14 червня 2019 року
Аштар Шеран
Галактична Федерація Світла
Енергетичне «перезавантаження» Землі

Привіт, дорогі земляни!

Сьогодні мені хочеться розповісти вам про те, що зараз відбувається на Тонкому плані Землі, і про нашу роль в цих доленосних для вашої планети події.

Почнемо з того, що в ці літні місяці може відбутися основне енергетичне перезавантаження Землі, і ось що я розумію під цим терміном. Відбудеться обнулення старих енергетичних програм, для чого зараз задіяна величезна кількість інопланетних кораблів, які проводять відповідні роботи в усіх куточках вашої планети.

Як я вже розповідав вам в одному зі своїх попередніх послань, нами була проведена величезна робота по створенню енергетичного прошарку між вимірами для того, щоб люди сприймали нові високовібраційні енергії, що йдуть на Землю, без шкоди для свого здоров'я. Це була свого роду підготовка землян до більш складної операції зі зміни енергетичної складової Землі.

І ось як буде проходити нинішня перезавантаження. Пучками Світла, що несуть в собі енергії П'ятого виміру, будуть розчинятися найбільш стійкі, а значить, і найбільш щільні енергетичні низьковібраційні блоки, в яких зосереджені, створені рептилоїдами, програми зомбування населення. Очікується, що результатом цього стане масове пробудження людства, звільнення його Свідомості від найбільш стійких стереотипів мислення і поведінки.

Залежно від результатів цього першого етапу нашої роботи буде прийнято рішення про наші подальші дії. Таке перезавантаження може позначитися на людях в такий спосіб. Ті, у кого занадто низькі вібрації, а до цієї категорії належать рептилоїди і люди, свідомість яких повністю знаходиться в лещатах третього виміру, будуть йти з фізичного плану Землі в призначені їм світи.

Ті, чия Свідомість буде здатна сприйняти нові енергії і нові реалії життя, побачать всі події, що відбуваються в світі, а також лідерів провідних держав в їх реальному світлі. Всі маски будуть скинуті, всі штучні декорації видалені. Все таємне стане явним, і люди жахнуться того, як вони жили, кому підпорядковувалися, і що створили зі своєю красунею планетою. І з цього моменту почнеться дійсно масове пробудження Свідомості людей.

Чому Галактична Федерація Світла прийняла рішення про проведення подібної операції саме зараз? Тільки тому, що зволікання стало вже неможливим. Самоочищення вашої планети йде занадто швидкими темпами, і природні катаклізми набувають вже масштабів загальнопланетарної катастрофи.

Галактичною Федерацією Світла робиться все заради порятунку тих людей, кому судилося перейти в П'ятий вимір разом з Новою Землею, і хто саме втілився зараз на планеті. А найдавніші і чисті Душі, еліта Всесвіту, наша улюблена Сім'я Світла і ми, зробимо все для того, щоб вони змогли завершити цей великий експеримент Творця, і перейти у своїх фізичних тілах на Нову Землю П'ятого виміру, де ми з нетерпінням їх чекаємо, і зробимо все для того, щоб допомогти освоїтися на ній якомога швидше.

Ми будемо раді, якщо ви також візьмете участь в цій роботі, і будете робити регулярні сеанси і медитації на розчинення найбільш стійких програм тривимірного світу (3D Матриці). І тоді наші потоки Світла, що йдуть зверху (з Космосу) і знизу (від Землі), з'єднавшись, стануть у набагато сильнішими, а значить, і довгоочікувані зміни на Землі настануть швидше і безболісніше для вас.

Ми дуже любимо вас і дуже у вас віримо.

Аштар Шеран говорив з вами від імені Галактичної Федерації Світла.

Прийняла Марта.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Канал Лоры Шереметьевой  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com