15 грудня 2020 року
Сорен з Плеядянських Дельта Сил - ми в Китаї

Шарон Стюарт: Привіт, Сорен, вибач, що змусила тебе так довго чекати.

Сорен: Це було недовго.

Шарон Стюарт: Так, ти маєш рацію, це було кілька годин для мене. Я вийшла на ченнелінг після шторму, і ви відповіли. Ми знаходимося в Китаї. Скажіть, що ви там робите? Хто там? Що ти робиш?

Сорен: Ми знаходимося в Китаї. Ми перебуваємо на підземних базах. З нами також є Рух Опору - деякі військові Земного Альянсу і позитивні військові з ополчення інших дружніх країн земного світу.

Шарон Стюарт: Ви все ще рятуєте людей з підземних баз?

Сорен: На ​​щастя, з цим вже майже покінчено. Це зайняло якийсь час.

Шарон Стюарт: Так, хіба ми не говорили, що населення на підземних базах могло перевершити населення на поверхні планети?

Сорен: Це було досить близько. Ми, звичайно, закриваємо підземні бази, але отримуємо доступ до китайських військових підземних баз.

Шарон Стюарт: Вони воюють з американськими військовими, тому що прийшли через Канаду. Мені зараз так соромно бути канадкою, але це не моя вина.

Сорен: Не хвилюйся, Шарон, у нас все під контролем. Глибинна держава не переможе. Вони можуть воювати скільки завгодно. Що стосується Китаю, то ми атакуємо їх знизу (їх підземні бази - ВЗ). Вони починають бій, але коли ми виходимо, вони насправді не чекають нас. Тому у нас завжди є хоча б хвилинна перевага.

Ми беремо в полон якомога більше людей, але лише деяких вбиваємо (хто не здається). Ми намагаємося завісити їх димовою завісою, скидаємо газові бомби на підземні бази. У ваших військових вони є. Але ми, плеядянці, любимо поміщати їх в анабіоз, а потім просто брати і садити на корабель для евакуації з бази. У нас є кораблі, схожі на ваші «автозаки».

Шарон Стюарт: Як ви можете піднімати полонених, щоб їх військові на базі не попередили, що ви там?

Сорен: Вони у нас знаходяться в анабіозі. Вони не можуть боротися з нами. Як ми поміщаємо їх в анабіоз? Ми можемо змінити їх час (Лінію Часу, в якій вони знаходяться - ВЗ), або ми можемо використовувати звук, щоб паралізувати їх. Ми використовуємо обидва ці методи.

У ваших солдатів з Земного Альянсу є навушники, так що вони не турбуються про це. Ми намагаємося робити це з найменшою шкодою для людського життя. Нам вдалося захопити в полон декілька китайських воєначальників, але тепер вони стали розумніші за нас і тепер пересуваються по країні.

Шарон Стюарт: Вони не тут?

Сорен: Деякі - так. Не всі, правда. У китайців величезна армія, в ній багато людей, багато командирів.

Шарон Стюарт: Це найбільш населена країна в світі.

Сорен: Отже, ми захоплюємо підземні бази, а потім захоплюємо їх військові об'єкти, і тоді вони надають нам честь, приходячи боротися з нашої окупацією. Нам навіть не потрібно йти і шукати їх, вони самі йдуть прямо до нас.

Шарон Стюарт: Я пам'ятаю, хтось говорив це раніше. Вони були щасливі, тому що це робило їх перемогу ще солодше. Вам не потрібно було йти і шукати їх.

А як щодо Швейцарії? Я чула, що багато чого з цього пов'язане з Клаусом Швабом та швейцарським Давосом. Схоже, він до певної міри – король?

Сорен: Ми все ще переслідуємо його. Вони ховаються в Альпах, і ми не завжди можемо дістатися до них, тому що їх барикади дуже великі, але ми все ще там. Інша справа, що вони часто використовують клонів, а справжні, хто ще живий, ховаються. У Росії теж є гори, де вони ховаються. Там вони теж укріплені.

Шарон Стюарт: А як щодо їх звільнення з планети?

Сорен: Це малоймовірно, тому що ми оточили планету. Всі кораблі, які приходять і виходять, перевіряються і навіть беруться на абордаж. Всі, хто перевозить розшукуваних членів ілюмінатів, або групи командирів Драко, заарештовані.

Шарон Стюарт: Ви могли б зробити те ж саме в Швейцарії, - пройти по підземних базах?

Сорен: У Швейцарії їх не так багато, але так, ми цим і займаємося.

Шарон Стюарт: Як ваше перебування в Китаї впливає на США, і на війну між Темними і Світлими Силами, що розпочинається там?

Сорен: Ми послаблюємо китайську армію. Ви знаєте зі своєї війни, що рекрути не так добре навчені, як основна частина армії. Вони отримують менше підготовки і, чесно кажучи, менш схильні боротися, тому що зазвичай вони - призовники.

Шарон Стюарт: Я думаю, що подібне сталося з війною у В'єтнамі, призов на військову службу тощо.

Сорен: Вони все ще борються зі зброєю в руках. Деякі операції мають більш досконале озброєння, але багато хто використовують просту зброю.

Шарон Стюарт: Ніхто на цій планеті не заслуговує війни.

Сорен: Ні, але, на жаль, така природа істот, які керують цим світом. Їх доведеться зупиняти силою. Це єдиний спосіб.

Шарон Стюарт: Чому ти так говориш?

Сорен: Очевидно, тому, що вони не піклуються про Закон. Їм наплювати на американську Конституцію, і вони більше не грають за правилами. Вони створили правила, за якими ви жили, щоб в кінцевому підсумку порушити їх. Вони знають, що відбувається на Землі зараз. Вони знають, що їм кінець, якщо вони не зроблять щось відчайдушне, і вони роблять це зараз.

Вони борються за те, щоб людям промивали мізки, і застосовували до них чорну магію. Вони б'ються за те, щоб ви вбивали один одного. Вони знають, що це знизить вашу частоту вібрацій. Земний колектив знову викличе на себе масу негативу, так само як Перша і Друга світові війни створили дуже багато негативу для ХХ століття.

Вони знали, що їх чекає, вони знали, що ми тут. Вони знали, що ми збираємо союзників, щоб працювати над їх поваленням. Це був лише питання часу. Як виявилося, це зайняло так багато часу, тому що вони знали про всі наші зусилля й зуміли зупинити нас.

Шарон Стюарт: Так.

Сорен: Війна створить чудеса з їх частотою. Це створить достатньо сміття, щоб вони могли жити напередодні Переходу Землі в П'ятий вимір. У них є штучні Часові Лінії, які не відповідають загальному Закону.

Коли Земля перейде в 5D, штучні Часові Лінії все одно залишаться, тому що їм вдалося посилити їх за допомогою цієї війни. Є багато негативної енергії, яку потрібно очистити.

Шарон Стюарт: Так, люди повинні продовжувати трансмутувати. Я знаю, що роблю це вночі, і прокидаюся з почуттям смутку. Ми усуваємо більшу частину негативної енергії, яка буде підтримувати тривимірні Часові Лінії живими.

Сорен: Ти помітила, що люди помирають? Єдина людина, яку ви знаєте, була живим порталом для Темних енергій, і тепер вона піде, і більше не буде вносити свій вклад в Темну енергію на Землі. Кількість цих людей почне зростати. Так і має бути.

Шарон Стюарт: Як пересічна людина повинна справлятися з цим?

Сорен: Утримуйте своє Світло. Залишайтеся позитивними. Ви постійно змінюєте Часові Лінії, хочете бути на найвищому рівні в будь-який час, коли щось відбувається. Інакше ви страждаєте від наслідків, яких інакше не було б. Залишайтеся позитивними.

Шарон Стюарт: Тобто зараз між США, Китаєм і Швейцарією існує великий зв'язок?

Сорен: Так, Швейцарія, зазвичай, є місцем, де знаходиться штаб-квартира Глибинної держави. Це місце всіх зустрічей глобалістів. До речі, гарне місце для наших шпигунів.

Шарон Стюарт: Можливо, вам вдасться замаскувати двометрового плеядянця в Швейцарії?

Сорен: Вони не такі вже високі. Ми такі, як і Нордіки, але деякі з нас темніше. Ти знаєш це тому, що розмовляла з плеядянцями різної зовнішності.

Шарон Стюарт: Так, а як щодо того німецького лікаря, Хейга Шонінга?

Сорен: Ха! Без коментарів.

Шарон Стюарт:: Я можу сказати, що він не з планети Земля.

Сорен: У ваших політичних системах дуже багато інопланетян, доктора, як ви їх називаєте. Тепер вони будуть ставати все більш і більш помітними. Прийшов час їм вийти, і показати дорогу іншим.

Шарон Стюарт: Дякую, Сорен! Бережи себе!

Сорен: Обов'язково, Шарон! Ти теж бережи себе!

www.youtube.com

Энергетический канал

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com