16 жовтня 2020 року
Супер Молодик в Терезах

Супер Молодик в Терезах приносить потужну енергію.

16 жовтня 2020 року ми збираємося пережити найближчий Супер Молодик 2020 року. Молодик буде в знаку Терезів, що принесе деяку урівноважуючу енергію.

Будучи Супер Місяцем, енергія Місяця буде відчуватися більш інтенсивно. Місяць може бути не видно, але його присутність буде відчуватися всіма, оскільки він втягує нас в глибини нашої душі. Місяць матиме гарячу ауру, яка буде одночасно магічною і суворою.

Повітря вже наповнене невизначеністю, і Місяць тільки додасть цю невизначеність Чекайте, що на поверхню спливуть (повернуться) деякі болючі спогади.

У міру того, як Терези проливають світло на відносини, ми краще розуміємо, які області необхідно збалансувати. Ті, хто нехтували собою, щоб допомогти іншим, тепер мають час повернутися до себе обличчям, і знайти нові способи полюбити себе.

Молодик в Терезах повертає нас до себе.

Молодик в Терезах допоможе нам без сорому повернутися до себе. Це нагадає нам, що ми можемо дбати про інших, тільки коли ми сповнені сил.

Якщо відносини були непростими, не поспішайте з висновками. Можливо, вам доведеться знайти нові способи впоратися з цим, але поки наберіться терпіння. Молодик - це терпіння і внутрішня робота.

Супер Молодик і ретроградна енергія

Молодик завжди пов'язаний з новим початком, але молодик в Терезах в цьому місяці оточене плутаниною з Меркурієм і Марсом в ретроградному русі.

Зовнішній світ зараз крутиться, але ми завжди можемо зосередитися на собі. З Меркурієм і Марсом в ретроградному русі кожен крок вперед буде відчуватися як величезний стрибок. Також будуть затримки і нерозуміння.

Краще уникати важливих обговорень в цей період. Хоча цей період здається складним на колективному фронті, ми можемо попрацювати над своїми інтуїтивними здібностями і возз'єднатися зі своєю духовністю.

Молодик в Терезах - прекрасна пора для духовного пробудження. Ми станемо більш сприйнятливими для розуміння важливих речей, і Арктур ​​допомагає нам просуватися вперед.

Вважається, що ця зірка є домом для Арктуріанців, просунутої раси. Зазвичай вони несуть серцеву енергію, і зірка буде досить активна в цей молодик. Арктуріанці дуже чисті, і їх енергія зцілює.

Завдяки впливу Арктура під Місяцем в Терезах, ми будемо заохочувати зосередження уваги на любові до себе. Нам потрібно дбати про себе так само, як ми дбаємо про інших і піклуємося про них. Нам потрібно пробачити себе, щоб розвиватися.

Якщо ви хочете розвиватися з Супер Молодика в Терезах, вам потрібно перемістити свою Свідомість в бік серця. Постарайтеся побачити свої проблеми і недоліки очима любові. Знайдіть місце всередині, де панує тільки Любов.

Постійно жити в такому стані непрактично. Але світло від Арктура - наше нагадування про те, що потрібно бути добрим по відношенню до себе і прощати наші помилки.

Цю енергію також можна направити за допомогою творчої діяльності. Спробуйте створити щось своїми руками, і ви побачите, як тече енергія. Живить душу.

Супер Молодик в Терезах в жовтні цього року стане потужним світилом. Не забувайте бути ніжним з собою і дивитися на світло. Працюйте з енергіями, які приходять на ваш шлях, і все буде добре.

Публікація сайту «OMAR TA SATT»

Переклад Валерія Зміївського

www.youtube.com

 Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com