14 жовтня 2020 року
Підступний план Кремля – біологічна зброя проти України

 Російська вакцина в Україні – знак можливої катастрофи

Український кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ, Борис Тодуров. в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що в Україну масово завозять російську вакцину від коронавірусу. Попри те, що у МОЗ таку інформацію постійно заперечують. Проте яким чином вона потрапляє в Україну і які сертифікати має, лікар не знає.

«Я думаю, що всі вакцини привозять сьогодні з-за кордону. Українських вакцин, звичайно, немає. Яким чином і наскільки вони сертифіковані легально, я не знаю. Російський вакцини масово сьогодні завозять із Росії і цілі родини сьогодні вакцинуються російськими вакцинами. – Це ви маєте на увазі вакцини від грипу? – Я маю на увазі вакцину від коронавірусу», – сказав Борис Тодуров.

Знаковим є також і те, що першим про ймовірність щеплюватися російською вакциною заявив лідер «Опозиційної платформи – За життя», агент Кремля і кум Путіна - Віктор Медведчук, який повідомив через підконтрольні ЗМІ, що під час його зустрічі з Володимиром Путіним він говорив, зокрема, про можливість постачання до України російської вакцини проти коронавірусу. Мовляв, уся його сім'я вже вколола собі препарат. Фактично російський клон «русского мира»  Медведчук рекламував себе в якості «зразкової моделі врятованого від коронавірусу», приховуючи глибинну суть, що стоїть за цим щепленням.

Клон Медведчук не сказав, що це вакцина не від вірусу – це імплант для контролю людського генофонду. Чудовий спосіб знищення української нації, яку імперія так і не змогла зламати та знищити у нерівній жорстокі боротьбі впродовж чотирьох століть…

Заява клона Медведчука є тривожним сигналом. Бо мова йде про генофонд нації, контролювати і керувати яким намагається російська «глибинна держава» (читай: та ж сама Кабала). По суті мова йде про таємне знищення української нації через клонування за допомоги російської досить сумнівної «вакцини»... яку імперська Росія використовує лише як зброю знищення населення.  Українську націю російська імперія не змогла перетворити на рабів «русского мира» голодоморами, концтаборами, тюрмами і забороною української мови, гра тепер йде по-крупному - вдарити по генофонду....

Цей кремлівський наратив одразу ж повторила п’ята колона Кремля в Україні. Його озвучив в ефірі телеканалу «Newsone» депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Качура, ще один клон «русского мира». «Якщо російська вакцина покаже свою ефективність, будуть рекомендації відповідні, ми будемо зобов'язані закуповувати, я вважаю» - сказав Качура.

На його думку, Україна «не має права» відмовлятись від ефективної медицини, незалежно від виробника, і зобов'язана буде домовитися з  РФ про закупівлю препарату.

Фраза нардепа про те, що «здоров'я громадян має бути на першому місці», і «якщо російська вакцина дасть позитивні результати, Україна зобов'язана домовлятися про її закупку з РФ (читай: країною агресором)», було просто політичною демагогією, мета якої – інформаційно підготувати затуркане населення до вакцинації.

Ні Медведчук, ні Качура не збиралися розповісти населенню правду про російську вакцину, яка була створена в російських військових лабораторіях, де розроблялася хімічна зброя (читай: як біологічна зброя), і що вона по суті є біологічною зброєю.

З приводу заяви директора Інституту серця МОЗ Бориса Тодурова СБУ має почати розслідування і, швидше за все, воно приведе до фактичної контрабанди російської сумнівної вакцини (читай: біологічної зброї), яку Медведчук просуває в Україні, як «легальний товар» (!!!).

Санкції США проти путінської РФ і російська вакцина

Наприкінці серпня 2020 року США розширив санкції проти путінської РФ.

До чорного списку потрапили ті російські підприємства, які займаються виробництвом хімічної зброї. Це сталося наступного дня після того, як німецькі медики з клініки Шаріте підтвердили, що російський опозиціонер Навальний був отруєний речовиною, яка за всіма ознаками була вироблена у військовій лабораторії РФ.

Ці дві події не були простим збігом обставин. В американський чорний список потрапив 33-й Центральний НДІ МО Росії, три об'єкти 48-го Центральний НДІ МО Росії, і Державний НДІ Органічної Хімії і Технології.

На базі 48-го Центрального НДІ проводились до клінічні випробування вакцини від COVI-19, і санкції проти цієї установи стали чітким сигналом про те, що російська вакцина є просто небезпечною для організму.

Американці відмовилися тестувати цю російську вакцину навіть на мавпах. Російська вакцина була випробувана на кількох десятках людей (якщо вірити її розробникам) і результати її випробувань не публікувалися в жодному науковому журналі (як це прийнято в усьому цивілізованому світі, крім Росії).

По суті інформацію про випробування російської вакцини ніхто нічого не знає. Тому ця вакцина не потрапила в список шести зразкових вакцин ВООЗ, а самі російські медики ставляться до неї з великим побоюванням.

27 серпня керівник апарату Білого дому Марк Міллз підтвердив, що американці не стануть використовувати російську вакцину, і назвав її як такою, що не відповідає ніяким стандартам. Російська вакцина було зареєстрована, не пройшовши найважливішого третього етапу, коли в тестування залучаються тисячі, десятки тисяч людей. В даний час в США одна з вакцин проходить третій етап, в тестуванні якій беруть участь 30 тисяч осіб.

Марк Міллз заявив, що «у Штатах найвищі в світі стандарти в галузі охорони здоров'я та безпеки, і це не те, чим можна жертвувати». Путін, звичайно, може пожертвувати життями і здоров'ям свого зомбованого населення заради примхи, яка зводиться до фейкової величі Росії, що «Россия впереди планеты всей» ... в сфері знищення своїх громадян ....

«Глибинна держава» РФ (підрозділ Кабали) вирішила внести до своїх злочинних планів також і населення України через свої агентів впливу, одним з головних яких є агент Кремля олігарх Медведчук…

Але плани Кремля виявилися ще більш амбітними. Оскільки на світовому ринку медичних препаратів новостворена російська вакцина має негативний відгук серед провідних фахівців, Путін віддав наказ почати інформаційну війну проти потенційних конкурентів, зокрема проти вакцини, яку розробляють Оксфордський університет і фармацевтична компанія AstraZeneca.

Британська газета The Times оприлюднила статтю, в якій мовиться, що команда глави Кремля Владіміра Путіна організувала та проводить кампанію з дезінформації проти вакцини від коронавірусу, яку розробляють Оксфордський університет і фармацевтична компанія AstraZeneca. За словами британських журналістів, картинки, меми та відеокліпи, що зображають вакцину британського виробництва як небезпечну, були розроблені саме в Росії. Окрім того, наголошується, що тепер посіпаки Путіна роблять все можливе, щоб поширити зображення в соціальних мережах по всьому світу.

На цю новину оперативно відреагував офіційний Лондон. Зокрема, з окремою заявою виступив очільник МЗС Британії Домінік Рааб, який наголосив, що все, що робить зараз Кремль, «це дуже серйозно», передає ONLINE.UA з посиланням на The Guardian. Британський дипломат називає дуже серйозними твердження про те, що офіційна Москва намагається поширювати дезінформацію щодо вакцини, яка розробляється британськими вченими.  «Це дуже серйозно, тому що це спроба перешкодити спробам знайти безпечну вакцину... Ми знаємо, що Росія має досвід використання дезінформації в якості інструменту зовнішньої політики», — нагадав міжнародній спільноті Домінік Рааб. Варто звернути увагу на те, що наскрізною темою поширюваних зображень є те, що вакцина, мільйони доз якої, як очікується, будуть вироблені фармацевтичним гігантом AstraZeneca, може перетворити людей в мавп, оскільки вона розробляється на основі вірусу шимпанзе.

Окрім того, на одному із зображень можна побачити «Дядечка Сема», позаду якого написано, що він хоче дати «мавпячу вакцину». Неважко здогадатися, що ця ганебна кампанія з дезінформації націлена на країни, в яких команда глави Кремля Владіміра Путіна розраховує поширювати та продавати свою досить сумнівну російську вакцину Sputnik V, а також на західні країни.

Цивілізаційний вимір. Вакцина як зброя проти людства.

Інформація до роздумів

Головна мета Темних  на Землі - регулювання народонаселення планети.

До певного часу ці штами містяться в спеціальних сховищах, але як тільки тіньовий уряд Землі прийме рішення про чергове скорочення кількості населення, вони впровадять той чи інший вірус, в залежності від наміченого ними відсотка смертності, в ту країну, населення якої, на їхню думку, потребує в корекції.

Саме тому віруси «загадковим» чином найчастіше з'являються в Китаї та інших перенаселених азіатських країнах.

У потрібний момент, (знову ж на їхню думку), оголошується про те, що успішно розроблена вакцина для боротьби з цим вірусом і таким чином припиняється його поширення.

Але те, що відбулося в Китаї зараз, вже вийшло за рамки звичної для таємного світового уряду поведінки. І пов'язано це з тим, що рептилоїди і інші представники Темних, усвідомили нарешті, що процес підвищення вібрацій Землі, пов'язаний з її Вознесінням, вже незворотній.

І Темні зважилися на відчайдушний крок - посіяти страх і паніку серед населення планети для того, щоб потужна негативна енергія страху за власне життя і життя своїх близьких знизила загальний вібраційний фон Землі. Тоді люди будуть готові отримати будь-яку вакцину від вірусу, щоб тільки вижити.

І це їхнє нинішнє злодіяння вже починає досягати поставленої ними мети.

Незважаючи на те, що справжні масштаби смертності від нового вірусу поки ховаються від населення Землі, страх вже почав поширюватися по всій планеті, охоплюючи все більше і більше людей, а значить, з кожним днем ​​все більше знижуючи загальний енергетичний фон вашої планети.

Вакцина від цього вірусу існує вже давно, але поки володарі світу не вважатимуть, що відповідний момент настав, вона буде зберігатися в таємниці.

Мало хто знає, що «рятівна» вакцина від коронавірусу, яку світовий уряд незабаром збираються запропонувати людству, несе в собі наночастинки з набором певних програм, які можуть бути активовані за допомогою інших «корисних» для людства технологій - таких як, наприклад, система 5G, яку збираються поширити по всій Землі в найближчі роки.

Це початок реалізації першого етапу перетворення людей на кіборгів шляхом перепрограмування їх мозку.

Ту ж мету переслідують і впроваджуються зараз повсюдно біометричні документи, нібито покликані «полегшити ваше життя».

Всі ці новітні розробки, в які сильні світу цього вкладають свої мільярди, без перебільшення можна назвати психотронною зброєю, що використовується проти людей з метою остаточного захоплення планети Земля.

Наступним кроком світового уряду (Кабали) з «порятунку» людства, стане його поголовна вакцинація. Що собою являє ця сучасна вакцина?

Якщо спочатку вона дійсно створювалася як «протиотрута» від небезпечних хвороб і включала в себе мікроскопічні дози штаму того чи іншого вірусу, то сучасні вакцини мають уже радіус самої широкої дії і переслідують зовсім інші цілі.

Чому і як це сталося?

У міру того як володарі світу (Кабала) виношували свої плани по жорсткому регулюванню кількості населення планети і шукали шляхи управління свідомістю людини в своїх особистих цілях, вони зупинили свою увагу на вакцини.

Вони зрозуміли, що саме вакцини здатні зіграти вирішальну роль в реалізації їхніх задумів і планів особливо непомітним для людини чином.

По-перше, вони несуть в собі гуманні цілі, оскільки вакцинацію дітей і дорослих можна представити суспільству як засіб порятунку від важких хвороб.

По-друге, їх легко зробити обов'язковими для всіх, обґрунтувавши це тим, що, наприклад, не щеплені діти становлять небезпеку для інших (створення образу «ворога» для оточуючих, як це, наприклад, широко практикується деспотичною владою в Росії. - ВЗ).

І принцип обов'язкової вакцинації вже широко впроваджується в більшості країн світу.

По-третє, велика кількість дорослих людей також можна вакцинувати в примусовому порядку під час різних епідемій, а багато хто зі страху за своє життя йдуть на це і добровільно (Наприклад, в країнах Африки були проведені вакцинації жінок дітородного віку, після яких вони втрачали здатність народжувати дітей - ВЗ).

Що ж лежить в основі вакцин останнього покоління, які поставлені на потік вже під пильною увагою світового уряду (Кабали)?

В результаті залучення кращих умів людства були розроблені унікальні технології по впровадженню в тіло людини в складі вакцини мікроскопічних чіпів (наночіпів), а останнім часом і нано-частинок (імплантів), розміри яких дозволяють їм вільно переміщатися по всьому тілу.

І ті, і інші є імплантати - закодованими «приймачами» інформації, яка здатна передаватися в них за допомогою випромінювачів (генераторів) електромагнітних хвиль певного діапазону.

І зараз йде завершальна стадія тестування таких випромінювачів, які планується розмістити густою мережею по всьому світу.

Одним з них є установка 5G, яку в цей час фірми-виробники посилено рекламують населенню в якості поліпшення і прискорення мобільного зв'язку та інтернету.

Але це тільки те, що лежить на поверхні.

5G є лише проміжною ланкою в цьому ланцюжку - таким собі передавачем сигналу, в якому закладена інформація, а скоріше, наказ спрямованої дії на наночіп (імплант), розташований в тілі людини і введений в тіло разом з вакциною.

І цей імплант може містити в собі будь-яку команду.

Він може викликати у людини страх, паніку, примусити її до беззастережної покори, спровокувати агресію, нестримні веселощі, байдужість, тугу, тобто генерувати будь-яку емоцію шляхом впливу на ту чи іншу складову наночіпа, що знаходиться в тілі людини.

Але також він може надавати запрограмований вплив на будь-який орган людини, причому таким чином, що абсолютно здорова людина раптово помирає самим загадковим чином від незрозумілою хвороби.

І таких випадків було і є вже чимало. Так ці «благодійники» людства відпрацьовували свої методики не тільки на небажаних їм людей, але і на простих громадянах з метою удосконалення своїх технологій.

Фрілансер Валерій Зміївський

 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com