13 травня 2019 року.
Корі Гуд, Майкл Салла і Джордан Сейзер.
Розкриття ТКП (таємних космічних програм).
Перша частина

Тим, хто «знають», пропонується матеріал (відео) з приголомшливою новою інформацією про Таємну Космічну Програму (ТКП) і найважливіші питаннях спонтанної людської еволюції! Ситуація досягає кульмінації, як на планеті, так і за її межами. Нещодавнє оголошення про крадіжку документації всіх федеральних працівників США, навіть найбільш засекречених, - це лише самий основний останній покажчик на прийдешню епохальну зміну.

Ведучий: Документ ЦРУ «Адам і Єва». Ми збираємося розглянути його з Корі Гудом, доктором Майклом Саллі і Джорданом Сейзером.

Таке відбувалося в минулому і трапиться знову. Корі Гуд збирається розповісти нам про ТКП. Чи це той секрет, який нам потрібно знати.

Прямо зараз насолоджуйтеся новим дослідженням.

Корі Гуд: Не так давно був розсекречений документ ЦРУ. Він називається «Документ Адама і Єви» (Насправді це «Історія Адама і Єви». Коротка, 1966 року «підчищена версія» доступна громадськості на сайті ЦРУ. В Інтернеті можна знайти і більш повні версії 1971 і 1993 років.)

В документі йдеться про те, що вчені провели дослідження того, що може статися під час зсуву земних полюсів. Знаєте, найгірший сценарій - вітри зі швидкістю 1126 км/год. Катаклізми масштабу біблійних пророцтв.

Ну, зараз вчені очікують, що все буде трохи по-іншому. Вищезгадане дослідження проводилося в 1960-ті роки. Тоді вчені знали про атмосферу дуже мало - як вона працює...

Це будуть не просто вітри навколо планети, як стверджувалося в 1960-х роках. Зараз вчені знають більше про те, як працюють системи вітрів, і все не буде так погано.

Але, нещодавно з'явилася інформація і кілька наукових статей про те, що вчені виявили ознаки сонячної матерії на зворотному боці Місяця.

В ході місій Аполлон астронавти доставили на Землю чорне скло і якийсь інший матеріал. Виявилося, що це матеріал, викинутий Сонцем. Він був виявлений і на Марсі.

Ведучий: Тобто, Ви хочете сказати, що коли Місяць обертався в протилежному напрямку, і тому темний бік Місяця був обернений до Сонця?

Корі: Ну, темний бік Місяця була звернений до Сонця тоді, коли відбувся на 360° викид корональної речовини; наше світило посилало сонячну матерію в усіх напрямках.

Така подія носить циклічний характер, що відбувається кожні 25000 років, 12000 років, 4000 років ... з різною інтенсивністю. Це дуже схоже на пульсацію, яку ми виявляємо в інших зірок.

Було відзначено, що не так давно подібний спалах трапився на Альфі Центавра. Періодичні спалахи відстежувалися і у декількох інших зірок.

Вважається, що зірки вивільняють тиск так, щоб в якийсь момент не перетворитися в наднові зірки. Вивільняючи масу і тиск, вони не стають надновими.

Ведучий: ЦРУ надає доступ до досліджень про зрушення полюсів.

Джордан Сейзер: Вірно. Тому я розумію все так, як бачу на сайті Бена Девідсона «Suspicious Observers» (Канал Youtube про космічну погоду і сонячну активність). По суті, це нагадує книгу, засекречену ЦРУ (посилання на Історію Адама і Єви). В ній детально описується зрушення полюсів, не тільки геомагнітного, а й геофізичного.

Тобто, до зрушення готові не тільки геомагнітні полюси нашої Землі, але і нахил вісі планети.

Вважаю, що Бен Девідсон вказував на те, що нахил міг змінитися на 90°, а потім повернутися назад, що дуже інтригує. Звичайно, причина засекречування ЦРУ цієї інформації (Історії Адама і Єви) в тому, що це величезна червона пігулка (як з фільму Матриця – ВЗ). Якби люди про це дізналися, це б підтвердило багато фактів з давньої історії, що містяться в писаннях і текстах, те, що нам намагалися передати наші предки.

Ще б пак, можновладці (ілюмінати, Кабала – ВЗ) не хотіли, щоб ця інформація була оприлюднена.

І ще, звичайно, вони не хотіли, щоб люди реально зрозуміли, що відбувається з нашим Сонцем і електричним Всесвітом, моделлю електричного Всесвіту. Вони бажають проштовхувати свою стандартну модель фізики, що представляє собою тонни дезінформації, до цього додаються інтереси в зв'язку з продажем своєї програми.

Якби люди знали, чим, насправді, є наше Сонце, вони б проживали свої життя зовсім по-іншому і не довіряли б тому, що так наполегливо пропагує нам влада (ілюмінатів, Кабали – ВЗ).

Д-р Майкл Салла: Ось що ми бачимо в зв'язку з ймовірністю зсуву полюсів: по-перше, магнітне поле планети починає слабшати. Магнітне поле Землі все більше і більше втрачає силу, і це робить планету більш вразливою до потоків сонячних променів, що приходять до неї, особливо на полюсах, з причини певної форми магнітосфери Землі.

Через входження в планету більшої кількості сонячних променів, ми перебуваємо в моменті, коли магнітне поле Землі слабшає і дуже швидко зсувається. Я маю на увазі, нещодавно керівництву авіацією довелося заново вирівнювати апаратуру для вимірювання розташування полюсів.

Це глобальне керівництво, яке відповідає за точне позиціювання магнітних полюсів, щоб системи GPS навігації функціонували на оптимальному рівні.

Їм доводилося частіше переглядати налаштування, які раніше проводилися кожні п'ять років, тому що магнітні полюси рухаються занадто швидко. Це ознака того, що магнітні полюси не тільки вирівнюються по-новому, а й дуже швидко слабшають.

Завдяки ослабленню, приходить більше сонячних променів. Вони б'ють по Землі, її поверхні, входять в її полюси і запускають ймовірність зсуву полюсів.

Ми говоримо про зрушення геофізичного полюсу.

Коли фізичні полюси зсуваються, це може супроводжуватися зрушенням земної кори, які Чарльз Хепгуд, передбачав ще в 1950-х роках.

У передмові до книги Хепгуда Зміщена земна кора, схваленої Альбертом Ейнштейном, останній писав, що дані, зібрані Хепгудом, настільки вичерпні, що зрушення - це реальна можливість. Зрушення полюсів цілком може статися.

Оскільки магнітне поле слабшає занадто швидко, ймовірність дуже велика.

Ми спостерігаємо свідоцтво того, що зрушення полюсів відбувається набагато швидше, ніж ми вважали за можливе.

Ведучий: Отже, якими будуть наслідки того, якщо зсув полюсів відбудеться найбільш екстремальнішим чином? Чи станемо ми свідками того, що зрушення суші з одного боку глобуса в іншу - це справа 24-х годин?

Корі: Таке може статися впродовж одного дня. Це був би найгірший день на планеті Земля. Передбачалося, що планета могла б або зрушити по фазі, або здійснити нахил своє вісі на 90° або більше градусів.

Вчені виявили ознаки колишніх екваторів Землі в океані саме там, де очікували, де вони перебували в минулому. Зараз вони перебувають під іншими кутами через зсув Землі.

Таке відбувається кожні 200 000 років або близько того - реальне зрушення полюсів. Можливо, час уже прострочено.

Ведучий: Ви побували в деяких високо засекречених підземних військових бункерах. Вони споруджені для того, щоб вижити в разі сценарію зсуву полюсів, про який Ви говорите?

Корі: Хороше запитання. Вчені знайшли свідчення про те, що, поступаючи подібним чином, люди пережили такі події в минулому.

У Туреччині, не можу згадати назву сайту, знайшли підземне місто, який виглядав так, як ніби хтось вирізав велику мережу тунелів. Там були місця для домашньої худоби і тисяч людей. Це було досконале місце, куди можна забрати населення, якщо ви бачили ознаки і знали, що ось-ось станеться сонячне подія.

Ми знаємо, що сонячні ознаки вже в небі, бо ми виявили, що символи у вигляді петрогліфів в древніх печерах були зображеннями розрядів електричної плазми, які вони спостерігали в небі саме перед тим, як відбулася головна подія.

Це свідчить про те, що вони знали, що Земля ось-ось зрушиться або їх вірування говорили про те, що це трапиться.

Ведучий: Тобто, зараз є певні вказівки, що пророкують, що подібна подія станеться незабаром в нашому житті?

Корі: Так. Десь в 1982 або 1986 році один вчений на ім’я Поль Лавіолетт стверджував, що наша Сонячна система рухається в більш енергетичну частину галактики, виходить з-під захисту деяких інших зірок, і по нам буде бити більше космічних променів.

Примітка: Тут Корі посилається на: «Залпи космічних променів з Галактичного Центру і їх недавній удар по земному навколишньому середовищу», Поль Лавіолетт, тому 37, березень 1987, стор. 241-286, Земля, Місяць і планети.

Коли приходять космічні промені, вони спочатку досягають Сонця, а потім Землі.

Входячи в Землю, вони починають сильніше розігрівати центр планети.

Коли центр планети розігрівається, ви починаєте бачити більше енергетичних бур на поверхні, що ми зараз і спостерігаємо. Починаються виверження вулканів, і слідом за ними відбувається більше землетрусів.

Все перераховане вище - це ознаки, скажімо, часів, і вони науково пояснюються. Це побічні ефекти входження енергетичної хвилі.

Ведучий: Тоді можна припустити, що історичні книги або навіть вчені помилялися в причинах загибелі динозаврів, і що Великий Потоп швидше пояснюється зрушенням полюсів, а не ударом астероїда або метеорита.

Джордан: Так, вірно. Проблема сучасної науки в тому, що у вчених є дані, але в їх головах присутнє вже визначене рішення. Вони хочуть, щоб дані укладалися в певну модель. Тому незручні дані, що не відповідають моделі, просто відкидаються.

Якщо розглядати всі дані в цілому, то, як Ви і говорили, в картину вписується зрушення полюсів. Ми реально бачимо знаки на планетах нашої Сонячної системи, таких як Марс. На поверхні Марса можна бачити великий розріз.

Ознаки видно і на Землі. Але вони більш приховані завдяки океанам, лісам і тощо.

Але особливо коли ви дивитеся на Марс, ви бачите великий розріз, схожий на удар електрики об поверхню планети.

Якщо об'єднати це з ідеєю про те, що ми перебуваємо в циклі сонячної активності, і що циклічній природи нашого Сонця властиво випускання того, що називається «мікроновими зірками» або величезними сонячними спалахами - їх можна називати різними іменами - це, в свою чергу, по-різному впливає на всі інші планети в Сонячній системі. Ось звідки розряд електричної плазми на поверхні Марса.

Ведучий: Джордан, Ви проводили багато таємних досліджень. Можливо, створення Космічних Сил є свого роду підготовкою до головного зрушення полюсів? Що показали Ваші дослідження в даному напрямку?

Джордан: Вважаю, щодо існування Космічних Сил, ми маємо чорні бюджетні програми, в які вкладаються мільярди і мільярди, якщо не трильйони доларів. Вони існують з 1950-1960-х років, а то й раніше.

Тому якщо дійсно існує Альянс, група так званих Білих Капелюх, яка намагається знайти таємну владу, її контроль і розкрити громадськості приховані істини, їм слід отримати доступ до чорних проектів, Таємних Космічних Програм і оприлюднити їх існування.

Як найкращий спосіб це зробити, - створити шосту гілку армії під назвою Космічна Сила, надати армії контроль і доступ до цих програм, а потім скористатися цим як способом почати повільно розкривати це громадськості.

Я не сумніваюсь в тому, що вищі рівні Альянсу прекрасно інформовані про зрушення полюсів, сонячні спалахи і готуються до них.

Нещодавно я подумав про те, що всі шуми, які чуються по всій країні, шуми, які скрізь чують люди, можуть бути результатами будівництва підземних комплексів для того, щоб дати притулок певній кількості людей в разі сонячного спалаху.

Таке будівництво цілком могло бути підготовкою до захисту якомога більшої кількості людей і допомоги в проходженні через це, не просто через сонячний спалах і зрушення полюсів. Знаєте, вони подіють на нашу планету, нашу ДНК, наша свідомість, тому, щоб пройти через все це, нам, звичайно, буде необхідна більша допомоги. Скільки людей цілком і повністю необізнані в даній темі?

Ведучий: Які будуть наслідки раптового зсуву полюсів? Наслідки для людства? Це небезпечно?

Д-р Салла: У зв'язку із зсувом полюсів, більша небезпека полягає в тому, наскільки саме зрушаться полюса Землі. Якщо кора Землі перебудується на певну кількість градусів, просто на кілька градусів (2-3°), наслідки будуть величезні. Перебудуються не тільки магнітні полюси, а й зрушиться вся Земля.

(далі буде)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com