12 жовтня 2019 року
Отець Абсолют
Перехід у п'ятий вимір
Випробування «мідними трубами»

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

В продовження мого попереднього послання я хочу розкрити вам ще кілька причин, чому люди, які починають приймати справжню інформацію від Вищих Сил, втрачають чистоту її сприйняття, дозволяючи астральним сутностей заволодіти своїм каналом.

Дуже часто причиною цього стає публічність.

Саме вона згубила не одну чисту давню Душу, яка втілилася на Землі з великою місією допомоги людству у Переході в П'ятий вимір.

Що я маю на увазі під цим словом?

Перш за все, це широке спілкування з найрізноманітнішими людьми.

Воно може проходити в будь-якій формі: у виступах перед великою аудиторією, листуванні, у відповідях на питання, в он-лайн ченнелінгах...

Так, поступово створюючи собі «ім'я» в езотеричних колах, людина привертає до себе увагу сотень і тисяч людей, а з ними і самі різнопланові енергії.

І якщо для реалій тривимірного світу це цілком прийнятно, то для людини, яка налагодила контакт з Тонким Світом, це може виявитися початком кінця.

Її вібрації починають стрімко падати під напором чужорідних енергій, оскільки кожна людина, з яким доводиться йому стикатися особисто або віртуально, залишає слід в її аурі.

На жаль, рідні мої, поки на Землі ще мало чистих людських душ по-справжньому енергетично недоторканних.

Більшість людей все ще не може впоратися зі своїми людськими слабостями і емоціями, які тягнуться за ними як шлейф з дуального життя і, головне, з дуальної свідомості.

Тому якщо вам пощастило стати володарем каналу, що з'єднує вас з Вищими Силами Всесвіту, зробіть все, щоб «залишитися за кадром».

Намагайтеся до пори не відкривати свого справжнього імені, показуватися на публіці, вступати в дискусії, оскільки зараз різниця у вібраціях між людьми настільки велика, що це неминуче призведе до енергетичних атак, що відразу позначиться на якості прийнятої вами інформації.

Ви завжди можете знайти спосіб, рідні мої, донести до людей потрібну їм інформацію, залишаючись «в тіні», а значить, будете менш «помітні» для них.

В цьому випадку енергетичний вплив на вас буде мінімальним.

І ще мені хотілося б, щоб ви чітко розуміли, що надмірне вихваляння людини, яка приймає послання, є не менш згубним для неї, ніж її ганьба.

Я вже не раз говорив вам, що будь-які надмірні емоції - це порушення енергетичного балансу і гармонії, а, для того щоб приймати чисті послання Вищих Сил, людині необхідний саме гармонійний спокійний стан.

З цієї ж причини будь-які публічні «бесіди» з Вищими Силами - так званий он-лайн ченнелінг - майже завжди виливаються в бесіди з астральними сутностями.

Все ще перебуваючи у тривимірному світі, та ще й під пильною увагою десятків, а то і сотень людей з різними вібраціями, людині практично неможливо утримати чистоту енергетичного каналу - зберегти в Божественному тонусі свої верхні чакри і шишковидну залозу.

Завжди пам'ятайте, рідні мої, про те, що духовна чистота не терпить метушні і публічності, а Вищі Сили воліють говорити з людиною наодинці, без свідків і чужорідних енергій.

На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 04 жовтня 2019 року.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше