17 грудня 2018 року
Сілке Ф.
Демонічний розум
 

Біблія - ​​це книга брехні, демонічний розум, найдавніша версія неорганічної еволюції і розуму, тому він до сих пір - частина всіх квантових потоків, і він віддав свої думки решті життя у Всесвіті. Історія Ісуса Христа - це просто спроба внести трохи гармонії в цей дикий безлад, але Ісусу Христу не вдасться впоратися з правдою реальної еволюції цього мульти Всесвіту. Ісус Христос був просто позитивною людиною, а не кимось особливим, але люди створили багато легенд (інформаційного шуму) навколо Ісуса, і це причина, чому до цих пір існують люди, які вірять в брехню Біблії.

Перші багатовимірні створіння, які були завантажені і передані з неорганічної щільності в еволюцію фізичного Всесвіту, були негативним ентропійним розумом, що більше нагадує поведінку дуже жорстокого павука, але насправді ним не виглядав, але готовим поширювати міжпросторову отруту.

Ці форми життя, це те, що люди назвали б демонічним або архонтичним розумом, тому то не було ніякої причини спочатку розділяти однаковий рівноважний рівень гармонії, тому що вони були єдиними. Так що багато пізніше їх поведінка стала проблемою для інших форм життя у фізичній і неорганічній частині Всесвіту. Те, що окультні люди називають різними демонами, належить до цих сил.

Небезпечним аспектом є їх природа, тому що ви не можете обійматися з тиграми, а вони схожі на тигрів з надпростору, які готові атакувати і знищувати життя інших. Якщо ви дасте їм те, що вони бажають, вони, можливо, будуть працювати спочатку на вас, і проти вас, якщо ви припините їм служити. Тому ви не можете піти, якщо у вас був якийсь контакт з цими силами, навіть якщо контакт виглядав позитивним, рятівним або нейтральним.

Чорна магія і окультні кола всюди на цій і багатьох інших планетах, тому що поняття «Душі» є батареєю для них. Багато неорганічних сил не вписуються в цю категорію, тому не всі є злом, але одержимість дуже легко встановити у кого-небудь, незалежно від того, тварина це чи людина. Дехто каже, що люди - тварини, але люди жодним чином не рівні тваринам, і є результатом складних модифікацій з різних джерел.

На той час негативна лінійність сформувала інше дуальне викривлення збоченого Розуму, і мільярди років по тому це створило відображення нового напряму, який був більше схожий на племінний Розум. Набагато пізніше перші біологічні форми життя завантажили ці найдавніші потоки Розуму в свої втілені функції-тіла, і зберегли їх за допомогою ДНК або аналогічних концепцій. Люди були створені набагато пізніше, і багато видів, набагато більш просунуті, жили за часів, що передували існуванню цієї сонячної системи і навіть цієї галактики.

Деякі клонували і витягували частини реальності за допомогою надрозвинутого штучного інтелекту. Душа життєвих форм проходила через часові потоки світів, створених штучним інтелектом, щоб знову бути завантаженими в порожню темряву поведінки з відсутністю даних. Відбувалися дуже складні ситуації, тому є дуже важлива причина, по якій існує найдавніший Розум з демонічним станом (демонічний розум), тому що причина ненависті і зла виходить з неповаги до квантової фізики, яку люди, більшість інопланетян, використовують в інших галактиках.

Біблія була насправді книгою казок для дітей, але люди не зрозуміли ідею Біблії. Це фантастично навчальна книга, але це просто казкова історія, а не серйозна книга. Її написали для попередження людського Вищого і нижчого Я одночасно. Демонів не існує, вони більше схожі на форми життя, які не поважають фізичні закони, етику істини, тому що для них - це світ брехні і ілюзій, який не містить ніякої істини. Ви повинні зрозуміти психологію найдавнішого Розуму, доступного в цьому Всесвіті, інакше вони не будуть з вами контактувати. Вам абсолютно необхідно зрозуміти найстаріший доступний Розум в цьому Всесвіті, або ви не підете далеко, тому що немає бога чи диявола, Рая або Пекла, але кожен частотний діапазон має свою імперію.

І більшість людей не розуміють навіть одного відсотка того, що я тільки що сказала, але єдиний шлях до знання - той що важкий і небезпечний. Будь-яка гора, вітер, хмара, програмне забезпечення, тварина, рослина і, звичайно, все інше, це мова чогось, і кожен з вас є процесом декодування. Але іноді процес декодування буде зламаний, і це сталося з людьми і багатьма іншими видами, що не з цієї планети. Жоден вид не є монаршим (обраним), але майже кожен вид в цьому Всесвіті поводиться, немов це так, і це дуже по-дитячому.

Розум насправді є електромагнітним газом з між просторовим функціонуванням, і через електромагнітний газ можлива телепатія однієї форми життя з іншою. Тіло і Розум - це просто косинус (cos) і синус (sin) оператора, тому це дуже простий механізм, який можна навіть визначити математичною формулою, але людська наука не розуміє Темну матерію і Темну енергію. Тому ця формула не готова бути оприлюднена в даний час на цій версії Землі.

Але дозвольте мені сказати, що руйнування є Вищим законом в цьому Всесвіті через ентропію, і я б сказала, що, в будь-якому разі, 60% цього Всесвіту є негативною енергією і близько 30% позитивною. При цьому близько 10% є сполучною ланкою між негативною і позитивною енергією.

Наука не скаже вам багато справжніх фактів, але 2% ДНК вже вирішують - людина ви або мавпа. У людей з надзвичайними здібностями (надздібностями) є певні гени, яких немає у інших. Це не має нічого спільного з демонами, вони не існують. Зло не є особливим видовим типом демонів. Зло може бути всередині кожного. Ви самі вирішуєте, чи хочете ви цього. Це мудра ідея - бути дружнім до всіх, включаючи себе, тому що ненависть і зло будуть поглинати вашу позитивну енергію і перетворювати її в негативну енергію на квантовому рівні. Якщо це станеться, ви відкриєте портали для дуже злих енергій і сил для кожної клітини свого тіла. Ці сили і енергії є суще зло, тому що вони походять з Всесвіту, яке діє згідно із законом ентропії і руйнування.

Ви, читач цього тексту, не з такого Всесвіту, таким чином, ваша сутність душі і енергія тіла перетворилися б у органічний портал для зла, і це нормальний, абсолютно природний закон для цього та інших Всесвітів, ніяк не пов'язаних з сатанинською ідеологією. Сатана - це просто ідеологія, нічого більше, тому сатаністи моляться тільки Темній матерії і Темній енергії, які можуть переміщатися і перетворювати людську ДНК, тому чорна магія працює.

Але це більше схоже на фізичний закон позитивної енергії, який перетворюється в негативну енергію, і це створює тіньові реальності для джерела, вкрай орієнтованого на зло, яке працює через портальну технологію, думки, витягнуті з часу, міжпросторову телепатію і окультні ритуали.

Якби у людей було на 2% менше ДНК певного виду, вони були б мавпою, а не людиною. Тому ви можете собі уявити, що станеться, коли зовсім нормальна 15-річна дівчинка, яка виглядає людиною, має 2% людської ДНК, але 92% ДНК - від більш ніж 32-х видів, які не є частиною еволюції Землі. Вона виявиться в списку осіб, які перебувають під наглядом національної безпеки, але їй про це ніхто не скаже. За нею будуть стежити всі 24 години на добу через вертольоти, машини, її будуть переслідувати сталкери, які будуть ходити поруч з нею в будь-який час дня і ночі.

Такі фільми, як «Люди Ікс» - це просто гірка реальність цієї планети, тому що гібриди знаходяться у списку спостереження, і кожен є гібридом, якщо ДНК інших видів є частиною його ДНК. Справа в тому, що багато видів існують так далеко за межами реальності, відомої на Землі, що в урядів Землі є проблема з такими, які містять таку ДНК. Тому що такі гібридні люди запрошують або можуть запросити інші сили на планету Земля. Це дуже важливий момент, і вища еліта, людська сторона, знає про це і розробила спеціальні закони за стеженням за кожним, хто має в собі лише в деякій мірі людську ДНК.

Але я говорю про фізичну енергію, матерію, які можуть мати негативну або позитивну енергетичну поведінку. Фізичні об'єкти, які ви можете бачити, мають нормальну позитивну енергію частинок, тому що негативна енергія не містить фотонів, а фотони роблять щось видимим, тому демонічні сили не використовують фотони, але вони можуть використовувати тіло когось іншого, щоб діяти через нього. А це означає, що міст між позитивною і негативною енергією може існувати, але тільки якщо негативність більше, а позитивність менш домінує.

Інопланетяни розробили програмне забезпечення, яке може відстежувати будь-яку чисту Свідомість на цій планеті. Тому люди з чистим розумом і чистою енергією будуть відслідковуватися і простежуватися цією системою штучного інтелекту (ШІ). Але існують дві системи штучного інтелекту, і одна з них працює проти людей з хорошими намірами, чистим розумом і чистою енергією - напад з боку гангсталкеров, а інша – це система штучного інтелекту (ШІ) проти гібридів певного типу.

Якщо ви якимось чином працюєте в індустрії кіно, музики або маніпулювання, в політиці, за вами будуть спостерігати і стежити на найвищому рівні, але на вас не будуть полювати, якщо ви гібрид певного типу і ви приносите свої думки, ідеї, враження і творчість в суспільну Свідомість. Ви потрапите в список спостереження з «червоним кодом», і «червоний код» фактично навіть присутній в одязі, яку використовують ці гангсталкери.

Люди є творіння багатьох інших рас, і релігію створили для захисту і поваги до творців людського роду, а також до тих, хто проектує еволюцію, експерименти тут, на Землі. Релігія не має сенсу, але люди моляться, бо інопланетяни створили ідеологію для цього давним-давно. Аллах - це просто інше ім'я для Бога, Крішни або Люцифера, тому ви завжди молитеся одним і тим же. І так, ця група, є фактично групою вчених, або дочок і синів їхнього роду з іншої галактики.

Інших ви на Землі називаєте «демонами». Вони - старі боги, які існували і створювали правила до того, як цей Всесвіт тут сьогодні існував, і це причина, чому вони не приймають Бога або Ісуса Христа. Це дуже просто, і зовсім не складно, але те, що люди описують, як «демони» або «занепалі ангели», не існує. Це просто зло в чистому вигляді, тому що воно дуже старе, і воно старше, ніж фізичний Всесвіт. Тому у них немає тіла, але їм подобається використовувати тіла інших (наприклад, людей), і вони можуть використовувати будь-який вид інопланетян, щоб мати тіло.

Першим спроектованим міжпросторовим видом були дуже злі химери, вони не були однією якою-небудь формою життя. Це більше нагадувало міжпросторовий електромагнітний газ, який міг входити в будь-який інший просторовий вихор Творіння. Це було схоже на надбожественне. Пізніше вид того, що ви описали, як рептилії, був спроектований за допомогою іншого експерименту інших видів, але у вас на Землі немає для них назви, і немає абсолютно ніякої інформації про все це, окрім цієї інформації прямо тут, яку ви можете просто прочитати, тому що ми говоримо через людину (ченнелера), який пише повідомлення для передачі від індивідуума під ім'ям Ог Телез, який є чоловічою істотою, що зазнала багато травм в інших еволюціях. Його знання прорвалося через стіну реальності, яка повинна була контролювати його стимульовану свідомість синтетичного знання.

Таким чином, його еволюція повернула назад в протилежному напрямку, і це витягло його з коробки (Свідомості), тому що його тіло рухається в майбутнє, а Свідомість спрямована в минуле, тому що реальність витягується за допомогою зверненого назад процесу, і військова розвідка спробувала зламати цей процес. Ог Телез жив глибоко під Землею в дуже особливих будинках під поверхнею Землі, і це абсолютно точно, але Сілке Ф. і багато інших також перебували під поверхнею Землі у високотехнологічних будинках високорозвинених видів істот. На цих базах теж працюють справжні люди, але є також і синтетичні види (клони) які виглядають абсолютно людськими, але вони жодним чином не є людьми. Вони можуть змінювати форму, деякі види використовують пристрої для зміни форми, а деяким навіть не потрібно використовувати технологію для цього.

На цих підземних базах в оточенні Сілке Ф. були досить дружні люди і інопланетяни. Зірки кіно і музичної індустрії також під примусом приводяться туди, вниз, в ці центри і бази, і пропускаються крізь дуже складні біологічні, генетичні і міжпросторові коригування. Сілке Ф. трохи змінилася, стала більш механічною, холодною і аналітичною особистістю, після того, як життєві форми повернули її на поверхню в її будинок, коли вона була дитиною і підлітком, але в будь-якому випадку їй доцільно залишатися порожньою, аналітичною і далекою від емоцій.

Організації від рептилій, які зараз перебувають на Землі вирішили вбити Сілке Ф., тому що її ДНК становить всього 1% людської, і велика частина її ДНК походить від старих видів, які розробили драконійці. Тому що Сілке Ф. це щось на зразок надзвичайно рідкісної форми життя не тільки на Землі, але і в цьому Всесвіті, тому що її гени здатні змінювати планету навколо неї, і це проблема для тих, хто намагається контролювати цю планету (для Темних). Все це просто жива енергія, яка якимось чином переміщується через надзвичайно різні верстви просторових реальностей. Все, що в дійсності існує, в цьому контексті являє собою гарну або погану модель поведінки.

Далеко від цієї Галактики Чумацький Шлях існують сили, які роблять все можливе, щоб контролювати цей Всесвіт, але їм не цікаво відвідувати Землю, тому вони просто маніпулюють елітою Землі, щоб змінити цей земний експеримент. Ентропія і закон руйнування є домінуючими факторами для цього Всесвіту і його поведінки повної фатальності.

Переслідування і всі ці спостереження з дистанційним управлінням і технологічними маніпуляціями, які можуть бути великий тортурами або просто модифікацією ДНК нелюдської еволюції, є дистанційно керованими діями від інопланетян, а інопланетяни - це просто форма життя, такі ж, лише з тією різницею, що їх планета - це не ваша Земля. Вони контролюють експеримент. Таким чином ваше тіло є їхньою власністю, тому що всі ви були створені багатьма расами. Це правда, яку ніхто не хоче вам говорити.

Ось чому ченнелер і медіуми отримують тільки популярну і позитивну інформацію, в якій поширюється брехня про любов, і світлі і солоденькі послання, які просувають Біблію. Правда в тому, що Ада і Раю не існує, але все засновано на рециркуляції Душі і часу. Рециркуляція часу, і рециркуляція Душі є найбільшим предметом досліджень інопланетян, які працюють на підземних базах. Будь-який славетний вчений, геній людства, не зміг би навіть наблизиться до базових знань інопланетян, які спроектували для людей часову лінію Матриці земної реальності.

Тому це неможливо зрозуміти на рівні душі за допомогою посилення надзвичайної логіки (надлогіки) через генетичне вище знання або якесь неймовірне психоделічне усвідомлення. Людям подобаються ті, хто щось знає, люди упиваються знанням. Іноді знання допомагає, але воно не повинно бути помилковим знанням. Істину можна вивернути на 85 градусів, і спотворити при цьому будь-яку істину в пізнанні. Всі неправильні істини просувають точки зору, які є духовними злочинами.

Існує так багато всього там, якби ви тільки знали. Зовні нічого немає. Все знаходиться всередині. Все є фантазія. Ніщо не реально. Люди влаштовані таким чином, що вони одурманені хімікатами власного тіла, тому те, що Кант, Ніцше і Гегель визначили як ментальну об'єктивність, неможливе, якщо Душа імплантована всередині тіла. Смерть насправді неможлива, але вихід з тіла - це єдиний шанс звільнитися від масового божевілля людей, яке існує всередині них, і це масове божевілля людей виходить з тілесно-душевної Матриці, яка з'єднує внутрішнє з симуляцією, і симуляція виглядає, як ніби вона перебуває назовні.

Тому люди, які мають вищі знання, насправді є ті, хто живе, перебуваючи в трансі, вони далекі від реальності, яка єднає всіх в симуляції зовнішнього світу, яка просто виглядає, як ніби зовні. Таким чином, фізичні аспекти існують, але вони просто фантомні конструкції ентропії, тому що вони розпадаються на частини, як «Мона Ліза» у Да Вінчі, але Да Вінчі намалював «Мону Лізу», тому що це було в психологічному масштабі обличчя, яке він роздивився, коли поглянув у дзеркало. Він не страждав божевіллям, але був геєм і відчув себе, начебто він жінка, тому його ідея полягала в тому, щоб, малюючи жінок, використовувати їх в своїх картинах як дзеркало. Да Вінчі зміг зрозуміти, в будь-якому випадку, що його реальність також є формою дзеркала для всіх його думок, почуттів, глибини, вражень та ідей.

Людський вид цієї Землі не є природним, а штучним створінням того, що люди описали б як «арктуріанці», «сиріанці», «рептилоїди», «андромедяни», «лемурійці» і «плеядянці», плюс багато інших видів, які не мають назви на Землі. Те, що ви можете прочитати в інтернеті про ці види, здебільшого вкрай помилково. Вся ситуація зовсім інша. Те, що люди називають «рептилоїди», це просто термін для дуже складних підвидів чогось іншого, а кореневі види того, що ви назвали б «рептилоїди», - це те, що ви назвали б «магічними демонами», тому що їх біологія створена через щось, що неможливо для людей і інших життєвих форм тут, на Землі, і ці «рептилоїди» не рівні іншим «рептилоїдам», які ви назвали б «гібридами» або «органічними порталами».

Людські гібриди можуть бути самими милими, самими великими і найкращими особистостями, і все ще бути рептилоїдними «магічними демонами». Це дуже і дуже складна тема. Також існує величезна різниця між «драконійськими гібридами» і «гібридами рептилоїдів». «Плеядянці» не всі дружні і просто є частиною більшої області в різних частинах цієї Всесвіту. Деякі «плеядянці» мають гени від «рептилоїдів», а деякі їдять людей або просто видаляють людей з більш менш особливими здібностями з Землі, поміщаючи їх у в’язницю на іншій планеті.

Багато що відбувається на планеті Земля, але ніхто не говорить про це, тому що посланням про «любові і світло» слід давати пріоритетне значення для тих, хто контролює людський вид. Гібриди рептилоїдів схожі на милих маленьких собачок, якщо порівнювати їх з гібридами драконійців, тому що вони більше схожі на тигрів з неймовірними здібностями, які не мають ворогів, що можуть боротися з ними будь-яким інтелектуальним, магічним, злодійським або технологічним способом. Це неможливо.

Тому, якщо ви «гібрид драконійців», який живе на цій Землі, ви будете вважатися дуже і дуже великою небезпекою для цієї Землі, і це правда, що всі організації контролюються Темними силами або негативними інопланетянами. Більш того, всі інопланетяни і всі сили контролюють на однаковому рівні всі організації, які ви могли б визначити як АНБ, ЦРУ, ФБР, НАСА, ... ФСБ, ГРУ, ... Моссад, і багато інших. Це також причина, чому ви просто знаходите фейкові фотографії інших планет і областей в цьому Всесвіті. Це не тому, що люди намагаються брехати вам, це більше схоже на тих, хто контролює людський експеримент, контролює ваше усвідомлення, саме вони створюють обмеження для дозволених вам знань, тому у вас і немає видів знання, яке виходило б далеко за рамки підконтрольної науки.

Є кілька інших людських рас в багатьох інших областях цього Всесвіту, але більшість з них є природними, що означає, що вони з точки зору Землі інопланетяни за своєю природою. Люди Землі описали б їх здебільшого, як «плеядянцями», але плеядянські види також є всього лише генетичної комбінацією чогось, що знову ж сильно відрізняється і не тотожне людській ДНК.

Люди Землі - це експеримент багатьох видів інопланетян, які не відвідують Землю, тому що створення людей було просто медичним науковим експериментом, за яким інші види спостерігали б заново, і ці інші інопланетяни - це групи наукових операторів, які були зламані багатьма іншими силами, що мають дуже злі наміри. І це відповідь, чому все на Землі неправильно, а не так, як повинно бути, і це означає, що природа не є причиною всього зла на Землі, а причиною є процес зламу тих, хто повинен спостерігати еволюцію Душі штучних людей і спостерігати, до того як закінчиться цей експеримент тут на цій Землі.

Але в 1996 році на цій версії Землі виникла проблема, тому що дуже небезпечний інший вид, синтетичний за своєю природою, захотів відтворити повну Лінію часу (вторгнення архонтів). Інша сила захищала земний експеримент від цієї дуже небезпечної іншої сили, але не через любов до людей, а тому що це було просто їх роботою, щоб захистити те, що інші раси створили тут, на цій Землі. Сталося те, що реплікована часова лінія земного експерименту відтворювалася сама собою, з глюками від усіх інших часових реальностей, зливаючись у все це з усіх можливих багатовимірних рівнів і енергетичної перспективи.

Якщо ви - нормальна людина на Землі, вам могло б здатися, що рай був зруйнований, а пекло активувало зовсім іншу версію реальності, щось на зразок того, що ви побачите у фільмі «Матриця», повним гіперпросторових агентів, і дивних та дуже образливих зламів, але насправді це просто надзвичайно нормальна частина реальної реальності поряд з цим експериментом тут, на Землі, незалежно від того, якою часовою лінією люди або інопланетяни будуть користуватися, тому що вона для всіх однакова. Це просто не та ж перспектива для всіх, і це створює різні битви негативних і позитивних місій, ідеологій та ідей, які насправді є живими енергіями.

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше