16 липня 2019 року
Епоха божественного контролю

Людське суспільство перебуває в хаосі, страждаючи від какофонії пристрастей і бажань.

Божественні наглядові органи, які є кураторами людства, контролюють всі сфери життя, допускаючи сутностей з Ієрархії Диявола в процес коригування людських доль.

Різні типи жорстких енергій, що переважають в земному просторі, не дозволяють сутностям з Ієрархії Бога фундаментально змінити людський уклад. Будити духовність з таким світоглядом, обумовленим впливом грошей і владою, дуже складно.

Вічні цінності божественної реальності недоступні для розуміння більшості людей на Землі. Сформувавши непорушний анклав матеріальності в повсякденному житті, люди знищують духовну цитадель, яка формує канони вищої значущості.

Але нескінченно так тривати не може. Оскільки, порушуючи баланс між Душею і Творцем, людство переступає точку відліку, після якої вже не буде можливості повернутися назад і виправити помилки. Думаючи, що вона проживає одне життя, людина звільняє себе від відповідальності перед Вищою Реальністю.

Тільки Душа усвідомлює, про які зобов'язання перед Творцем йдеться, але одягнена в недовговічне людське тіло, вона або не володіє достатнім знанням і досвідом, оскільки є молодою, або поглинена гонкою за матеріальними цінностями, і тому не може цей досвід пробудити.

Обмежена людська Свідомість дає критеріальну оцінку матеріальним залежностям, що вносить дисбаланс в організацію божественних взаємозв'язків, але вибудовує підлегле становище від негативної ієрархії Диявола. У свою чергу Ієрархія Диявола сама перебуває в підпорядкуванні Бога, але виконує на Землі спектр тих призначень, якими її наділила Ієрархія Творця.

У кожної людини є свобода вибору пріоритетів, за якими вона може існувати. Кожна Душа знаходиться під наглядом божественних сутностей.

Вибираючи шлях, якого слід дотримуватися в житті, людина повинна пам'ятати про Душу, щоб після того, як вона покине матеріальну оболонку (фізичне тіло), принести світловий позитивний енергопотенціал в Ієрархію Бога, а не стати вічним прислужником системи Диявола.

Вибір за вами.

https://www.youtube.com

Канал  Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше