17 грудня 2019-го року
Період енергій - занурення перед ...

У період енергій - занурення перед ... - ви можете випробувати сильну хвилю протидії усім вашим прагненням, цілям і надіям. Цей потужний процес занурить вас у ваше минуле, а також запустить у вас резервні сили перед стрімким прискоренням.

Опір і прийняття - були основними темами 2019-го року, що минає. Відбувається плавне занурення. Його можна уявити, ніби ви стоїте на батуті, а знизу сітку під вами хтось починає повільно розтягувати вниз. Ви можете відчувати, ніби занурюєтеся в щільний в'язкий потік, що тягне і засмоктує вас. Може з’явитися фізична слабкість, і навіть нудота, порушення травлення і загальмованість.

Вам може здаватися, що всі ваші плани летять шкереберть, ваші мрії розбиті і вас вже все дістало. У багатьох почнуть спливати картини з минулого і спогади, що нібито давно забуті і вже пішли. Що б ви не робили, вам немов показують це німе кіно.

 В черговий раз наберіться терпіння. Всесвіт немов випробовує вас. Це занурення триватиме до 21 грудня. Починаючи з цього моменту і до кінця січня 2020 року, ця катапульта (назвемо її так), немов хтось її відпустить знизу, відправить вас в політ, стрімко прискорюючи прямо до ваших цілей. У кожного це відбудеться у свій час.

Розпочнеться масове катапультування всюди. Політ триватиме до квітня 2020-го року. Увесь цей період ви будете відчувати прискорення і потужне очищення, ніби в польоті все повітря проходить крізь вас, вичищаючи решту непотрібного. Чистки будуть інтенсивними і тривалими. Але при цьому ви будете відчувати полегшення і звільнення все більше і більше.

Якщо в період занурення ви відчуваєте багато опору, що супроводжується емоційними виплесками і нестійкістю, тим імовірніше, що вас може засмоктати в’язкий потік, з якого складно буде вибиратися. Прийняття - ключовий момент цього періоду. Включайте режим Спостерігача. Розгляньте цей процес з боку, своє занурення, спливаючі картини минулого, свої емоції, свій опір. Прийміть все, як частину великого, але дуже важливого періоду вашого життя. Не дайте емоціям відвести вас від зосередженості, залишіться в моменті «тут і зараз».

Дихайте. Підтримуйте себе будь-якими практиками та інструментами, які працюють для вас. Відстежуйте, що ви дієте, виходячи з нових енергій, а не зі старих шаблонів. Якщо необхідно, напишіть собі пам'ятку про те, як повертати і утримувати себе в нових енергіях. Пам'ятайте, чим глибше занурення, тим вище подальший політ.

Поверніться до свого центру (до свого серця), довіряйте тому, що все у вашому житті відбувається в Божественний Час, згідно з вашим Божественним розкладом. Довіряючи Собі і вирівнюючись зі своїм центром, ми вирівнюємося з Джерелом. І тим точніше траєкторія польоту.

Вірте в себе, і завжди Любіть.

https://www.youtube.com

Канал  Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше