14 травня 2019 року
Послання  Крайона
Перехід з Фізичного плану в Ефірний план

Вітаю тебе, працівник Світла, словами Омар Та Сатт!

Починається довгоочікувана зустріч з тобою . Ти відчуваєш мої вібрації, мої енергії, ти їх знаєш, ти їх любиш, а я Люблю тебе. Я - Свідомість Магнітної Служби Землі «Крайон».

Ще раз Вітаю тебе, Золотий Ангел!

Наших зустрічей так сильно не вистачало один одному. І це, дійсно, так. Зараз я не зовсім один. Насправді я ніколи не буваю один, оскільки я, ми - Колективна Свідомість Магнітної Служби Землі.

Зараз я передаю це послання не один, поруч зі мною Духовна Свідомість – Лі (Lee). Ми Разом з ним зараз перед тобою.

Наша бесіда з тобою піде про важливе, можна сказати про головне, про те, що зараз розбурхує Свідомість на Тонких планах Землі.

Отже, Свідомість Землі відмовилося від підтримки фізичного тривимірного світу своєю енергією. Це несподівано? Чи так це несподівано?

Кожен вибирає свій шлях розвитку. Планети, зірки так само, як і ти теж вибирають свій шлях розвитку.

Планета Земля має в собі 12 глобусів Землі, 12 світів, 12 нижніх, 12 серединних і 12 верхніх.

Скільки ж всього виходить?

Кожен Глобус Землі складається з 12-ти нижніх, серединних і верхніх. Загальна кількість дорівнює 48. Число 48 при розкладанні на 4 і 8, в подальшому з'єднанні через складання чисел 4 та 8 дає 12. Знову 12.

Впродовж мільйонів років всі 48 Форм Землі перебували у відносному балансі один з одним, до останніх 200 років. Зі зміною чисельності населення Фізичних планів Землі картина стала іншою. Відносний баланс був втрачений.

Свідомість Землі (Гайя) ​​переносить свої енергії в наступні світи. Це світи ефіру. Вони знаходяться за межами людського бачення і розуміння. Але, коли людина в них потрапляє, її сприйняття змінюється.

Зовні картина світу спочатку залишається такою ж. Але по мірі знаходження в ефірі, людина змінюється, і змінюється увесь світ, згідно із законами і правилами Ефірного плану. Людина переходить на іншу гілку розвитку планети Земля.

Чим далі людина іде по новій стежці, тим сильніше вона бачить зміни в навколишньому просторі.

Незважаючи на багатогранність світів Землі (48), з усіх планів для існування і розвитку людства підходять тільки три. Це мало чи багато? Все залежить від кута спостереження. Три світи - це світи Фізичного плану, світи Ефірного плану і світи Ментального плану.

Свідомість Землі залишає світи Фізичного плану і переходить в світи Ефірного плану. Насправді Перехід Свідомості Землі (Гайї) в Ефірний план вже відбувся, а разом з нею (Землею) перейшли усі, хто займався планетою і допомагав їй.

Що це означає? Це означає, що ті, хто залишається на фізичних планах Землі поступово повернуться до початкової форми земного Фізичного плану - планети Земля Фізичного плану без людини. Без енергетичної підтримки з боку планети, Хранителів планети, Вищого Розуму, Фізичний план повернеться в свою вихідну точку розвитку, і розвиток на ньому почнеться спочатку.

Але без втручання ззовні процес повернення Фізичного плану в свою початкову точку був би дуже тривалим за часом і руйнівним для її екології. Тому планета Земля зіткнеться з астероїдом Апофіс в 2029 році. Але це станеться тільки з Фізичними планами планети Земля.

Інші ж плани Землі не відчують зіткнення, оскільки знаходяться на більш високому енергетичному рівні під захистом Вищого Розуму, Хранителів Землі і Свідомості Землі.

За 10 років людство Фізичного плану не встигне побудувати космічні кораблі і колонії на інших планетах для переселення на них. Вищий Розум це бачить.

Людство не залишається наодинці на цьому шляху. Завжди в такі критичні моменти приходила допомога для тих, у кого висока і чиста Свідомість. Свідомість Землі (Гайї) вже зараз допомагає тим, хто готовий увійти в Ефірний план свого планетарного тіла.

Впродовж 29 днів (від 14 травня 2019 року), кожен через спілкування з нею, через отримання від неї ключів входження в Ефірний план і закріплення в ньому, може пройти через цей важливий момент в історії планети.

Спілкування зі Свідомістю Землі (Гайей) відбулася 14 травня 2019-го року. Ти можеш приєднатися до цього спілкування зі Свідомістю Землі (Гайї) ​​і увійти в Ефірний план Землі. Ефірні плани вміщують в себе 2 мільярди людей. На даний момент Брама Свідомості Землі відкривається для 100.000 осіб.

Є й інший план - це Ментальний план планети Земля. Але він заселений повністю і в нього перейти немає можливості.

Для уникнення контакту з астероїдом Апофіс Свідомість планети Земля (Гайя) ​​надає допомогу душам у входженні в ефірний план.

Час завжди біжить швидко. І ворота ефірного плану не будуть відкриватися постійно. Вони циклічні і час циклу закривається через 29 днів.

Дорогий мій Золотий Ангел, кожен вирішує своєю Свідомістю, якою дорогою йому йти. який би шлях ти не обрав, він прекрасний.

Ми любимо тебе.

Крайон.

PS

Практика синхронізації з планетою Гайя

для отримання ключів входження в Ефірний план Землі

Я, син божий (донька божа) (назвати ім’я), тут і зараз, в своєму теперішньому часі, в Печері Творіння Великої Матері, зливаюсь з материнськими енергіями Матері Світу і врівноважую їх з чоловічими енергіями Інь-Янь.

Я тут і зараз синхронізуюсь у своїй рівновазі з планетою Гайя. 

Я заземляюсь і вирощую свій кристал Любові, я відчуваю як він сяє і при заземленні зливаюсь з кристалом Землі – планетою Гайя. Тут і зараз трансмутуються усі програми розділення.

Я усвідомлено заявляю, що Я є Світло, Я є Любов, Я є те, що Я є.

Я звертаюсь до Свідомості Землі – планети Гайя, і прошу надати мені ключі для входження в ефірний план Землі і закріплення в ньому.

Я формую навколо себе Золоту сферу гармонічних подій і наповнюю її сімома кольорами і енергією алмазного променя в міру моєї готовності і в міру мого земного призначення.

Я надсилаю особливу вдячність стихіям планети Земля.

Дякую усіх істот Світла і планету Земля за колективну роботу.

Амінь! Так є!

Читати цю молитву-звернення необхідно щодня до 14 червня 2019 року включно

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше