17 лютого 2019 року
Білі, Чорні капелюхи. Переміщення зірки
Оновлення інформації

Планета Земля була прибрана зі свого місця в Сонячній системі. Її перемістили в інший Всесвіт, щоб люди могли продовжувати відчувати галактичне Центральне Сонце. Сонячна система, яка нам відома, в даний час переживає терористичне повстання на ефірному плані. З цієї причини Сили Світла, такі, як Аштар і вище плеядянське командування, практично не можуть увійти в нашу систему, щоб допомогти нам.

Оскільки наша планета була перенесена в інший Всесвіт, драконійці втратили всяку допомогу від своїх союзників на орбіті - Верховного драконійського командування, яке є військовим підрозділом імперії Драко. Це означає, що світ поступово втрачає екзополітічний примус з боку драконійських сил, що мають великий вплив на геополітичні події. Без верховного драконійського командування, драконійці втратили підтримку, необхідну для проведення операцій на поверхні Землі.

Наша Сонячна система пережила багато потрясінь на ефірному плані за останні кілька років через вплив галактичного Центрального Сонця і ілюмінатів на Землі. Через пробудження, викликаного еволюційним ефектом галактичного Центрального Сонця, багато людей почали переживати проблиски Вищої Свідомості. В результаті на духовному плані виникла терористична війна, яка безпосередньо торкнулася Сол - Сонце нашої Сонячної системи.

Через істот Сфер (про яких писав Корі Гуд), які знаходяться на плані 50-го виміру, Сол, - наше Сонце, змушене перебувати на тривимірному плані, як холодна зірка. Це означає, що наше Сонце випромінює тільки наполовину холодне світло замість теплого світла. Завдяки цьому, а також безлічі інших причин, наша планета була перенесена до іншої зірки, яка належить до тієї ж духовної сім'ї, що і Сол. Причина, чому планета Земля була перенесена в сферу подібної зірки, полягає в необхідності приховати положення від не пробуджених і гарантувати, що рослинний світ планети не зміниться кардинально. Всі зірки і планети існують, як фізичні сутності у вищих вимірах, подібно до того, як ми існуємо на тривимірних і чотиривимірних планах буття.

Софія, - Дух нашої планетарної оболонки, повністю покинула свого колись партнера, Сола. Істоти Сфер мають повну владу в Сонячній системі. З цієї причини, щоб постійно тривало галактичне втручання Центрального Сонця, планета Земля була перенесена до однієї зі своїх плеядянських сестер-зірок.

Для того, щоб контролювати планету Земля драконійці історично використовували технологію зміни форми для посилення своєї влади над правлячою земної елітою.

Впродовж всієї історії головні сім'ї ілюмінатів не змогли зробити себе в достатній мірі соціопатами і садистами, щоб контролювати населення Землі. Для того, щоб впоратися з цим драконійські фракції вбивали супротивників і приходили на Землю, як перевертні або метаморфи, змінюючи свою форму і зміцнюючи владу над планетарними урядами і арміями.

Прикладом цього можуть служити роки перед другою світовою війною (більшовицька Совєтська Росія і фашистська Німеччина) коли драконійські перевертні вийшли на поверхню з глибоко підземних військових баз у вигляді груп ілюмінатів для того, щоб створити умови, які привели б до однієї з найбільш руйнівних воєн в історії людства.

Фізичні особливості на орбіті дозволяють повністю перетворюватися в будь-яку форму, яка може прийти в голову. Наприклад, якби ви перебували на космічній станції, на орбіті без будь-якої технології, що імітує фізичні особливості земної поверхні, ви могли б трансформуватися в те, про що ви думали. Якби ви побачили себе жабою в своїй свідомості, ви б стали виглядати, як жаба.

Драконійці просто використовують пояс разом з іншою технологією, яка підтримує картинку в їхній свідомості для того, щоб жити на поверхні Землі, як людина-метаморф  (у фільмі Згадати Все / Total Recall ця технологія була показана у вигляді нашийника, яким скористався герой фільму). Пояс створює фізичні особливості орбіти в їх торсійному полі або аурі. Вони часто є гросмейстерами ордена ілюмінатів і проводять епічні ритуали в такому вигляді. Драконійці в даний час можуть або не можуть перебувати на поверхні, прагнучи дістатись до ключових осіб.

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше