15 жовтня 2019 року
Ви - авангард Переходу
Послання Галактичної Федерації Світла

Привіт, дорогі земляни!

Сьогодні мені хочеться звернутися до вас від імені усіх дружніх вам цивілізацій, які входять до складу нашої Федерації і хто бере активну участь у допомозі землянам в період Переходу вашої планети у П'ятий вимір.

Процес Переходу прискорюється з кожним днем, і вже не за горами той час, коли ви підійдете до тієї межі, коли вам потрібно буде зробити остаточний вибір: або переступити цю межу разом з Землею у п’ятий вимір (перейти на Малдіну), або піти на інші планети третього виміру.

Але ми бачимо, що навіть ті з вас, хто вже зробив свій вибір на користь Вознесіння, продовжують «буксувати» і ніяк не можуть вибратися остаточно з «ями» третього виміру.

Що вам заважає це зробити?

Перш за все, це сила інерції і страх втратити те, що ви вже маєте (матеріальні речі, посаду, роботу, тощо).

Скільки б ви не читали про життя у П'ятому вимірі і про ті чудеса, які вас чекають, для багатьох це залишається поки що казкою, мрією, але ніяк не реальністю.

За час тривалого проживання у тривимірному світі, ви звикли отримувати матеріальні підтвердження того, про що вам говорять.

І ми бачимо, що зараз багатьом не вистачає «речових доказів» Переходу.

Ми вже не раз приводили такі докази, але вони стосувалися більше зовнішніх проявів цього процесу.

Але зараз мені хочеться зупинитися на їх внутрішніх проявах.

Ми бачимо, як багато практичних рекомендацій зі зміни вашої Свідомості і по трансформації вашого фізичного тіла в світлове кристалічне тіло дає вам Отець Абсолют, і інші представники Сил Світла, як ведуть вони вас і як допомагають вам.

Але лише одиниці з вас приділяють цьому належну увагу, застосовуючи на практиці ці безцінні знання.

Для більшості людей вони так і залишаються теорією, пізнавальним і захоплюючим читанням, що долучає їх до духовної сторони життя.

Але повірте, дорогі наші, занадто мало часу залишилося у вас, щоб так нерозумно ним розпоряджатися.

Присвячуйте кожну свою вільну хвилину тому, щоб очищати свою Свідомість і своє фізичне тіло від чужорідних вам енергій.

Наповнюйте себе високовібраційними Божественними енергіями, які ллються зараз на Землю суцільним потоком.

Вибирайте ті практики по трансформації свого тіла, які даються вам легко і які ви можете робити на ходу, не витрачаючи дорогоцінний час на багатогодинні медитації.

Нехай стануть вони для вас звичними і приємними, які дарують радість і задоволення.

І тоді вони будуть по-справжньому дієвими, і кожен день буде приносити вам приємні сюрпризи у вигляді помітних змін у вашому тілі і в вашій Свідомості, а значить, і в житті в цілому.

І нехай головним речовим доказом майбутнього Переходу стануть саме ці зміни – які відбуваються у вас самих.

Станьте наочним прикладом для інших.

Покажіть не словом, а ділом, на що здатна людина, яка свідомо обрала шлях Вознесіння і почала створювати свою реальність силою власної думки.

А ми обов'язково допоможемо вам, дорогі наші брати і сестри!

Закликайте нас завжди, і ми впевнені, що ви відчуєте нашу присутність і нашу Любов.

Голова Галактичної Федерації Світла говорив з вами

Прийняла Марта 10 жовтня 2019 року

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше