воно (тіло) перетворюється з клітин на вуглецевій основі в кристалічні клітини. Світло зробить всю роботу (на рівні ДНК), але зоряний посів повинен полегшити свої фізичні тіла, щоб все це працювало правильно.

Людина просто не може продовжувати думати або діяти негативно, принижувати або продовжувати зазнавати впливу занадто токсичних тривимірних речовин і очікувати Перехід на п’ятимірну Землю. Ці низькі енергії не можуть існувати в новому земному вимірі. Ваше тіло повинно бути готовим зараз до того, щоб перетворитися в кристалічне тіло Світла, і воно не може цього зробити, якщо всі тривимірні енергії і токсини не будуть видалені. Ви всі знаєте, що ви повинні зробити зараз. Тому ми пропонуємо вам зосередитися на тому, що тут найголовніше.

Сили Світла кажуть Темним Силам, які залишилися на Землі: «Прийміть Світло або будете поглинені ним». Коли Світло сяє в темній кімнаті, куди йде Пітьма? Світло прийшов в цей світ, великі (так Світлі звертаються до землян), і зараз всі готуються зрушити набагато швидше. Дорогі, не відволікайтеся на травми і драми тривимірних світових систем, тому що все це просто відволікає, щоб зупинити рух людства до кращої (позитивної) версії Землі, де мир, добро, здоров'я, достаток переважають.

Історична і неймовірна операція зі звільнення планети Земля триває незалежно від того, що ще можна побачити в світі навколо вас. В міру того, як вимірювання продовжують стикатися, виникає хаос, але пил незабаром осяде. Весь цей світ перетворюється в Новий світ Світла від неба до землі. У міру того як потужні Сили Світла спускаються вниз на поверхню планети, колективна енергія зіркового посіву, розміщеного тут, нарешті, досягла критичної маси. І найпотужніші Сили Світла, коли-небудь відомі, прийшли на Землю.

Пам'ятайте, що Пітьма не має ніякої сили над Світлом, як було сказано в стародавніх писаннях. Світло прийшло в цей світ, та Пітьма ніколи так і не змогла погасити його. Дякуємо вам за добре виконану роботу на Землі, щоб зробити цей світ кращим для усього людства. Без вас тут не було б Світла і Надії. Ми є свідками найбільшого часу в історії людства, і ми просто говоримо те, що ми бачимо і чуємо від Вищих Сфер.

Приготуйтеся, дорогі, до великого припливу плеядянського п’ятимірного гамма Світла в найближчі дні. Будуть задіяні всі сили, оскільки всі системи спрямовані на виконання операції «Зоряне Світло». Нехай допоможе вам Бог.

Майкл і плеядянці

Особлива заслуга і визнання Земному Альянсу, великому Білому Братству, Товариству Білого Дракона, плеядянцю з кодовим ім'ям Кобра, Хранителям Землі і Альянсу Істот Сфер, Девіду Вілкоку, Корі Гуду і Джеймсу Гілліленду з ECETI.

Джерело 

www.youtube.com

Канал Раскрытие дороги к себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше