12 січня 2020 року
Майкл Лав
Критичне оновлення Земного Альянсу
Ченнелінг

Особливе плеядянське послання 4,5 мільярдам зоряному посіву планети Земля

Вітаємо!

Ви це зробили!

Світло повністю захопило цей світ, дорогі, і все вже ніколи не буде, як раніше, на планеті Земля.

Ключові члени земного союзу повідомляють сьогодні, що критична маса колективної Свідомої (колективної згуртованості) була досягнута минулої ночі під час історичної глобальної масової медитації зоряного посіву планети.

Насправді очікувані повідомлення про кількість зоряних істот, які були посередниками з одного і того ж питання в один і той же час минулої ночі, досягли історичного рівня.

Це величезна кількість свідомої енергії, любий друже, і науковий факт доводить, що навіть невелика група медитаторів може зробити великий вплив на зовнішню фізичну реальність.

Квантова фізика показує, що зовнішня психічна реальність проявляється свідомою енергією, і до цього часу низьковібраційна Матриця створювалася тут за замовчуванням, за рахунок маніпуляції і програмування людською Свідомістю.

На сьогоднішній день, 12 січня 2020 року, ця стара парадигма змінилася назавжди.

Сили Світла повністю заволоділи цим процесом творення реальності (під час проведення операції «Пандора»), і в цей час докладаються великі зусилля з боку Сил Світла, щоб повністю перетворити цей земний світ в царство Світла, Миру і Процвітання для всього людства.

Істоти Світла Землі, які увесь час пильнують, збираються разом в рекордних кількостях і використовують могутній позитивний намір, щоб створити кращий світ на планеті, де людські страждання припиняться і всі істоти будуть жити в світі, достатку, свободі і любові завжди.

Відкиньтеся назад і спостерігайте, як цей світ змінюється зараз в царство Світла прямо перед вашими очима, оскільки позитивні зміни тепер почнуть проявлятися в усьому світі.

Епоха Водолія дійсно настала, і тепер нова сітка Світла Землі почне відкриватися.

Увесь цей рік буде наповнений дивовижними подіями, які повністю перетворять це царство в рай, яким воно завжди повинно було бути.

Сили Світла і лідери земного Альянсу рухаються сьогодні вперед і продовжують планетарні медитації, щоб додати ще більше свідомої енергії до нового шедевру 5D Землі.

Просимо зоряний посів планети (тих, хто вже прокинувся) продовжувати медитацію тепер на щоденній основі, щоб зміцнити нову Сітку Світла Землі. і бути впевненими, що поширюються хороші новини, що на планеті Земля настав новий день.

Ми всі вивчили свої уроки і ніколи не дозволимо Темряві повернутися на цю планету.

Очікуємо, як нова реальність Землі тепер проявляється в полі зору.

Перемога Світла і спасибі вам за хорошу роботу, яку ви зробили.

Плеяди.

Майкл Лав.

www.youtube.com

Канал    Абсолютный ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше