13 квітня 2019 року.
Христос вже на Землі

Енергії Свідомості Христа повністю утвердилися на Землі. Христос прийшов на Землю але не як людина, а як енергія. Так, як було сказано у вченні Агні-йоги і біблійних джерелах.

Чим це загрожує людству?

Перш за все ці енергії активно посувають активних людей перейти в Свідомість Христа, божественний стан Любові. Свідомість Христа несе в собі вищу ступінь Любові і Співчуття. Це і є суть досвіду людської форми на Землі в третьому вимірі.

Це час, коли необхідно залишити всю боротьбу і неприйняття по відношенню до світу і до людей. Зараз будь-який опір вже не має сенсу. Досвід завершено, і потрібно скласти всю зброю, припинити воювати з собою і оточуючими умовами. Життя кожної людини, що вийшов з боротьби, буде негайно трансформуватися.

Важливо виявити те, що викликає опір, прийняти і зцілити це Любов'ю. Повністю прийняти своє життя, всі грані своєї особистості, щоб енергії тіла могли трансформуватися в більш високий стан Свідомості.

Припинення опору і зцілення Любов'ю своїх частин - основні дії перетворення. Встановиться злагідність і смиренність. Для чого потрібні смиренність і злагідність? Злагідність заспокоює хаотичність внутрішніх енергій, емоцій і розуму, і призводить до внутрішнього спокою і єднання з Витоком. Лагідність дозволяє почути голос з Джерела, голос свого Вищого Я.

Одночасно енергії Христа Свідомості принесли вибір для тих, хто не здатний розкрити свою свідомість в Любові і Єдності в цей час. Гайя наближається до Великого Центрального Сонця. В даний час планета входить у незмірну по силі енергетичну хвилю. Її вплив вже позначається сильними перебоями в Інтернеті та інших системах зв'язку. Вона зробить глибокі зміни в житті людини, і планети. З планети буде відходити велика кількість душ, чиї тіла не впораються з її високими вібраціями.

Змінюється сам принцип проходження змін в людині. Якщо в попередні часи всі зміни в людині досягалися за допомогою тривалих духовних практик, то зараз цей процес перемістився в область роботи з ДНК. Було б правильно сказати, що перекодування відбувається автоматично. Людина своїм наміром може керувати цим процесом, перепрограмувати свою ДНК, привносячи нові програми. Може анулювати програму старіння, що закладалася в неї ще дитиною через материнське начало, і знаходиться в свідомості, як певний образ старіючих людей.

Система достатку, створена на споживанні, виживанні, маніпулюванні свідомістю, більше не підтримується, вже виведені енергії з паперових грошей (фіатних грошей). Енергія достатку - це золота енергія Творіння. Дії Центробанків всіх провідних держав світу щодо активного накопичення золотих запасів і відмова від валюти є наслідком зміни на Тонких планах.

Золото - це частота і енергія достатку Витоку. Його джерело - серце людини. Золото священне, і його статус буде відновлюватися. У цей час необхідно рухати себе до повної здачі свого Его процесам, що відбуваються, до повної довіри Творцю. Всі дії робити тільки через Любов, відчуваючи її в просторі життя у всьому, з чим стикається ваша увага.

Припинення опору і Любов повністю виведуть вашу Свідомість в той стан, до якого вели людей Аватари всіх часів, але зараз цей процес перетворення для всіх є швидкоплинним.

З любов'ю.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com