16 серпня 2019 року
Белослава Воробйова
Гравець або Спостерігач

Варто почати з того, що будь-яка діяльність сама по собі не несе ніякого розвиваючого потенціалу. Я раніше вже не раз писала: будь-яка дія - це ілюзія дії, будь-який вибір - це ілюзія вибору, оскільки час нелінійний.

Процес пізнання себе розумним Всесвітом завершено, і ми є його Спостерігачами. Позиціонування себе, як Гравця, це чергова ілюзія, тільки і всього. Але погодьтеся, що ця ілюзія набагато привабливіше, ніж минула. Раніше ми думали, що тон нашого життя задають обставини, що хтось постійно впливає на нас фізично, ментально або будь-якими іншими способами.

І ось, «радійте», тепер кожен творець, і творить свою реальність своїми мислеформами. Здавалося, що може бути простіше, але як і у випадку з ілюзіями минулого, з цією ілюзією теж все виявилося не так райдужно, і після того, як нам її надали в користування, одразу ж виявилося, що як би позитивно ти не думав, що на фізичному плані ти не робиш, але до здійснення твоєї мрії так само далеко.

І ось минає рік, інший, і ти починаєш підозрювати, що щось тут не так, при цьому замислилися, і правильно зробили. Решта ж по що можуть ще років п'ять або десять продовжувати робити ті ж дії і мати ті ж результати. Вони, безумовно, є, але для розвиненої Свідомості не є задовільними. Оскільки для того, щоб задовольнити розвинену Свідомість, навіть такої глобальної ілюзії буде недостатньо.

Я увесь час пишу «Спостерігач», але чи багато людей насправді є «Спостерігачами» в цій, уже мільйони років тому завершеній Грі? На жаль чи на щастя для самої Ігри Матриці, - одиниці.

Розуміння того, що ти «Спостерігач», а не «Гравець», це тільки перший крок до розуміння цього стану. Однак, розуміти, не означає бути. Ми всі дуже сильно захоплюємося тими, хто з ранку до ночі розвиває бурхливу діяльність (в тривимірному світі), працює на трьох роботах, встигає і з друзями потусуватися, і в спортзал сходити і на гітарі зіграти. Ось він - справжня людина (тривимірного світу), яка проживає життя. Я вам в черговий раз нагадую, що такі будуть хворіти і вмирати незалежно від віку з кожним роком все в більшій кількості.

Я вам можу вам, як і інші, говорити, що вони можуть все змінити, варто їм тільки захотіти. Але ні, вони захворіють і помруть. Тому що вони вже захворіли і померли для того, щоб своїм прикладом показати не конструктивність такого проживання життя. А ось те, що ви читаєте цю статтю, говорить про те, що ваш сценарний план передбачає (або може передбачати) інший розвиток подій.

З того, що ви робите по життю, те, що ваше, це в кращому випадку десять відсотків, решта - порожня, безглузда і нещадна біганина по колу, яке все одно, рано чи пізно, призведе вас до усвідомлення того, наскільки простіше , якісніше, приємніше і гармонійніше жити інакше, тобто по Душі. Я не буду зараз писати безліч рецептів, як це має виглядати, тому що правильно: ніхто нікому нічого не винен. У кожного це буде свій рецепт, згідно його сценарному плану, а не системно сплячому неадекватному соціальному світогляду.

На те ми з вами тут і зібралися, тому що бачимо і усвідомлюємо абсурд загальноприйнятих засад суспільства. Краще я висловлюся з приводу Ігри та Гравців. Найбільше я бачу дисонанс в людському, не у вселенському, розумінні, що таке «Гра». «Гра» - це щось, що має правила, має обмеження. Мета «Ігри» показати, що ти краще, вище, швидше, сильніше.

 Тобто, якщо ви позиціонуєте себе як Гравця, значить ваше Его справно продовжує тяжіти над Свідомістю. Чому? Та дуже просто: якщо ви хочете грати, це означає, що ви хочете боротися, долати, і звичайно ж перемагати, все одно кого, - інших, простір, себе, тощо. Тобто ваше життя - це боротьба за щастя, за першість, за відповідність, а мета вашого життя, як і в будь-якій Грі - перемога.

Що таке взагалі боротьба? Чи вважаєте ви боротьбу конструктивним розвитком особистості і суспільства? Прожиті вами тисячоліття досвіду ще не пояснили інше? Так? І до того ж сценарний план вам не перемогти, - ні особистісний, ні планетарний. Це, можливо, не кожен готовий зрозуміти і прийняти, але зрозуміти те, що боротьба - це найбільш неконструктивних з усіх можливих варіантів світосприйняття, думаю, під силу кожному.

А поки ви перевертаєте все з ніг на голову: захоплюєтеся неусвідомленими діячами і засуджуєте, з вашої точки зору, нероб, які насправді є найбільш адекватними членами вашого суспільства. Природно, зараз всі причепляться до цього слова, і почнуться обурення: як же це так, якщо ніхто нічого не буде робити, то як же тоді взагалі жити?

 Це всього лише слова, слова ілюзії. Знаєте чому? А ви спробуйте нічого не робити годину, тиждень, місяць, рік. Під «нічого не робити» можете прийняти те, що у вас є все для забезпечення вашого фізичного здоров'я - здорова їжа, прогулянки, сон та інше, але у свої 10 годин вашого неспання ви повинні бути просто наодинці з собою і власними думками, і більше нічого, - ні книг, ні телевізора, ні Інтернету, ні роботи, ні розваг, ні обов'язків та інше, нічого. 99% з 100% звихнуться через пару місяців такого буття. Зате тих, хто проживає подібне життя, засуджують і в хвіст і в гриву.

 Запам'ятайте, спостерігати, не означає дивитися за діяльністю інших. Спостерігати, значить бути, просто бути. Спостерігачеві не потрібно нічого для того, щоб довести собі і іншим, що він є. Він може робити все, що завгодно, і не робити нічого. Для нього немає різниці. Не буду розшифровувати. Той, кому треба, зрозуміє, що я маю на увазі. Втім, доведеться пояснити, що я не закликаю лежати цілодобово на дивані або щось в цьому роді.

Я лише кажу: що б ви не робили, це не робить вас краще, гірше, більш розвиненим, правильним, відсталим або таким, що живе неправильно. З усієї мишачої метушні, якою ви займаєтеся впродовж всього вашого життя, тільки невеликий відсоток дійсно несе в собі, скажімо так, сенс для вас особисто і суспільства, в якому ви живете.

А оскільки все вже завершено, то ви цього не зробити просто фізично не зможете. Розумієте? Все інше - ілюзія, дана вам для того, щоб вам не було нудно. Тому що, будучи настільки вилученим із Джерела, в ілюзії дуальності ви відчуваєте себе настільки недостатніми, що для того, щоб довести собі і іншим те, що ви існуєте, ви готові на будь-які хитрощі. Вам важливо тільки ваша ілюзія життя, ваше тіло, ваше здоров'я, ваше благополуччя, ваш статус в суспільстві.

Ви на стовідсоткові Гравці. Можете цим пишатися у повній мірі. Цього права у вас ніхто не відніме, адже ілюзія кожного священна.

Окремо хочу торкнутися теми термінології. Тут немає таких термінів, щоб пояснити всю суть процесів. Тому доводиться використовувати існуючі. А поки «Матриця», «Гра», «боти» та інші терміни - це лише спосіб донесення інформації. Я прошу вас ширше дивитися на ці визначення, тому не будьте обмежені в їх розумінні.

Белослава Воробйова. Оріон

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше