13 серпня 2019 року
Отець Абсолют
Чи готові ви до Переходу?

Привіт, мої дорогі, улюблені діти!

Сьогодні я хочу передати дуже важливе послання, що стосується кожного з вас. Мені хочеться, щоб ви були повністю готові до будь-якого розвитку подій на вашій планеті, щоб ті зміни, які більшість з вас чекає з таким нетерпінням, не застигли вас зненацька.

Я бачу, що багато людей, які вже не один рік знають про Перехід Землі у П'ятий вимір, насправді внутрішньо не готові до настільки разючих змін у своєму житті. На словах бажаючи цих змін, вони поки не можуть уявити собі, як розлучаться зі звичними для них атрибутами свого існування у тривимірному світі.

Тому сьогодні я розповім вам докладніше про те, як буде проходити на практиці саме ваш Перехід в іншу мірність, оскільки про Перехід вашої планети говорилося вже чимало.

Перше, до чого вам потрібно бути готовими, це до різких і іноді несподіваним для вас поворотів у вашій долі. Після основної хвилі природних катаклізмів впаде не тільки звичний для вас світоустрій на Землі, але і ваш особистий світоустрій. Що я маю на увазі? Багато ваших рідних, знайомі і друзі підуть з фізичного плану, оскільки їхні тіла не зможуть винести високих вібрацій, які приходять зараз на Землю (у вигляді потужного потоку гамма Світла) по наростаючій.

Ваше оточення буде стрімко змінюватися, і вам слід поставитися до цього мудро і спокійно. На зміну сімейним і професійним зв'язкам, що пов'язують людей у тривимірному світі, прийде духовна спорідненість, оскільки люди будуть притягуватися один до одного по вібраціях. Ви почнете розуміти один одного з півслова, з одного погляду, відчуваючи один одного за допомогою своїх тонких органів почуттів, зчитуючи думки інших людей вже телепатично.

Вам належить пройти непростий період звикання до нових умов життя, оскільки звичні для вас соціальні, фінансові і політичні інститути перестануть існувати. І щоб пом'якшити цей період звикання, вам на допомогу прийдуть ваші галактичні брати і сестри. Вони будуть не тільки ділитися своїм досвідом, але і допоможуть вам організаційно, задіявши своїх представників, втілених в цей час в людських тілах, які і прийшли на Землю саме з цією метою - допомогти людям в найбільш складний перехідний період.

Наступним етапом стане виявлення ваших індивідуальних талантів і ваших здібностей. Максимально розвинути їх і довести до досконалості вам допоможуть представники інопланетних цивілізацій. Таким чином, кожен зможе займатися тим, що йому до душі, не думаючи про хліб насущний. Але поки ваш організм не трансформується настільки, що буде здатний харчуватися праною, вам буде надана звична для вас їжа, що складається з круп, овочів і фруктів.

Третім кроком стане ваше навчання створювати реальність силою думки, для чого вже зараз сформовані великі групи радників з Вознесених Майстрів і ваших галактичних братів і сестер. Ви будете на практиці пізнавати це нове для вас ремесло, яке вимагає особливих навичок і великої відповідальності.

І останнє, подолати всі труднощі перехідного періоду вам здатна допомогти лише ваша віра в себе, повна і безмежна, що йде з самої глибини вашої Душі. Саме вона повинна стати тим фундаментом, на якому буде будуватися ваше нове життя на Новій Землі П'ятого виміру.

Благословляю вас і люблю безмірно.

Отець Абсолют говорив з вами.

Прийняла Марта

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше