12 жовтня 2020 року
Архангел Михаїл через Сілію Фенн

Політ Фенікса, Золотий міст і портал 11/11

У жовтні та листопаді на Землю приходять прискорені енергії Вознесіння.

Возлюблені Душі Світла, ми знаємо, що це був важкий рік для вас і для планети. Це був рік потрясіння, подиву, конфліктів і розколів, які тривають. Це залишило багатьох людей напруженими, втомленими і збитими з пантелику. Але ми хочемо, щоб ви знали, що це відбувається тому, що процес Вознесіння прискорюється, і ви швидко переходите на більш високі частоти.

Насправді ж, любі, ви проживаєте цілі життя досвіду впродовж одного року. Це тому, що ви завершуєте великий цикл досвіду і починаєте новий.

Старий цикл був тривимірним, а новий п’ятимірним.

У цей момент ці часові частоти існують разом, створюючи хаотичний вихор, який необхідний, щоб згорнути Стару Матрицю і сітки і посіяти нові можливості.

У цьому поточному «проміжному» періоді часто важко побачити процес або дізнатися, які квантові насіння проростуть і проявлять Нову Землю, яка народжується. У цей час важливо завжди усвідомлювати, що важливо, і завжди усвідомлювати, що відбувається навколо вас і які частоти привертають вашу увагу. Прагніть залишатися на більш високих частотах Світла і Любові.

Ми говоримо це тому, що в найближчі місяці – у жовтні та листопаді - вам потрібно буде бути врівноваженими і центрованими, і мати справу з потужними енергіями, які виникнуть в дні з 31 жовтня по 11 листопада: від Місяця у Повні до Воріт Скорпіона 11/11.

Фенікс як символ воріт 11/11

Шлюз 11/11 є потужним порталом, який дозволяє вам і Землі коригувати свою часову шкалу і створювати нові і більш високі переживання в міру вашого розвитку і прояву. В цей 11-денний портальний період між Місяцем у Повні в жовтні і порталом 11/11 Земля перейде із сузір'я Терезів в сузір'я Скорпіона відносно Сонця. Яскрава зірка Антарес домінує в нічному небі, а міжзоряні частоти глибокі і потужні.

Символом Скорпіона є Скорпіон, але менш відомими символами є також Орел і Фенікс. Скорпіон уособлює нижчі або тіньові аспекти Скорпіона, основні інстинкти і агресію. Ви можете очікувати побачити багато людей, що виходять з тваринного інстинкту і агресії в цей час, якщо вони активовані і неусвідомлені. Але другий символ, орел, символізує тих, хто усвідомлює душу і має мудрість, щоб бачити більш широку картину. Подібно до орла, вони можуть перебувати над хаосом і діяти проникливо.

Але ж, любі, ті з вас, хто переміщується, трансформується і піднімається разом з Землею, підуть за польотом Фенікса. Це означає повну трансмутацію старого і минулого, народження і постійний прояв нового.

Фенікс був символом, який Сиріанські Зоряні вчителя використовували для опису процесу творення з хаосу, і вони називали його «птах Бенну». В їх мудрих історіях птах Бенну жив деякий час, а потім спалахував полум'ям і знищував себе. Але з попелу повстане новий птах Бенну. Ця історія описувала циклічні процеси життя і створення матеріальної реальності.

Ті з вас, хто переживає «Політ Фенікса», будуть відчувати себе так, ніби все, що ви знали, було втрачено. Ви можете відчувати збентеження, смуток або гнів. Або ви можете відчути глибокий спокій, якщо дозволите собі пройти через цей процес в місці прийняття і самозречення. Ви будете знати, що прямуєте Законам Творіння і дозволяєте собі народитися в новому циклі самості і досвіду.

Це буде напружено - і досягне кульмінаційної точки на порталі 11/11 11 листопада 2020 року.

Золотий міст - Місяць у Повні до 11/11

Період в 11 днів після жовтневої синього Місяця /  Місяця у Повні буде мостом між старим і новим. Ті з вас, хто «усвідомлений» і «пробуджений», будуть прагнути перетнути цей міст з внутрішнім світом і спокоєм. Залишайтеся спокійними і врівноваженими.

Міст відкривається з Місяцем у повні 31 жовтня, цей час відомо як «Хеллоуїн» або «напередодні Всіх Святих», або Самайн в кельтській Фестивальному циклі. Це також «час Діас де лос Муертос» в іспанській культурі. Це час, коли завіси між вимірами дуже тонкі, і є одночасно святом наших предків і тих, хто перебуває в духовних сферах. Це пов'язано з дуже потужним Блакитним Місяцем / Місяцем у повні; Блакитний Місяць є другим Місяцем у повні в жовтні.

Це відкриття Золотого багатовимірного мосту, і це потужний час для спадкового і глибокого зцілення ДНК і очищення від старих вірувань і «програм».

Возлюблені, просто «відпустіть» всі минулі страхи і історії, які закодовані у вашій спадковій ДНК. Дозвольте собі відчути близькість до ангельських сімей і покличте їх допомогти вам в зціленні і врівноважені, коли ви будете готуватися до прояву Нової Землі. Енергія повного Місяця буде посилювати енергію в міру її появи, тому так важливо залишатися в своєму священному храмі любові і не дозволяти собі впадати в гнів і розділення.

У вас буде багато можливостей впасти в гнів і ворожнечу, оскільки емоції розпалюються навколо виборів в США. Ми просимо вас не занурюватися в розділення, конфлікти і подвійності, бо це гарантує, що ви будете втягнуті в стару тривимірну реальність, що руйнується. Швидше, зосередьтеся на тому, щоб пройти по Золотому мосту Світла до порталу 11/11. Ангельська і Галактична сім'ї підтримають вас, і Рада Світла Антареса буде посилати світлові коди енергії підтримки, коли Земля перейде в енергетичну зону системи Антареса.

Енергія буде продовжувати рости, коли ви направитеся до порталу 11/11 11 листопада 2020 року. Портал 11/11 сам по собі є потужною Брамою Свідомості або просторово-часовим порталом, який утримують Антаріанці і Плеядянці, а також є найближчим порталом до Галактичного Центру / Центрального Сонця Галактики Чумацький Шлях.

З цієї причини Галактична Рада також проявляє інтерес до енергій порталу 11/11, і ви будете отримувати хвилі Алмазного Світла закодованих передач, щоб допомогти процесу. І кінцева енергія цього порталу буде енергією Великої Матері / Божественної Жіночності або Шекіна, чия любляче присутність буде доступна як Божественна Любов і співчуття до всіх.

Ці потужні енергетичні передачі посилять хаос в нижніх вимірах (у 3D Матриці), коли Фенікс злетить, оповитий ангельським вогнем. Але ми просимо вас, улюблені, зосередити свій внутрішній погляд на Золотому мосту Світла і граціозно пройти через портал мудрості 11/11.

Чим інтенсивніше хаос, тим інтенсивніше розквіт і народження нового, коли птах Бенну / Фенікс починає проявляти свою нову форму і обриси.

Ми бажаємо вам благодаті і любові в ці потужні часи змін.

Пам'ятайте завжди, що ви ніколи не самотні і що вас люблять і підтримують.

Вам потрібно лише попросити, і Ангели з вами!

Переклад з англ.: https://svetinus.ucoz.ru/

 Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com