16 грудня 2020 року
Наступні два роки будуть надзвичайно трансформаційними
 

Дорогі!

Ці часи потрясінь надихають на пошук альтернативних уявлень про реальність, і це проявиться в 2021 році, як потік світової Душі через нашу Свідомість, щоб допомогти нам оновити та переписати реальність.

Важка земна енергія 2020 року спливає, і в 2021 році відбувається велике зрушення до елементу «Повітря», Юпітера і Сатурну у Водолії, щоб розсіяти павутину минулого, пропонуючи зосередитися на майбутньому.

Після похмурих відкриттів 2020 року настав час змін. Світ готовий до інновацій та експериментів з нетрадиційним і радикальним.

 2021-й і 2022-й рік закладуть соціальну, психологічну, технологічну і економічну основу для величезних соціальних і політичних перетворень.

Будьте готові до шоку і трепету. Все затемнення, супермісяць і інші космічні аспекти посилять зіткнення між старим і новим. Чекайте радикальних змін в політиці, економіці, валютах, інтернеті та інших технологіях. Це час проривних технологій, який радикально змінює наше життя.

Наступні два роки будуть надзвичайно трансформаційними, щоб домогтися величезного прогресу. В 2021 році полярність і напруженість будуть наростати при величезному опорі тих, хто боїться втратити багатство, владу і контроль. Але в міру того, як частота Ери Водолія посилюється, нове почне замінювати старе в природному законі балансу.

Вашим особистим бажанням змін можуть перешкодити інші люди, тому будьте готові до опору з усіх боків. Будьте відкриті до зміни моделі поведінки. Нові моделі прагнуть проявитися, і вам спочатку може не сподобається те, як вони виглядають.

Фінансова система рухається до краху, приходять нові валютні технології, зростає найбільший борговий міхур в історії. Революція в сфері продуктів харчування, фінансів і валюти змінює форму грошей і сільського господарства.

Жінки піднімаються на абсолютно новій платформі, замість того, щоб намагатися виграти в старій грі. Впродовж наступних кількох років зрушення Епохи Водолія веде нас від матеріалістичного суспільства в більш згуртоване суспільство. Це приверне нашу увагу до систем життя, зазвичай прихованим, резонансу частот і вільної енергії.

Ви створені для цього часу. Прагніть до трансмутації. Це персональна установка (перепрограмування), яка проводиться раз в 20 років. Остання була в травні 2000 року, коли кожен отримав доступ до мільярдів громадян світу через інтернет.

 Це час, коли ви починаєте змінювати світ на краще, по-іншому втілюючи мрії і плани в реальність, опановуючи радикально нові способи використання енергії, і рішення проблем.

Це час у вашому житті, коли щось нове і незвичайне потребує усвідомлення. Це ваш шанс розвинути надздібності. Ви будете конструювати нову версію себе. Це буде схоже на космічну акупунктуру, налаштовувати ваше енергетичне поле на високочастотний тон Ери Водолія.

Щоб отримати вигоду з цього вітру змін необхідно повернутися до незвіданої місцевості, щоб зібрати мудрість, і відійти від старих норм. Необхідно ставити під сумнів, і руйнувати старі обмежувальні правила, традиції, структури і кордони, щоб встановлювати зв'язку й розвивати інновації.

www.youtube.com

Эра Водолея 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com