15 вересня 2020 року
Кобра
Оновлення планетарної ситуації

Наші спільні медитації зуміли дещо стабілізувати позитивний шлях до Події. За кілька днів до точної геліоцентричної квадратної медитації Іриди і Плутона 31 серпня 2020 року на Тайвані з'явилися хмарні кораблі Сил Світла і множинні рідкісні веселки.

Сонячна система за межами Місячної орбіти вже вступає в епоху Водолія, оскільки звідти видаляються останні залишки первинної аномалії. Масовий приплив ангельських Світлових енергій зараз відчувається по всій Сонячній системі, і люди, чутливі до енергій, можуть з нею зв’язуватися.

Очищення флоту Драконійців відбувається згідно з планом, і Сили Світла повідомили, що ймовірність вторгнення прибульців Драконійців зараз становить менше 1%, ймовірність фальшивого вторгнення інопланетян-ілюмінатів становить 7%, ймовірність конфлікту між США і Китаєм становить 9%, тоді як ймовірність громадянської війни в США залишається на рівні 35%.

Технологія Молот Тора (Мйольнір), яку використовують Сили Світла, насправді є технологією квантової зброї, яка випромінює сильне скалярне поле крізь квантову піну і змушує всі форми матерії з квантового супер позиційного стану переходити у фізичне проявлення. Це змушує всі кораблі Драконійців проявлятися у фізичному світі, а потім вони негайно затримуються Галактичною Конфедерацією, а їх персонал обробляється сортувальною установкою Ганімеда.

Материнські кораблі з технологією Молот Тора (Мйольнір) розташовані у гігантському додекаедрі, що знаходиться за межами Місячної орбіти, і випромінюють сильне силове поле Молота Тора в напрямку Землі.

Коли Сили Світла очищали флот Драконійців, вони врятували багатьох заручників, серед яких близнюкові душі багатьох ключових командирів Галактичної Конфедерації. Драконійці погрожували цим командирам, що їхні споріднені душі будуть замучені, якщо командири не будуть співпрацювати з ними, і тому командири саботували численні плани Сил Світла. Таким чином Драконійці змогли створити багато затримок і невдач, і саме тому пандемію коронавірусу не вдалося зупинити в січні та лютому 2020 року.

Зараз ці заручники-близнюки врятовані, а скомпрометовані командири були доставлені на материнські кораблі Конфедерації за межами нашої Сонячної системи, де вони зможуть отримати зцілення, а потім вони зможуть виправити ту шкоду, яку вони заподіяли.

Ці скомпрометовані командири також несли відповідальність за поширення більшості фальшивої інформації по багатьох каналах працівників Світла за останні кілька років. Це одна з головних причин, чому більшість джерел (каналів) не є надійними. Інша причина полягає в тому, що ці працівники Світла мають систему переконань, що вони все знають, і вони завжди говорять авторитетно, коли насправді вони в основному нічого не знають. Третя причина, про яку вже неодноразово говорилося, - це проникнення Темних Сил у співтовариство працівників Світла (Ligthworker).

Тепер, коли цей великий саботаж розкрито, Сили Світла можуть діяти набагато ефективніше зі значно меншими затримками. Після того, як вони приберуть флот Драконійців, вони почнуть систематично очищати комплекс від чорного корпоративного конгломерату - ілюмінатів (IBC) на поверхні планети.

Переважна більшість членів Кабали, що перебувають в чорному корпоративному конгломераті (IBC), а також на поверхні планети Земля, є натуралізованими драконійцями, тобто вони прийшли із зоряної системи Драко багато тисяч років тому, а потім пройшли декілька циклів втілення на Землі, втілюючись у фізичних тілах людини, зберігаючи при цьому енергетичні тіла Драконійців.

Зараз вони безуспішно хочуть створити власну версію Перезавантаження, і зіштовхнути цю планету в технологічну безвихідь (тобто створити версію техногенної цивілізації).

Вони також хочуть поширити нові, мутовані версії коронавірусу.

Нарешті з’явилися наукові підтвердження того, що covid-19 був створений в лабораторії. Минулої суботи мені повідомили, що доктор медицини і філософії Лі Мень Янь, яка втекла з Гонконгу, де працювала у провідній лабораторії ВООЗ, з’явилася минулого тижня на британському телебаченні, де заявила, що коронавірус був створений китайськими вченими в лабораторії.

Темні Сили будуть використовувати енергію майбутнього об'єднання Сатурну і Чорного Місяця 21 вересня 2020 року, щоб створити якомога більше блокувань у всьому світі, штучно збільшуючи кількість випадків коронавірусу, використовуючи зловживання тестуванням на коронавірус.

Вони використовують ситуації блокування, щоб почати тестувати реакцію людей на табори Федерального Агентства по управлінню надзвичайних ситуацій (FEMA) в Огайо та Квебеку. Зрозуміло, що люди протестують проти цього. І проти заборон в цілому також, наприклад, під час масової акції протесту в Берліні проти карантину.

Цей протест став великою перемогою в окультній війні проти Темних Сил, оскільки він почав зцілювати так звану прусську негативну часову лінію (хронологію). Основна акція протесту відбулася на площі Великої Зірки в Берліні (Der Große Stern), у центрі якої знаходиться Колона Перемоги (Die Siegessäule).

У верхній частині колони знаходиться велика статуя богині Перемоги, яка є центром Берлінського Вихру Богині. Цей вихор був відновлений під час протесту і почав відновлювати (зцілювати) прусську часову лінію.

Прусська часова лінія була ініційована на початку 19 століття темними прусськими окультистами і передбачала антиутопічну і бездушну технологічну цивілізацію, в якій домінувала Пруссія. Ця часова шкала (хронологія) відповідає за таємну космічну програму нацистів, яка включає підземну базу Neu Berlin в Антарктиді, а також за створення Темного флоту. Наразі ця база знаходиться в руках чорного корпоративного конгломерату - ілюмінатів (IBC).

Єзуїти зараз використовують своїх маріонеток (мільярдера Джорджа Сороса) для збурення кольорової революції в США. Трамп, з іншого боку, може використовувати Закон про повстання, щоб протидіяти цьому. Позитивні військові можуть і не використовувати Закон про повстання, щоб запустити операцію «Дельта» незабаром після президентських виборів.

Єзуїти хочуть поляризувати населення поверхні, щоб або обожнювати, або ненавидіти Трампа. Вони використовують енергію емоційних вкидань в Трампа як інструмент для розпалювання громадянської війни в США. Тому Сили Світла просять усіх відмовитися від  свої позитивних чи негативних емоційних вкладень в Трампа, і просто спокійно і раціонально спостерігати за ситуацією, намагатися вкласти в неї якомога більше Світла…

Перемога Світла!

www.youtube.com

Энергетический Канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com