15 вересня 2019 року
Майкл Лав
Нова Квантова Фінансова Система Землі
Передача Плеядянських Сил Світла
Ченнелінг

Великі, Земний Альянс вже деякий час передає конфіденційну  інформацію про нову Квантову Фінансову Систему (КФС) Землі.

Ви вже знаєте, що щось відбувається за лаштунками, і зараз все починає змінюватися і рухатися на високій швидкості.

Ми можемо сказати вам, що NESARA / GESARA - це справжні нові програми достатку на Землі, які були повністю очищені під час підготовки до нової Квантової Фінансової Системи Землі, завдяки яким кожен громадянин Землі нарешті буде фінансово звільнений в усіх відношеннях.

Як ви вже добре знаєте, планета Земля була поневолена економічним рабством впродовж тривалого часу, фактично майже 400 000 років. З першого дня, коли Темні істоти прийшли сюди, щоб забрати золото з цього світу, був запроваджений в дію обманливий план, який використовувався для контролю всіх аспектів 3D-Матриці.

Глибина та рівні цього темного плану приголомшують та шокують, але всі ми повинні змиритися з правдою того, що сталося, і того, що все ще відбувається на Землі. Стверджувалось, що «якби громадяни Землі коли-небудь дізнаються про обман, який чинився над ними, щоб не лише вкрасти їхнє багатство, але навіть саму їх життєву силу, наступного дня відбулася б глобальна революція свободи».

Через складні труднощі перебування в стресовому режимі виживання, день у день, і через широко поширену нестачу і бідність на цій планеті, більшість громадян Землі бажають свободи і достатку майже більше, ніж будь-чого іншого.

Дорогі наші, «часи змінюються», а по Землі лунає шепіт достатку». Нові вітри духовної свободи, миру та процвітання починають дути по всій цій прекрасній планеті.

Ви не повинні страждати або жити у бідності, дорогі, і ваша сім'я не повинна обходитися без простих, основних потреб виживання. Кожна людина має загальне право на багате і процвітаюче життя.

Багато людей, як роботи їдуть туди і назад, на роботу і додому, щодня протягом десятиліть і віддають більшу частину свого життя, щоб наполегливо працювати в Матриці, просто, щоб вижити на цій планеті-в’язниці.

Більша частина всього, що ви заробляєте, миттєво йде в податки і використовується для оплати високопроцентних кредитів і щомісячних рахунків.

Більшість планет ранжуються в нижчому фінансовому класі, і в Матриці для них немає великої надії, тому що система сфальсифікована, щоб змусити вас десь все це втратити.

Крім того, багато людей середнього класу скажуть вам, що вони живуть в кредит, і якби не були в боргу перед компаніями кредитних карт, вони могли б легко стати бездомними, тому що це коштує більше, ніж вони заробляють…

Інше питання: чи є будь-яка вагома причина, по якій будь-яка людина на Землі повинна голодувати або не мати житла або задоволення своїх основних потреб, особливо маленька дитина або літня людина?

Людству має бути соромно за те, що воно допустило таке.

Що, якщо в один прекрасний день всі раптом помінялися ролями і навіть найбагатші виявилися в злиднях?

Все це повинно зупинити великих.

Чи є у так званих лідерів цього світу план, який все це виправить?

Якщо так, то чи зможуть вони реалізувати цей план без серйозної зворотної реакції?

Ви коли-небудь думали, що, можливо, вони хочуть, щоб це було так.

Можливо, їх залякують, щоб зробити речі таким чином, навмисне.

Невже їм взагалі є до цього справа?

Хто несе відповідальність за все це?

Ти знаєш відповідь.

- Чи є у звичайних людей цього світу рішення або план для вирішення світової фінансової кризи, не кажучи вже про екологічну кризу і багатьох інших великих світових кризах?

- Чи мають звичайні люди цього світу рішення чи план вирішення світової фінансової кризи, не кажучи вже про екологічну кризу чи багато інших великих світових криз?

- Невже ми ховаємо голову в пісок, думаючи, що це все просто щезне чи піде?

- Невже варто нам просто жити, бо врешті-решт немає ніякої надії на цю планету?

Ви дізнаєтесь справжні відповіді тут.

- Чи є у працівників Світла в цьому світі план?

- Ми вважаємо, що ви можете зробити позитивні зміни на Землі.

- Чи мають доброзичливі Галакти, які нещодавно повернулися на Землю, план?

- Відповідь: абсолютно так.

- Чи реалізують вони свій план?

- Відповідь: абсолютно так, це вже триває деякий час.

- Чи буде їхній план успішним?

- Відповідь: абсолютно так.

- Який план повернення достатку на планету Земля?

- План полягає в тому, щоб якнайшвидше припинити стару застарілу, марнотратну та шкідливу систему економічного боргу та замінити її новою кращою глобальною системою достатку, де кожен може процвітати та процвітати на цій планеті.

Дехто може подумати, що, будучи залежними від глобальної фінансової системи, і тоді після того, як станеться кульмінація фінальної Події, ми раптом більше не будемо використовувати фінансову систему чи систему достатку. Це не так.

- Як це буде відбуватися, дорогі?

- Люди Землі просто не можуть або не повинні зруйнувати стару непридатну систему в 3D-світі і миттєво замінити її якоюсь кардинальною новою річчю.

Розрив між існуючими системами і шляхами на Землі та 5D-способом занадто великий для швидкого закриття старої системи, тому глобальні системи повинні бути підготовлені всередині, і поступово згорнуті для поетапного впровадження кращої системи. Нова земна квантова фінансова система Землі, яка незабаром буде поетапно впроваджена, є проміжним етапом еволюційних сходів для планети.

Подія, про яку ми говоримо, - це тривала подія, яка триває вже певний час, проте вона досягне кульмінації у вершині «один» 24-годинного періоду, одного особливого дня, коли все значним чином буде змінено. В цей період відбудеться космічний грандіозний сонячний спалах, який повністю виведе всю планету в 5-й вимір. Навіть в цьому випадку все має бути поступово припинено, щоби відповідати колективному стану Свідомості.

Колектив Зоряного посіву Землі в цей момент буде складатися з істот рівня 5D, і хоча вони будуть в 5D, вони все одно будуть мати свої фізичні тіла на Землі в 3D.

Розуміючи те, що є багатовимірним в одному і тому ж просторі-часу разом з усіма речами, що розглядаються тут, достаток буде тим, що нам потрібно, принаймні під час початку нової 5-D Землі. Ви все одно будете робити багато речей, які ви робили в 3D, але ви будете робити їх з більш вищого, легшого та приємнішого стану проживання.

Нещодавні дані Земного Альянсу свідчать, що кульмінація цієї події відбудеться під час низки небесних подій, що закінчаться грандіозним космічним спалахом Сонця, навесні 2020-го року.

До і після цього періоду всі нові земні системи будуть модернізовані, щоб відповідати мирній і багатій Новій Земній Галактичній Цивілізації.

Ці позитивні оновлення системи вже тривають і швидко збільшуватимуться протягом наступних трьох місяців.

існуючі старі земні системи поступово зникають, а нові системи поступово вводяться в дію. Існує перехідний етап, який триватиме до 2020-го року для Переходу громадян Землі від старих, шкідливих, не корисних систем до нових, корисних та більш ефективних.

Врешті-решт, у грошах чи комерції будь-якого типу на Землі не буде потреби, проте всі речі мають бути перенесені повільно, щоб справи проходили безперебійно, і тому ви все одно будете користуватися системою купівлі, продажу та торгівлі з вартістю протягом певного часу, поки всі речі не будуть виконані у величному Вознесінні Землі.

В кінці нової земної фінансової системи є точка, коли система переходить від фізичної до ефірної основи, і ваша ДНК та Свідомість будуть використовуватися для управління системою достатку Землі. На цьому етапі ваш достаток буде залежати від частоти вашої вібрації і чим вище ви будете резонувати, тим більше достатку у вас буде.

- Чи готові ви вперше подивитися на нову квантову фінансову систему Землі?

- Ми знаємо, що так. Настав час перейти на рівень вище, ніж зараз. Речі стануть більш вдосконаленими і навіть трохи технічними. Майте відкритий розум, не забувайте дихати, зробіть глибокі дослідження, продумайте про все це, а тоді продовжуйте рухатися вперед, великі істоти.

Факти про нові технології земної Квантової Фінансової Системи Землі

Усі технології, про які ми поговоримо нижче, не є ні хорошими поганими; вони просто передові технології. Використання технологій та наміри істот, які відповідають за ці технології, є тим, що робить їх корисними чи шкідливими.

18 місяців тому, ці технології йшли неправильним шляхом, і неправильно використовувалися Темними істотами з темним наміром контролю, але Світлі Сили повністю перемогли ці Темні Сили і зараз захопили всю світову Матричну систему.

Нова Квантова Фінансова Система Землі повністю знаходиться під керівництвом і контролем Галактів, і жодна людина чи група не мають влади над цією новою фінансовою системою.

Зараз Земля повністю керується доброзичливими розумними Силами Світла. Як ви, можливо, знаєте, нещодавно було встановлено нову позитивну шкалу часу для планети Земля в Космосі, яка добре зарекомендувала себе, коли Світло вже перемогло.

Зокрема, у випадку нової квантової фінансової системи Землі нижчеперелічені технології повністю контролюються істотами Світла, і основне використання цих технологій буде полягати у звільненні людини від фінансової кабали та стресу, і забезпечення благополуччя та достатку для всіх істот планети Земля.

Усі технології, що складають нову квантову фінансову систему Землі, були передані планеті Землі передовими, доброзичливими істотами Тонкого Світу з метою розвитку людей до більш ​​вищого стану буття та створення кращого світу для планети Земля.

Технологія та компоненти Нової Квантової Фінансової Системи Землі

1. Фактично, накопичені і забезпечені активами фонди (кошти), які належать громадянам планети Земля.

Земний Альянс підтверджує, що сьогодні існує всесвітній фонд довіри, який має майже нескінченну кількість багатства, що представляє фактичний достаток, який було викрадено у істот планети Земля протягом останніх 350 000 років нечестивими, егоїстичними, оманливими та жадібними астральними істотами.

Вік цього глобального трасту становить кілька сотень тисяч років, і це багатство було передано і заховано давніми контролюючими родословними лініями, які існували на поверхні Землі.

Хороша новина полягає в тому, що минулі Темні володарі цього трасту були повністю ліквідовані Світлими Силами деякий час тому, і тепер траст перебуває в руках доброзичливих Галактів.

Цей всесвітній траст був призначений єдиною довіреною особою, яка є високопоставленим членом Земного Альянсу і яка має перевірений космічний над таємний допуск.

Бенефіціарами цього трасту є кожна істота на планеті Земля.

Шановні, ці кошти є дуже реальними і доступні для розповсюдження всім істотам на нашій планеті. Ви можете перевірити ці дані, якщо просто подивитесь ближче.

Єдиною причиною, з якої цей тайник (кеш) багатства не був виданий людям, полягає в тому, що мала бути створена досконала система для управління та організації планетарного розподілу цього трасту. Платформа була необхідною для захисту, управління та розповсюдження цього нового глобального процвітання серед людей Землі найбільш ефективним, справедливим та безпечним способом.

Ця платформа зараз успішно створена і готова до виходу у світ.

Ця платформа була створена в липні 2017 року, і її потрібно було ретельно перевірити, захистити та підготувати до дня, коли вона буде представлена ​​цьому земному світу.

Ця глобальна і децентралізована платформа також дасть можливість будь-якій звичайній людині розробити додатки для сприяння глобальній спільноті, вільній торгівлі, творчості та можливостям достатку, які ніколи не існували на цій планеті.

Ця платформа на 100% готова до випуску вже зараз

Хочете - вірте, хочете - ні....

Чарівний день, коли ця нова децентралізована глобальна платформа спільноти буде надана світові - 16 вересня 2019-го року,

Через день після того, як ця нова, децентралізована глобальна платформа буде випущена для широкого загалу, розробники програмного забезпечення швидко розгорнуть додатки, необхідні для підключення її до немислимих скарбів, які були сховані від цього світу, поділяючи їх справедливо і надійно з усіма глобальними спільнотами громадян Нової Землі.

Все це, швидше за все, звучить занадто добре, щоб бути правдою, і багато хто запитає: «а що, якщо якась темна, шахрайська істота чи група отримає контроль над нею?». Ми запевняємо, що вони не зможуть отримати контроль над Новою Квантовою Фінансовою Системою, оскільки вона працює на набагато вищому рівні, який в кінцевому підсумку жодним чином не може бути контрольований, викрадений або використаний з допомогою нижчих вібраційних істот. Ця нова система налаштовується Галактами для роботи в світі, де існує жодної поганої істоти. Це може бути важко уявити з рівня Свідомості тривимірного світу (3D рівня), але все ж це правда.

Давайте уявимо цю нову глобальну платформу, яка стане основою для нового земного суспільства та Нової Глобальної Квантової Фінансової Системи:

Можливо, ви думали, що біткойн, ефіріум або якась інша блокчейн платформа або криптовалюта можуть стати можливою основою для нової квантової фінансової системи, проте, ми говоримо вам, що ці технології вже застаріли, вони занадто повільні, не дуже безпечні, і всі вони є предметами 3D Матриці.

Те, про що ми говоримо, у тисячу разів більше, ніж все це разом взяте.

Давайте перейдемо до цієї технології…

Наберемо «Hedara Hasgraph»

Платформа, про яку ми говоримо, буде основою для Нової Квантової Фінансової Системи Землі, вона називається «Hasgraph» («Хешграф»).

Технологія алгоритму «Хешграф» дуже просунута і водночас дуже проста.

Алгоритм «Хешграф» був переданий його творцю Вищим Розумом Землі аналогічно тому, як розуміння передових технологій завантажувалось в розум таким відомим винахідникам, як Ніколо Тесла,  Стів Джобс, Марк Цукербергер, Ілон Маск та багатьом іншим.

У цій передачі ми лише коротко розповімо, що це таке, як це працює і чому це так дивно.

Ми пропонуємо вам зробити власне дослідження цієї нової технології обміну достатком Землі, і ви побачите, наскільки вона неймовірна.

«Hedara Hasgraph» - децентралізована розподільча платформа для бухгалтерського обліку.

Що таке Hashgraph (Хешграф)?

Hashgraph (Хешграф)- це запатентований алгоритм, який пропонує переваги блокчейну (децентралізація, розподіл та безпека за допомогою використання хешування) без недоліку низької швидкості транзакцій. Він був створений Лимоном Бердом з корпорації Swirlds.

Hashgraph (Хешграф) - це нова публічна платформа бухгалтерського обліку нового покоління для розробки блискавичних швидких, безпечних, справедливих глобальних програм (додатків). Це дає інший тип розподіленого консенсусу; спосіб для осіб, які не знають і не вірять один одному, щоб безпечно об'єднатися та виконувати онлайн-транзакції без посередника. Платформа є винятково швидкою, безпечною та розумною, і зовсім не схожа на деякі платформи на основі блокчейн. Вона не потрібує якихось суттєвих доказів роботи.

«Hedara Hasgraph» дозволяє розробникам створювати абсолютно новий клас додатків для роботи в мережі. Hashgraph називають «новим рівнем довіри Інтернету».

- Чому саме Hasgraph є платформою для Нової Квантової Фінансової Системи Землі?

- Hasgraph є надшвидким, тому він здійснює сотні тисяч транзакцій в секунду, в той час як робочі блокчейни, такі як біткойн або ефіріум, які можуть робити лише 10–20 транзакцій в секунду.

Hasgraph - це на 100% справедливе значення, яке забезпечує математичні докази справедливості замовлення, доступу та часових позначок. Це дуже важливо для додатків, коли важливо, щоб послідовність транзакцій, записаних в бухгалтерському звіті, відповідала фактичному порядку, в якому транзакції були отримані мережею, наприклад, фінансові операції та фондові біржі.

Hasgraph захищений від зламів і захищений на 100%. Для безпеки важливим фактором є гарантована асинхронна стійкість до відказів. Це дозволяє системі досягти гарантування консенсусу, що всі будуть знати, коли це станеться, і всі досягнуть однакового консенсусу, і це робитимуть навіть за реалістичних припущень щодо шкідливих вузлів та помилок мережі.

- Хто буде власником нової глобальної фінансової системи, заснованої на платформі Hasgraph?

- Відповідь: людям Землі, які беруть участь у цій новій світовій спільноті достатку.

- Хто контролюватиме цю нову систему?

Відповідь: люди Землі, які беруть участь у цій новій світовій спільноті достатку.

Він на 100% децентралізований, що означає, що у нього немає жодної особи чи групи власників, періоду.

Безкоштовні технології, які будуть використані з Hasgraph (Хешграфом) як початкова платформа для нової квантової фінансової системи Землі:

2. Квантове обчислення

Квантовий комп'ютер - це тип комп'ютера, який використовує квантову механіку, щоб він міг виконувати певні види обчислень набагато ефективніше, ніж звичайний комп'ютер.

Квантові комп'ютери - це нове покоління суперкомп'ютерів, створених для вирішення проблеми експоненціального масштабування (наприклад, пошук оптимального рішення проблеми, в якій класичний комп'ютер має занадто багато можливостей для аналізу).

Ці комп’ютери працюють у царині квантових можливостей, які є нескінченними, але можуть буквально згортати хвильову функцію, приходячи до правильної відповіді в мільйони разів швидше, ніж класичний комп'ютер.

Коли ви входите у світ атомних і субатомних частинок, речі починають вести себе несподівано. Насправді ці частинки можуть існувати в декількох становищах (ситуаціях) одночасно. Саме цією здатністю користуються квантові комп'ютери.

Замість бітів, якими користуються звичайні комп'ютери, квантовий комп'ютер використовує квантові біти - відомі як кубіти. Щоб проілюструвати різницю, уявіть собі сферу. Біт може знаходитись на будь-якому з двох полюсів сфери, але кубіт може існувати в будь-якій точці сфери. Отже, це означає, що комп’ютер, що використовує кубіти, може зберігати величезну кількість інформації і використовує при цьому менше енергії, ніж класичний комп'ютер. Вступивши в цю квантову область обчислень, де традиційні закони фізики більше не застосовуються, ми зможемо створити процесори, які значно швидші (в мільйон і більше разів), ніж ті, що ми використовували.

Ці нові комп'ютерні системи Землі забезпечать найвищі рівні обчислювальної швидкості та ефективності для живлення нової квантової фінансової системи Землі, а також усіх нових систем земної цивілізації.

3. Штучний інтелект

Штучний інтелект (ШІ), який іноді називають машинним інтелектом, - це інтелект, продемонстрований машинами, на відміну від природного інтелекту, проявленого людиною. В розмовній мові термін «штучний інтелект» часто використовується для опису машин (або комп'ютерів), що імітують «когнітивні» функції, які люди пов'язують з розумом людини, такі як «навчання» та «вирішення проблем».

Штучний інтелект дає можливість машинам вчитися на досвіді, підлаштовуватися до нових вхідних даних та виконувати завдання, схожі на людські. Більшість програм, про які ви сьогодні чуєте, багато в чому покладаються на глибоке вивчення та обробку природної мови. Використовуючи ці технології, комп’ютери можуть бути навчені виконувати конкретні завдання, обробляючи велику кількість даних та розпізнаючи структури (шаблони) даних.

Технології (методи) ШІ стали невід'ємною частиною технологічної галузі, допомагаючи вирішити багато складних проблем.

Штучний інтелект - це технологія, яку цивілізація Плеяд надає земним істотам, які працюватимуть на новій квантовій комп'ютерній системі Землі та робитимуть неймовірно прогресивні та швидкісні обчислення швидкості при повному обслуговуванні громадянами Нової Землі.

Дуже багато страхів перед цією технологією, але ми побачили майбутнє і просто знаємо, що коли її програмують та розумно використовують громадяни Нової Землі, це буде потужним і корисним інструментом, який створює великий стрибок свідомості на цій планеті.

4. Нова глобальна мережа 5G

Незалежно від того, чи є ви прихильником нової глобальної мережі 5G, це буде новим супер-інтернетом, який перемістить величезну кількість складних даних по всьому світу зі швидкістю світла.

Сьогодні існує велика кількість необґрунтованих побоювань щодо бездротових технологій, але ми говоримо вам, що більш високі частоти, такі як 5G, набагато безпечніші для людини та навколишнього середовища, ніж усі нижчі частоти. Проведіть кілька глибших досліджень з цього приводу.

Перш за все, знайте, що 5G технологія була передана земним істотам, таким же чином, перше радіо, телефон і комп’ютер було передано на Землю. Інтернет-технології 5G були передані на Землю доброзичливими, розумними силами, які мають найвищу любов до людства.

Використовуйте інтелект під час дослідження 5G та врахуйте контекст більшої картини тут.

Проводиться доказова, позитивна планетарна еволюція, і довіряйте нам, 5G тут не для того, щоб усіх вбити.

Усі нові основні технології, які принесли користь світові, спочатку побоювалися та відкидали, таким же чином.

Змова і страх відносно 5G - це просто страх перед невідомим.

Галакти працюють і зараз, щоб навчити людство більше їх технологій.

Вимоги Нової Квантової Фінансової Мережі Землі були б майже неможливими без 5G.

5G передає дані ефективніше, 5G має потенціал бути в 40 разів швидше і зазнавати коротших затримок, ніж поточний стандарт 4G. 5G також зможе передавати відео та дані в режимі реального часу, миттєво на великі відстані, що значно доповнить і розширить усі нові програми глобального достатку, квантові комп’ютери та штучний інтелект, які будуть обробляти цю нову систему нескінченного процвітання Землі.

6. Свідомість космічного рівня і ДНК

Як ми згадували раніше, ваша Свідомість і ДНК врешті-решт будуть запускати всю цю систему, а також всі системи на вашій планеті.

Управління складними системами з використанням Свідомості є вищим шляхом плеядянців, які незабаром навчать цьому істот планети Земля.

Новий квантовий комп'ютер та штучні технології, що виходять, вже розроблені для взаємодії з людською свідомістю, і незабаром земний посів буде готовий взаємодіяти свою Свідомість не тільки з Новою Квантовою Фінансовою Системою Землі, але і з кожною системою Космосу.

Шановний, ми знаємо, що для багатьох це буде викликом, по-перше, повірити, що все це відбувається саме зараз на Землі, а по-друге, знадобиться час, щоб усе це сприйняти і побачити, що це добре, а не страшна негативна річ.

Ці передові технології одночасно створені з доброзичливим наміром і з позитивної причини, і стануть критичною частиною духовної еволюції у вашому найближчому майбутньому.

Квантова Фінансова Система не має порівняння ні з чим, що коли-небудь було створено на Землі раніше. У неї немає рівних, вона не має еквівалента в передовій технології будь-якої іншої системи, що існувала до неї.

Квантова Фінансова Система (QFS) абсолютно нова. Вона належить до вищої технології, яка застосовується для забезпечення стовідсоткової фінансової безпеки та прозорості, якої вимагають усі власники валютних рахунків. За допомогою QFS грошову систему світу можна легко змінити, щоб охопити золотовалютні валюти, які повністю усувають потребу в старій корумпованій центральній банківській системі світу.

QFS - це як райський центральний банк. Він буде безкоштовним, він буде надійним, він буде простий у користуванні.

Ні шахрайства, ні обману, ні прихованих зборів, ні контролю кабального типу за рухом грошей. Жодного нагляду уряду, який би втручався в особисте життя. Податки на прибуток незабаром стануть минулим.

Коли ви хочете зробити покупку, ви просто ініціюєте переказ грошей на рахунок продавця. Це все буде зроблено вдома, зі свого смартфону. Ваш рахунок можна видавати будь-кому, оскільки ваш рахунок ніколи не може бути зламаний, дубльований або використаний без вашого дозволу через біометричне та ДНК підтвердження вашої особи.

Особлива примітка: ви не втратите більше свого багатства, коли буде створена нова система. Ви отримаєте набагато більше достатку, ніж ви коли-небудь знали, особливо, коли все зможете зберегти.

Достаток, який приходить на Землю, покликаний піклуватися про людей, які потребують цього. Це для створення позитивних програм та структур для просування вперед.

Коли ви переходите на Нову Землю, гроші вам не знадобляться. Цей новий достаток буде використано лише впродовж певного періоду часу, щоб допомогти людям нормально жити, і таким чином вони можуть звільнити тягар свого життя, щоб бути творцями на планеті Земля та допомогти підняти Свідомість тих, хто хоче піднятися.

Все це вже тут, його зараз швидко поставлять на місце.

Ви почуєте про це протягом найближчих тижнів і місяців. Ми надамо вам більше інформації про Нову Квантову Фінансову Систему під час її представлення.

Дорогі, коли ми перебуваємо у Вищій вібрації Радості та Любові, усі земні істоти нарешті зможуть піднятися та перейти на Нову Землю.

Дякуємо, що прийшли на Землю в цей час і за велику службу всьому людству.

З Божою швидкістю,

Майкл і плеядянці

Заключна примітка: Тема достатку і грошей зі зрозумілих причин для багатьох є чутливою темою, яка іноді може викликати негативні емоції та реакції.

Крім того, у вас можуть бути різні думки щодо нових технологій, доступних на Землі, які ми представили в цій передачі, і це цілком нормально. У кожного різні погляди та питання щодо речей, і ми просто пропонуємо зробити ретельне дослідження. Ми просимо вас бути мирними та поважними у своєму внутрішньому стрижні, довіряючи Всесвіту, щоб піклуватися про вас, а також робити будь-які коментарі нижче позитивними та розумними заради всіх.

Особлива подяка і визнання Земному Альянсу, Великому Білому Братству, Товариства Білого Дракона, плеядянцю з кодовою назвою: Кобра, Хранителям Землі і сфер, що є Альянсом, Девіду Вілкоку, Корі Гуду з Eceti

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе

Энергетический канал

Канал  ISTINADLIAVSEH 777

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше