12 січня 2020 року
Світ став іншим
Старого світу просто вже немає

Цей матеріал складений на основі наукових спостережень космічних артефактів.

06 січня 2020 року норвезькі вчені з геофізичної обсерваторії Polarlightcenter помітили дивну активність північного сяйва над Норвегією, Фінляндією та Ісландією. Ними було зафіксовано раптову зміну електричних струмів Землі і магнітного поля планети.

Місцеві ЗМІ повідомили, що за 15 хвилин до «цієї ударної хвилі» космічний супутник НАСА передав, що щільність сонячного вітру підскочила більш ніж в 5 разів, а міжпланетне магнітне поле поблизу Землі різко розвернулося на 180 градусів. Вчені заявили, що в магнітному полі Землі на багато годин відкрилася тріщина, через яку до Землі потік сонячний вітер.

Розворот міжпланетного магнітного поля на 180 градусів і утворення локального розриву в полярній іоносфері сталося не саме по собі.

07 січня 2020 року було зафіксовано, що надмасивна чорна діра М87 викинула в сторону Землі потужні струмені (джети). В результаті спостережень, які вели астрономи впродовж чотирьох років за допомогою космічної орбітальної обсерваторії Chandra, виявили потужні струмені, що випускаються чорною дірою точно в напрямку Землі.

Мова йде про об'єкт M87 (чорна діра в центрі еліптичної галактики М87, сузір'я Діви), масою приблизно в 6,5 млрд. разів більша за масу Сонця, на відстані близько 55 мільйонів світлових років від Землі. Ядро цієї чорної діри проявляє дуже високу активність, генеруючи потужні випромінювання різних частот, гамма випромінювання в тому числі.

18 березня 1771 року астроном французького військово-морського флоту Шарль Мессьє (Charles Messier) відкрив цю чорну діру і заніс під 87-м номером у свій знаменитий каталог туманностей і зоряних скупчень, опублікований десятьма роками пізніше. Звідси і назва Мессьє 87 - або, скорочено, М87.

З ядра М87 виходить велетенський джет протяжністю близько п'яти тисяч світлових років. Цей струмінь містить кілька згущень енергії, оптичне випромінювання яких сильно поляризоване. Колір випромінювання блакитний, спектр випромінювання не містить спектральних ліній.

Це випромінювання в 1918 році помітив Гебер Кертіс (Heber Curtis) з Лікської обсерваторії, що належала Каліфорнійському університету. До речі, терміна «джет» в ті часи не існувало, його придумали американські астрономи Вальтер Бааде (Walter Baade) і Рудольф Мінковський (Rudolph Minkowski) в 1954 році. Загалом, цей об’єкт аж ніяк не пересічний мешканець ближніх околиць нашої Галактики.

Викидання газу з ядра галактики М 87 триває, як показує характер її спектра, і в цей час. В спектрі областей, близьких до центру галактики, присутні зміщені емісійні лінії, що належать головним чином іонізованим атомам кисню.

Радіовипромінювання виходить як з ядра галактики, так і з області навколо неї, що має протяжність близько ста тисяч світлових років. Галактика М87 є потужним джерелом рентгенівського випромінювання.

До речі, високоенергетичне гамма-випромінювання М87 виявили ще в 1998 році. Гамма-випромінювання має велику проникаючу здатність.

А також виявилося, що М87 - чорна діра, що обертається. Характер випромінювання М87 увесь час змінюється. Це було визначено в квітні 2017 року.

Важливо те, що від джерела М87 до нас прийшли частки з енергією, що перевищує значення 10 в 19-му ступені електрон-вольт. Ця енергія настільки потужна, що частинки прийшли до нас без відхилень в галактичних магнітних полях, тобто по прямий лінії. Це було подібне точному пострілу високоенергетичного гамма-випромінювання в Землю.

Потужні гамма-сплески мають довгохвильове продовження - так зване після свічення. Слідом за вихідним гамма-імпульсом незмінно слідує потік рентгенівського випромінювання впродовж кількох діб. Воно переходить в ультрафіолет, потім у видиме світло, потім в інфрачервоне випромінювання і, врешті-решт - в радіохвилі, які фіксуються впродовж тижнів і місяців.

Ще один важливий аспект того, що сталося. Під час тих «багатьох годин», коли наша планета була відкрита Космосу, відбулося вимушене перезамикання силових магнітних ліній магнітних полів, яких було щонайменше два.

Магнітне поле Землі і магнітне поле М87.

Ми на якийсь час стали крихітним продовженням цього космічного гіганта, який включив нас в своє потужне магнітне поле.

Перезамикання силових ліній - фундаментальний фізичний процес в плазмі, відповідальний за всі явища плазмової активності. Існують два типи перезамикання - вимушене і спонтанне. У нашому випадку було саме вимушене перезамикання силових ліній магнітного поля Землі, при якому відбувається перебудова магнітної конфігурації під дією течії плазми ззовні.

Учасником цієї космічної події стало також наше Сонце, воно теж внесло свій вклад в хірургічну операцію для Землі. І воно було оновлено.

21 грудня 2019-го року на Сонці зафіксували потужний магнітний вибух

Незважаючи на те, що існування подібних вибухів фахівці припускали ще 15 років тому, спостереження за одним з них відбулося тільки наприкінці 2019-го року.

В результаті виверження магнітні поля зірки виявилися розірвані, а потім з'єдналися знову, що спричинило за собою безпрецедентний магнітний вибух. Викид речовини відбувся у вигляді протуберанця. Раніше дослідники спостерігали спонтанне перепідключення сонячних силових магнітних ліній, тепер побачили вимушене перепідключення.

Інформація про цю подію опублікована в журналі The Astrophysical Journal.

Які наслідки

Вся справа в тому, що події по врізанню магнітної оболонки Землі не мають аналогів. Порівняти ні з чим. Все відбувається наживо.

Нас облили космічним дощем гамма-випромінювання величезній потужності - і це не випадковий фактор - прицілювання на планету Земля відбувається не просто так.

Землетруси з Космосу

27 грудня 2004 року магнетар SGR 1806-20 (який також був націлений на Землю) викинув неймовірно потужне гамма-випромінювання, а через декілька днів того ж року в Індійському океані стався землетрус, в результаті якого утворилося цунамі і загинуло, щонайменше, 300 000 чоловік. SGR 1806-20 знаходиться від Землі на відстані 50 000 світлових років, але якби він був ближче - на відстані близько 10 світлових років, то спалах вбив б все живе на Землі.

Тобто кореляція землетрусу і гамма-сплеску очевидна.

І очевидна вона з 1983 року, коли доктор Пол Лавіолетт написав наукову працю, в якій назвав гамма-спалахи в навколоземному просторі головним маркером сильних землетрусів.

26 травня 2019 року кореляція підтвердилася знову. Так, 13 травня гавайські астрономи побачили, що випромінювання Стрільця A (центр галактики Чумацький Шлях) збільшилася в 75 разів - і 26 травня стався землетрус в Перу.

Слід відразу зазначити, що Стрілець A знаходиться від нас на величезній відстані світлових років (як і інші джерела), тому говорити про нього в теперішньому часі некоректно. Зараз астрономи просто реєструють процеси, які відбулися там задовго до наших днів, проте суті справи це не змінює: хвиля продовжує йти.

До речі, Стрілець А продовжує бути націленим на Землю, випромінювання з нього виходить надзвичайно вузьким потоком. Потік має в поперечнику порядку стомільйонної частки градуса; фактично промінь спрямований прямо на нас.

Наступним підтвердженням ударної сили космічного гамма-випромінювання був землетрус 6-7 січня 2020 року. Від серії поштовхів магнітудою 6,4 балів постраждав острів Пуерто-Ріко. Епіцентр знаходився в океані на глибині 7-10 кілометрів. Був оголошений режим надзвичайного стану, а для ліквідації наслідків підключена Національна гвардія США. Є загиблі.

Людина

Ми всі - разом з планетою - складаємо єдине ціле. Звичайно, подія по врізанню полярної іоносфери Землі вже увійшла в нашу плоть і в кров. Варто знати, яким чином це вплине на нас і до чого все це призведе.

Якщо подумати, то вся ця картина настільки виявляється максимально вивіреною, розрахованою і продубльованою, що немає сумніву в глобальному сценарії Вищого Розуму і Його Вищої мети.

Перехідний етап - комплексне і глобальне очищення колишнього (старого) енергетичного плану. Цей висновок напрошується першим. Тому що це явище неозоре багатопланове і зачіпає абсолютно всі рівні буття на планеті. Одні струми Біркеланда чого варті – це те ж саме перезамикання магнітних силових ліній, після якого встановлюється новий магнітний потік з усіма новими властивостями і градієнтами полів. У тому числі і в організмі людини (головний мозок).

Мутагенний ефект гамма випромінювання - або новий механізм мутації ДНК

Під впливом потоку елементарних частинок, що надходять з космічного простору, змінюється молекулярний склад ДНК. Нуклеотид утворює тимчасове сполучення з коротким періодом життя, яке відіграє роль динамічного резектора (розсікача). Під впливом елементарної частинки відбувається «мікровибух» пентаритмічного кільця.

З'єднання-резектори, що швидко живуть - це нуклеотиди з шостим членом «Н» (воднем), притягнутим в розрив кільця. Введенням нових членів система ДНК втрачає стійкість. Але зате отримує рухливість. Цей стан триває миттєву частку секунди (фемто-, атто-діапазони і глибше). Цього цілком достатньо для запам'ятовування можливості зміни і подальшої зміни.

Початок трансмутації - це завжди втрата стійкості. Народження 6-ти, 7-ми компонентних нуклеотидів знаменує початок процесу мутацій, де кров є відображенням всіх мутацій по розущільненню матерії тіла людини.

Власне ця побудова вже знаходить летючість і втрачає щільність. Принцип взаємодії хімічної речовини і фізичної елементарної частинки дає унікальні можливості отримання нового типу речовин. І як наслідок - народження нової біохімії (еволюції і розвитку) людини замість минулого біохімії (обов'язкового клітинного стресу).

Фактично це вже відбувається - поява «вузликового» типу ДНК є цьому приклад; те, що раніше через незнання називали «сміттєвою» ДНК.

А далі можна тільки припускати.

Глобальний вплив явища передбачає відповідну широкомасштабну дію (вплив) - енергетичну. Значить, настав час нам бути свідками і одночасно учасниками подальшого руйнування старих енергетичних Матриць (думок, звичок, паттернів, егрегор). Великих і малих, в самих різних варіантах. У всіх проявах - від глобального плану до плану особистого, індивідуального.

Зате в одному можна перестати сумніватися - старий світ ... ні, він не приречений ... старого світу просто вже немає.

Формально, звичайно, він є для окремо взятих людей, існуючи в їхніх думках, припущеннях, характері, уподобаннях і звичках.

У глобальному плані старий світ перестав існувати, коли відкрилася тріщина в магнітному полі Землі.

Коли вона закрилася - світ став іншим. Це відбулося 07 січня 2020 року.

P.S.

Однак вже зафіксовані перші симптоми (неофіційно, шляхом розпитувань знайомих і знайомих їх знайомих) - проблеми зі сном у дорослих і дітей. Наприклад, хотіти спати і неможливість заснути. Снодійні допомагають мало або зовсім не допомагають. Або заснути («провалитися в сон») в позаурочний час.

Перебудова організму має свої нюанси. Людство дійсно почало жити в іншому світі. Людське тіло пристосовується до нових енергетичних умов, це факт.

В цьому процесі адаптації до нових умов допомагає уважне і дбайливе ставлення до себе, без фізичних перевантажень і стресів. Необхідно зберігати енергетичну рівновагу. Хоча б мінімально. Залишається лише прийняти цю ситуацію, опиратися даремно.

Швидка допомога - як заснути без використання лікарських засобів.

Спосіб перший - щільно притиснути до рота целофановий пакет і подихати (не більше двох хвилин).

Спосіб другий - знайти точку «третього ока» на лобі (в Індії на цьому місці ставлять кольорову пляму). Натискаючи на це місце, одночасно три рази глибоко вдихнути.

Способи можна поєднувати.

Спосіб третій - долонями обійняти голову (пальці «дивляться» на маківку голови). Весь волосяний покрив закривається. Пальці можуть бути стиснуті або розчепірені.

Можна використовувати тільки одну долоню, не має значення, яку.

А що буде далі - поживемо, побачимо ....

Валентина Миронова

Переклад і правка Валерія Зміївського

http://mygreatsecret.ru/?page_id=5208

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше