16 жовтня 2019-го року
Отець Абсолют
Перехід у п'ятий вимір
Енергетична конструкція тіла людини п'ятого виміру

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні я розповім вам докладніше про енергетичну конструкцію тіла людини П'ятого виміру.

Поки на Землі практично немає людей, у яких фізичне тіло вже повністю трансформовано в світлове кристалічне тіло, але є ті, хто до цього вже близький.

Тому дуже важливо, щоб ви чітко уявляли собі, яким має бути ваше нове тіло.

Це дозволить вам «будувати» його вже усвідомлено, вчитися бачити і відчувати відбуваються в ньому енергетичні і тонко-матеріальні зміни, стежити за тим, щоб процес трансформації проходив гармонійно і безболісно.

Отже, почнемо з того, що каркас вашого тіла носить тепер дещо інший характер.

Незмінною - самою матеріальною частиною вашого тіла - залишається лише його скелет. Але і він зазнає деяких змін.

У міру того як під впливом високо-вібраційних енергій ваше тіло все більше розріджується, ваш скелет стає більш пружним і разом з тим більш рухомим.

У багатьох людей хребет випрямляється, а суглоби стають більш гнучкими.

Кістки зміцнюються за рахунок того, що зчеплення частинок-кристаликів, з яких складається ваше нове тіло, набагато міцніше тієї, що була раніше між його молекулами.

І пояснюється це тим, що «цементуючий» їх матеріал вже зовсім інший: це енергія П'ятого виміру, яка, маючи граничну розрідженість, одночасно несе в собі неймовірну силу - енергію Безумовної Любові.

І багато хто з вас вже відчули на практиці силу цієї енергії.

Вона здатна зцілити Душу і тіло, а також розчиняти всі перепони на шляху людини у справі її життя – у тому, що вибрала її Душа.

В міру того як людина витісняє зі свого енергетичного простору енергії третього виміру, які раніше служили «будівельним матеріалом» її тіла, цей звільнений простір починає заповнюватися новими енергіями П'ятого виміру.

І як тільки відбудеться повне заміщення новими енергіями всіх Тонких тіл людини і кожної клітинки її фізичного тіла, настане зцілення всіх її хвороб, породжених колишніми негативними енергіями, в яких вона жила, перебуваючи в тривимірному світі.

Звичайно, це не може відбутися миттєво, оскільки всі хвороби людини - спотворення органів її фізичного тіла - накопичувалися роками.

І тепер нові енергії починають виправляти ці фізичні недоліки, що представляють собою енергетичні блоки - згустки негативних енергій, поступово розчиняючи їх і гранично розріджуючи ці «засмічені» місця.

І ви, дорогі мої, можете прискорити цей процес, подумки допомагаючи енергіям П'ятого виміру вершити цю чудову роботу по поверненню вам здоров'я і молодості.

Для цього вам потрібно якомога частіше закликати енергію Першотворця Всесвіту і направляти її зцілюючий промінь в проблемні місця вашого тіла.

Ви також можете звертатися до своїх Небесних помічників з проханням посилити потік цієї Божественної енергії.

І я впевнений, що ваші спільні зусилля дадуть прекрасні результати.

Але головне - це не допускати в свій енергетичний простір жодної негативної думки чи емоції, які можуть знову спровокувати в вашому тілі ті самі блоки, які ви намагаєтеся розчинити.

На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 08 жовтня 2019 року

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше