16 травня 2019-го року
Ліза Реньє
Припинення вироблення енергії Луш (Loosh)

Впродовж багатьох століть НІП (негативна інопланетна програма) розробляла і експлуатувала багатовимірні окультні практики за допомогою коду оберненого творіння з метою контролю над розумом і соціальною інженерією, щоб збирати негативну емоційну енергію або енергетичний Луш з жителів планети Земля.

Значна частина цих окультних практик може бути класифікована як сатанинське ритуальне насильство і чорна магія, які перебувають під безпосереднім контролем НІП, усіх, хто використовує ці методи для отримання влади і контролю над іншими.

Експлуатація планети Земля як джерела енергії, що підлягає збору, для прихованих нелюдських утворень з інших вимірів, створила умови для закріпачення свідомості людей, що призвело до грубих зловживань силою, спрямованих проти людського виду без їхньої згоди та явного усвідомлення.

Енергія визнається ключем до всієї активності на Землі і, контролюючи світове енергозабезпечення, існує абсолютний контроль над тими, хто використовує її для своїх планів світового рабства. Якщо методи використання енергії та реальних порядків зберігаються в таємниці, ці люди легко стають Контролерами певної галузі або домену, і можуть використовувати цю владу, щоб продовжувати зберігати рабську ментальність серед людських мас.

Дуже затребувана духовна енергія на планеті Земля міститься в багатовимірних шарах полів свідомості, які складають енергетичне тіло всієї Землі або тіло Світла. Кожен житель планети Земля має енергетичний інтерфейс, в якому його духовні тіла з'єднуються в ті самі багатовимірні шари, які складають систему електромагнітних полів Землі.

Людське тіло функціонує як нервова клітина планети, що пов'язана з усіма іншими нервовими клітинами, які існують разом у планетарному тілі. Нервова клітина - електрично збудлива клітина, яка приймає, обробляє і передає інформацію через електричні і хімічні сигнали в нейронні мережі. Подібно до пучків нервових клітин в індивідуальному тілі, всі людські тіла з'єднані один з одним і утворюють масивні нейронні мережі, які запускають величезну кількість електромагнітної енергії і розумну інформацію в Земне Тіло. Ця енергія Свідомості є інтелектуальною інформацією, записаною в Планетарному Мозку і його складній неврологічній системі, яка є мережею планетарної сітки, що називається Лей Лінії і Аксіатональні Лінії (Ley Lines і Axiatonal Lines).

Тому, коли прихована технологія використовується НІП для збирання енергії та інтелектуальних наборів команд з електромагнітної сітки планети Земля, колективна енергія Свідомості, яка виробляється з окремих духовних шарів, також виводиться з людського тіла, поряд з існуючими квантами енергії, що існують. в самому планетарному тілі.

Всі царства природи - це живі істоти, які також виробляють величезну колективну енергію на планеті, що контролюється та пригнічується НІП, щоб стати загальновживаною. Електромагнітна енергія поглинається або випромінюється в різних пакетах, які містять інформацію інтелектуальної Свідомості або розподіляються через кванти енергії в Землі.

Втрата доступної енергії Свідомості на планеті проявляється як система ентропії для всіх мешканців, що знімає творчу життєву силу з вершини. Саме це змушує систему руйнуватися, розвалюватися, провокувати хаос, розмножувати хвороби і функціонувати набагато менш ефективно, що є ще одним стратегічним методом встановлення умов світового рабства.

Додатково, ентропійні системи постійно поширюються НІП  для крадіжки природної енергії, що виробляється індивідуумом, для розподілу в більші збиральні структури. Ці структури спрямовують енергію на явне використання інших контролюючих суб'єктів, як людських, так і нелюдських, що працюють на довгостроковій політиці поневолення. Подібно до пірамідальної ієрархії, де всі отримані енергетичні ресурси переносяться з нижніх до верхніх ярусів для своєї особистої вигоди, енергія відбирається з тих, хто на дні, тими, хто на вершині.

Вироблення енергії Луш (Loosh)

Обернені мережі призначені для інвертування енергетичних систем в межах будь-якої структури з метою перерозподілу, з тим щоб відбирати енергію. В результаті інверсії світової системи ці розвороти впливають на все, що ми бачимо, на кожну структуру, з якою ми взаємодіємо в матеріальному плані. Багато чого з того, що ми можемо спостерігати у фізичному світі, може виглядати протилежним тому, чим воно є насправді. Енергія не бреше, тому ми повинні повернутися до основної мети або наміру і її енергетичного підпису. Ми звертаємося до людей, речей і структур, які, здаються, протилежними тому, ніж є насправді. Тобто ми звертаємось до самозванців.

Мережі розвороту збирають життєву силу з колективних полів усіх земних мешканців і виробляють більш тонкі чорні сили і міазми. Досить затребувана духовна енергія, що міститься в цих полях, називається негативною енергією Луш.

У цьому контексті Луш згадується як емоційна енергія, що випромінюється тваринами і людьми при відчутті загрози, шкоди або вбивстві, що призводить до травмуючого болю і страждань, які відчуваються і реєструються в тілі, розумі і Душі. Протягом століть НІП розробляли і експлуатували багатовимірні окультні практики через код розвороту. Це було дано таємним орденам та установам з метою контролю розуму та соціальної інженерії, для того, щоб зібрати негативну емоційну енергію з мас.

З прискоренням електронної ери, яка пропагує трансгуманізм і безліч технологій штучного інтелекту, як відкрито, так і приховано, експлуатація для вилучення негативної емоційної енергії з людства на сьогодні є найвищою.

Наша планета затоплена негативним програмуванням контролю над Розумом і передачами штучного інтелекту, які спрямовані на негативні фільтри Его, які проникли в кожне волокно суспільства. Це зроблено для того, щоб викликати вкрай негативні емоції і болісні травми від постійного бомбардування шкідливими образами, поведінкою і діями (саме ці емоції і провокують сучасні ЗМІ, контрольовані Кабалою). Ці програми заохочують жорстокість і насильство, які в цей час масово нав'язуються людству і земним царствам.

Надзвичайно заряджена негативна емоційна енергія, така, що досягається під час сатанинського насильства, містить гормональні каскади адреналіну, що протікають по всій клітинній енергії всередині людського тіла, крові та мозку. За таких сильних крайнощів болісних страждань кров і плоть стають зарядженими підвищеним молекулярним вмістом, який високо цінується негативними інопланетянами і сатанинськими силами. Саме тому вони захоплюються тортурами, самогубством і вбивством людей, особливо невинних душ, які не в змозі захистити себе, як діти.

Коли ми можемо зрозуміти, як емоційна енергія або Луш видобувається з людей і живих істот, які переживають сильний біль, ми можемо легко захистити себе. Тепер стає зрозуміло, чому цей надзвичайний біль, страх і смерть масово продаються і отримують прибуток для того, щоб продовжувати збільшувати страждання у світі. Коли ми володіємо цим вищим знанням, ми можемо зробити вибір, щоб зробити все можливе, щоб перестати живитися цими енергіями, які викликають фрагментацію і духовний розрив.

Генетика - валюта

Збирання генетичного матеріалу та енергії свідомості є найціннішим видом валюти і використовується як засіб обміну для більш розвинутих культур, ніж те, що ми зараз успадкували через темний вік вторгнення НІП на планету Земля.

 Потрібно знати, що на багатьох інших планетах таких грошових систем, як на Землі, не існує. Для вторгнення інопланетних видів, метою яких було збирання колективної духовної енергії і отримання доступу до енергії планетної свідомості без подальшого опору, людство було змінено, щоб ігнорувати генетику і доступ до Свідомості, як до цінної валюти. В результаті людство повністю контролюється НІП, бо воно зосередилось лише на уявній грошовій масі.

Люди поклонятися грошовій масі як своїй первинної ідентифікації з матеріальними успіхами, владою та особистою реалізацією, оскільки ця програма контролю над Розумом шукає владу через гроші. Ця програма була розроблена Контролерами як прихований інструмент закріпачення людства.

(Джерело: Інформаційні бюлетені ES: зловживання владою та перевернуті системи)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com