13 травня 2019 року.
Корі Гуд, Майкл Салла і Джордан Сейзер.
Розкриття ТКП (таємних космічних програм).
Друга частина

Ведучий: З'явився новий термін «мікронова». Чи не могли б Ви про це розповісти?

Д-р Салла: Мікронова - це сонячний спалах, помножена на 100, просто колосальна сонячний спалах. Відбудеться вивільнення (випускання) величезної кількості плазми.

Якщо таке реально станеться, тоді ви будете мати мікронову, що випускає величезну кількість енергії, плазми, яка стане проходити через всю Сонячну систему, і бомбардувати планети з силою астероїдів.

Спустошення, якого можна очікувати від удару астероїда об Землю, навіть близько не буде таким колосальним, як те, що трапиться тоді, коли мікронова випустить плазмову кулю. Куля плазми пройде через всю Сонячну систему і вдарить по Землі усією енергією, що виходить безпосередньо від Сонця. Тобто, збиток буде набагато більшим, ніж може заподіяти планеті будь-який астероїд.

Це буде спустошення всієї поверхні планети, зверненої до Сонця.

Тобто, все, що належить до категорії мікронових і помножене на 100 викличе головну катастрофу на Землі в місці, зверненому до Сонця.

Ведучий: Як щодо підготовки до цього нашого уряду (уряду США - ВЗ)? Чи дізнається американська громадськість про те, що така подія може відбутися в найближчому майбутньому? Або все буде триматися від нас в секреті?

Корі: Все буде триматися в секреті. Зараз правда починає потихеньку виходити на поверхню, оскільки ми вже занадто близькі до того періоду часу. Знаєте, це станеться в наступному десятилітті.

А втім, десятиліттями уряду витрачали певний відсоток ВНП кожної країни на будівництво підземних бункерів, щоб допомогти людям вижити. Є люди, які отримали «щасливий квиток»; їх заберуть в такі місця. Я вже згадував про те, що такі, як ми їх жартома називаємо, сонячні «чхання» відбуваються на циклічній основі. Вони траплялися і в античності.

Є інформація про те, що інсайдери-викривачі серед військових армії США готуються вийти вперед і розкрити багато цікавої інформації про те, що відбувається в регіоні Гранд Каньйону. Якщо ви вивчали діяльність військових в Гранд Каньйоні. Знаєте, цю територію захопили у індіанців пару сотень років тому. Там була виявлена система печер, що йде глибоко в надра Землі. Просто гігантські тріщини, що йдуть глибоко в планету. За ним легко можна пересуватися, і вони ведуть в ще більші порожнини.

Так ось, в тих великих печерах виявили великі саманні села і розбиту кераміку. Було очевидно, що населення виживало там протягом тривалого періоду часу. Там же було знайдено безліч цікавих речей, включаючи гігантів з подовженими черепами.

Цією інформацією дуже скоро поділяться інсайдери-викривачі з армії США. Не думаю, що вони збираються вступити в контакт зі мною. Вони можуть зв'язатися з вами або кимось ще, але вони готуються.

Ведучий: Як Ви думаєте, чи можна запобігти зсуву полюсів якимось видом технології?

Корі: Ні, це природний цикл. Ми вважаємо що саме Сонячна система має дуже турбулентний цикл.

Ми розкривали цю інформацію в нашому фільмі За межами Маджестик (Majestic). Про це ми вже говорили. Вона (інформація) на iTunes і Amazon.

Ми маємо намір істотно розширити цю тему в продовженні фільму.

Ведучий: Отже, на підземних базах, очевидно, ведуться приготування - будуються підземні споруди - і люди, які беруть участь в будівництві, про все знають. Як вдається змушувати їх мовчати і не вимовляти ні слова: «Ми будуємо це з метою підготовки до зсуву полюсів?»

Джордан: Чудове запитання, і відповідь на нього допоможе зрозуміти не просто будівництво підземних баз, а й будівництво космічних кораблів і ще чогось, пов'язаного з чорними проектами.

Перша відповідь - суворий розподіл. Коли інженери, вчені, розробники розділені в різних проектах, буквально в сусідній кімнаті, хтось може працювати над чимось іншим. Ви поняття не маєте, чим вони зайняті, хоча перебуваєте в сусідній кімнаті.

Скажімо, група інженерів будує космічний корабель. Всі інженери зайняті розробкою дрібних частин корабля. Кожен займається своєю частиною. Вони й гадки не мають про те, що створюють. Їм не кажуть про це. Вони мають справу зі своїми замовленнями. Їм кажуть робити «це», і вони роблять.

Тобто, тисячі людей будують тисячу різних речей. Є лише декілька людей, жменька, які займаються складанням кінцевого продукту.

Тобто, всього пара людей знає повний масштаб операції.

У спробі аналізувати те, що відбувається у всіх подібних програмах, дуже важливо розуміти розподіл. Крім того, не забувайте про погрози.

Багатьом людям загрожують або їх підкуповують. Їм загрожують тортурами і жорстокістю. Їм загрожують розплатою. Їм загрожують втратою роботи, втратою кар'єри, всім, чим завгодно, аби змусити їх мовчати.

І, так, всі вони підписують Угоду про Нерозголошення, але деяким ласим шматочках інформації дозволяють просочуватися. За людьми стежать, їх телефони прослуховуються.

Зазвичай це двоступеневе стеження. Стежать не тільки за вами, а й за людьми, з якими ви розмовляєте, а також за людьми, з якими спілкуються вони. Тому стеження багатоступеневе. Так можна стримувати розголошення.

Крім того, є розвідка, щоб переконатися у відсутності витоків проекту.

Загалом, зберігання в секреті - це багатоступеневий процес.

Ведучий: За якими покажчиками слід стежити в очікуванні майбутньої події?

Джордан: Маєте на увазі ​​сонячний спалах, зрушення полюсів?

Ведучий: Так.

Джордан: Ми вже спостерігаємо деякі ознаки того, що все відбудеться досить швидко. На Землі ми відстежуємо переміщення Північного і Південного магнітних полюсів. Вони зміщуються все швидше і швидше, - по експоненті.

Ось чому вони просто змушені повністю перебудовувати геомагнітну модель світу: через занадто швидкий зсув полюсів Землі.

І не тільки через це. Також виявилося, що з Антарктиди випромінюються частки, по-моєму, нейтрино. Але такого ніколи раніше не відбувалося. Чи могли нові вхідні космічні промені бути симптомом руху до сонячної спалаху?

Потім ще всі види плазмових аномалій, електроплазмових, які ми спостерігаємо на Землі.

Одна з аномалій - сріблясті хмари. Сріблясті хмари неймовірні. Я бачив їх і раніше, неозброєним оком. Це досить рідкісне явище, але стає менш рідкісним, що само по собі цікаво.

Сріблясті хмари не схожі на хмари з водяної пари. Насправді, це іонізована плазма в атмосфері. Вона простягається на 80 км вгору, що на 16 км вище, ніж найвищі хмари з водяної пари, перисті хмари.

Це «хмари», висотою 80 км, і вони сяють. Сяють тому, що це іонізована плазма.

Зазвичай такі сріблясті хмари виявляються тільки над полюсами, але в останні роки їх бачать все далі і далі від полюсів, майже до самого півдня, принаймні, з півночі до Кентуккі, середини Америки.

Я бачив їх в штаті Вашингтон на власні очі, і ще дивувався, що це таке?

Це один із симптомів того, що ми рухаємося до зрушення полюсів, а не просто плазмова аномалія.

Минулого року спостерігалися смуги плазми над Північним полюсом. Ніхто навіть не знав, як це називати, або що відбувається.

Тобто, відбуваються всі види дивних речей, щоб дати нам знати, що ми дуже-дуже близькі до зміни полюсів.

Ведучий: Чи не думаєте Ви, що ТКП (таємні космічні програми) - це, по суті, зусилля, спрямовані на можливе переміщення людських цивілізацій на ... ?

Корі: Це спосіб, морквина, яку таємно запропонували всім країнам в обмін на виділення певного відсотка їх НВП (національного валового продукту), що йде на будівництво підземних баз і ТКП, - це програма під назвою Безперервність видів. В рамках цієї програми передбачається переселення людей під землю, на різні планети і планетоїди в нашій Сонячній системі, а також на найближчі 13 зірок. В разі, якщо наше Сонце стане суперновою, людство виживе. Такий був план.

Ось чому почався збір фондів і будівництво. Китай будує підземні споруди, в які будуть поміщати людей з кожної країни. Вони призначені не тільки для китайців. Це всесвітня урядова операція.

Те ж саме і з ТКП. В завдання ТКП входить пошук ознак доказу того, що сонячне подія відбудеться, а також знаходження способу переміщення людства або частини людства так, щоб ми вижили як вид.

Ведучий: Як Ви думаєте, основні ЗМІ дозволяють нам дізнатися або їх змушують мовчати?

Джордан: Безумовно.

По-перше, традиційні ЗМІ: вони просто не знають. Їх тримають в невіданні, вказують, про що писати. Вони фокусуються на багатьох інших темах і поняття не мають про те, про що ми говоримо.

По-друге, навіть якщо вони і тримають ніс за вітром і хочуть щось опублікувати, вони не зможуть. Вони втратять роботу, їм будуть погрожувати, в цілому робити все, щоб вони тримали рот на замку і не розголошували інформацію. Ось чому єдиний спосіб оповіщення - це через незалежних цивільних журналістів у громадських ЗМІ.

Ось чому соціальні ЗМІ піддаються такій суворій цензурі. Можновладці не хочуть обговорення подібних питань. Вони не бажають, щоб люди з’єднували всі пазли воєдино.

Ведучий: Як Ви самі готуєтеся до події, яка відбудеться в найближчому майбутньому?

Джордан: Зберігаю свій серцевий і розумовий простір центрованими. Я не настільки божевільний, щоб займатися фізичними приготуваннями, як це роблять деякі люди. Знаєте, вони будують бомбосховища і запасаються їжею і водою.

Я вірю, що все буде добре. Знаєте, поряд з активацією сонячного циклу, як я іноді його називаю, з квантовим сонячним зрушенням, відбудеться зсув Свідомості.

Космічні промені вплинуть на нашу ДНК і нашу Свідомість. Тому, я думаю, що найважливіше - це залишатися центрованим, заземленим і бути впевненим, що все буде добре, а не запасатися фізичними благами.

Я маю на увазі, що сонячний спалах станеться, наша земна решітка впаде, і це добре. Ніяких запасів їжі не вистачить надовго.

По суті, можливо, буде краще володіти якимись навичками. Як розпалити вогонь? Як полювати? Як робити якісь конкретні речі?

Це важливо. Також важливо переконатися, що ваша Свідомість перебуває на необхідному рівні, щоб отримувати конкретні завантаження, якими б вони не були, що б ми не отримували, і коли б вони не відбувалися.

Ведучий: Чи є у Вас якісь плани в зв'язку зі зрушенням полюсів? Що ви будете робити? Який Ваш план?

Корі: Хороша ідея шукати місця, де побудовані військові бази. Мене проінструктували, що безпечними зонами будуть плато Озарк і Колорадо, куди я і переїхав.

Після того, як я підтвердив надійність цієї інформації, я швидко перевіз свою сім'ю в Колорадо.

Ведучий: Отже, повернімось до Історії Адама і Єви ...

Корі: Документу...

Ведучий: ... нещодавно розкритого документу ЦРУ. Цікаво, що його назвали Історією Адама і Єви за аналогією з творінням і подальшим кінцем.

Корі: Думаю, документ слід було назвати Історія Ноєвого ковчегу, оскільки саме з нього почалася історія.

Це повторюється цикл. Вважається, що Подія, яка відбулася 12000 років тому, була сонячною подією. Традиційні вчені вважають, що тоді з Землею зіткнулася комета або фрагмент комети, що влетіла в атмосферу планети. Але зараз ми озираємось назад і знаходимо, що глобальне вимирання багатьох видів тварин (в геології воно відомо як К-Т межа), зокрема, динозаврів 65 млн. років тому, було частиною сонячного циклу.

Це допомагає нам визначити, що відбувалося з атмосферою Землі: вдаряють сонячні вітри. Вони здували атмосферу, як це сталося на Марсі.

Земля знаходиться ближче до Сонця і має набагато більш щільну атмосферу. Такі події відкидали Землю і стоншували атмосферу. Тому зараз атмосферний тиск набагато нижче, ніж це було за часів динозаврів.

Ось чому динозаври виростали такими великими.

Ведучий: Тобто, Великий Потоп можна приписати швидше зрушенню полюсів, ніж удару метеорита або астероїда.

Корі: Велика частина опису: коли ви чуєте, що багато чого з того, що вони описали: «зірки звилися як сувій» і не перебувають там, де раніше, це не тому що рухалися зірки. Рухалася Земля.

Джордан: У фільмі За межами Маджестик (Majestic) ми намагалися розкрити призначення Космічних сил, допомогти людям зрозуміти велику картину, розповісти про чорні проекти, витрачені гроші і що криється за такими витратами. Нам це вдалося. Я допомагав у створенні фільму і з'являвся в ньому кілька разів.

Ми реально намагалися допомогти людям зрозуміти, скільки втрачено грошей. Все це взаємопов'язано.

У фільмі ми намагалися показати велику картину, фокусувалися на зв'язку з Космосом, оскільки це, звичайно, колосальний втрачений фрагмент в розумінні багатьох людей.

Ведучий: Чи буде продовження фільму За межами Маджестик (Majestic)?

Джордан: Так, ми будемо працювати над продовженням, фокусуючись на деяких часткових розкриттях, скажімо, обмежених розкриттях.

Іноді я називаю це розкриттям психологічних операцій Глибинної Держави (Кабали, хазар-сіоністів, наглядачів рептилоїдів на планеті – ВЗ).

Ось що ми спостерігаємо зараз: занадто багато різних людей пробуджується, звертаються до соціальних ЗМІ, поширюють правду. Вони пристрасно діляться нею, шукають її. Цьому не може перешкодити навіть цензура, за допомогою якої Глибинна Держава прагне відволікти людей.

Вона (Кабала) прагне проштовхнути помилкове розкриття, щоб змусити людей думати, що вони отримують всю правду. Тоді їм вдасться заховати свої минулі злочини під килим. Таке визначення обмеженого розкриття.

Вони вивільняють невеликий фрагмент інформації, замітаючи залишок під килим. На цьому і буде фокусуватися фільм За межами Маджестик (Majestic) 2.

Також в продовженні буде висвітлюватися Антарктида і багато з того, що не увійшло до  першого фільму. Все це для того, щоб допомогти людям знайти розуміння.

www.youtube.com

Канал Piligrim

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше