11 жовтня 2019 року
Сілія Фенн
Пробудження і просвітлення
з жовтня 2019 року по січень 2020 року

Улюблена Сім'я Світла, ми досягли моменту, якого багато хто з вас чекали і просили багато життів. Існує хвиля Космічного Світла, що наближається до вашої планети, яка активує «Велике Пробудження» на Землі. Навіть зараз багато хто з вас відчули цю хвилю, коли вона почала наближатися до вересневого рівнодення (22 вересня 2019-го року). Ця енергія настільки інтенсивна, що у багатьох вона викличе фізичні симптоми, оскільки ваше тіло прагне інтегруватися і балансувати.

Ця висхідна енергія буде відчуватися при проходженні Порталу 10:10 - 10 жовтня 2019-го року, і вона продовжить посилюватися при проходженні Великих Зоряних Воріт 11:11 - 11 листопада 2019-го року. Потім вона продовжиться до 12:12 12 грудня 2019-го року і о 21:12 21 грудня 2019-го року (під час Сонцестояння) і завершиться 12 січня 2020-го року, коли Сатурн і Плутон з'єднаються в одне ціле. в знаку Козерога.

У кожній з цих важливих точок взаємозв'язку на Землі буде відкрито більше Нового Божественного Чоловічого. Це буде Божественна Людина, яка прокладе шлях створення нових структур для Нової Землі. Це роль Божественного людського, щоб створити структуру для потоку Божественної Мудрості Софії, Божественної Жіночої Сутності Мудрості і Світла. Це дійсно буде потужний, інтенсивний і вселяє страх зсув на багатьох рівнях.

Портал 10:10. Посвята у «Велику часову шкалу пробудження/часову спіраль»

Велике занепокоєння, яке багато хто з вас вже почали відчувати, - це встановлення і активізація «Великої Часової Лінії Пробудження» в період з жовтня 2019-го року по січень 2020-го року, коли активується нова потужна Часова Лінія, інші альтернативні часові лінії руйнуються і падають, просто зникають.

10 жовтня 2019-го року, в момент відкриття порталу 10:10, ця Хвиля Пробудження була ініційована, та почала процес появи нової групи душ, щоб приєднатися до процесу Планетарного Пробудження і прискорити прояв Нової Землі.

Це може створити «ударні хвилі» в структурі Простору-Часу, які можуть викликати фізичні симптоми. Але знайте, улюблені, що закриття Часових Ліній і активація нових Часових Ліній (Спіралей Часу) - це діяльність, яка здійснюється духовним і колективним консенсусом, як найвище благо Землі в цей час.

Коли на наступний відрізок Часової Лінії подається напруга, ці «Ударні хвилі» можуть посилюватися. Саме ці інтенсивні хвилі Кодів Алмазного Світла, кодів Свідомості Золотого Христа і Частот Божественного Серця від ангельських і Зоряних Націй почнуть це «Велике Пробудження» на Землі.

Перші ознаки «великого пробудження»

Коли ця нова Часова Лінія почне заряджати «посвячення Світла», з'являться два рівня Подій. На першому рівні тих з вас, хто є повними Душами і вже пробудженими, закликатимуть і «підштовхувати» до більш широкого і більш високого рівня служіння на Планеті. На другому рівні досить «звичайні» люди раптово прокинуться і відчують себе дезорієнтованими і враженими, оскільки їх сприйняття Реальності радикально змінилося, майже за одну ніч.

Велика друга група «пробуджених» знадобиться вам, - першому рівню повних Душ, щоб провести групу «пробуджених» через цей процес пробудження. Відповідно до ваших Контрактів Душі, це мета, для якої ви прибули на Землю в цей час.

Улюблена Сім'я Світла, зараз не час відступати або думати, що ви «маленькі». Настав час піднятися і стати Самостійними Істотами і Лідерами Співтовариства, якими ви є. Коли ви станете доступними для розширеного служіння в якості Вчителя або Цілителя, Дух буде направляти тих, хто має потребу у вас. Працюючи з ними, вам буде також корисно згадати, наскільки важливо також дбати про себе і свій власний процес.

У міру того, як нові пробуджені будуть переміщатися на Нову Земну Часову Межу/Спіраль, вони будуть відчувати фізичні, психічні та емоційні симптоми, які будуть відчуватися як свого роду «руйнування», оскільки насправді це процес руйнування старого, щоб могло з'явитися нове. Їх старі системи підтримки на старій часовій лінії впадуть і зламаються, і вони відчують себе так, як ніби вони «падають» у порожнечу. Ваше завдання - бути Світлом, яке спрямовує їх для якоріння в сітках Нової Землі і знаходить їх Сімейство Душ або Плем'я в цій новій Реальності Простору-Часу.

Ті з вас, хто знаходиться на першому рівні, які першими прокинулися під час пробудження, виявлять, що ви отримуєте нове розуміння і нові дари зцілення. Ваша система Світлого тіла буде прискорюватися до такої міри, що ви будете досліджувати і розвивати нові методи квантового Світла і Звукового зцілення, аналогічні тим, які практикують шамани застосовують для зсуву і зцілення енергій і «переломів» душі.

Портал 11:11. Хвиля Присвяти Світла від Зоряної і Космічної Ради Світла

В 2017-му році при проходженні Брами 11:11 Планета Земля отримала потужну хвилю ангельських частот і світлових кодів від Елохімів і Серафимів. Цього року при проходженні порталу 11:11 буде ще одна потужна хвиля Присвяти Світла від Зоряної і Космічної Ради Світла. Це буде ініціація світлових кодів зоряного вогню, які швидко підвищать Частоти вібрацій на Землі, щоб прискорити Пробудження, що відбувається зараз.

Портал 11:11 знаходиться під опікою плеядянців і знаходиться на тій же астрологічної вісі, що і Брама 5:5, Тельця і ​​Скорпіона, він пов'язаний з пробудженням Будди і з духовними енергіями Колективної свідомості.

В цей час на Землю буде отримана потужна передача світлових кодів Вогню Зірки у формі Світлової/Звукової хвилі, яка буде ініціацією і активацією знову зарядженої Спіралі Часу Нової Землі.

Це буде сприйматися не як окрема хвиля, а як серія хвиль, кожна з яких несе різні коди або інструкції від Божественного Серця, щоб активувати Нову Землю в Колективній свідомості.

В цей час ті, хто погодився прокинутися на рівні душі, будуть активовані цими хвилями і раптово пробудяться, щоб приєднатися до цієї висхідної хвилі нової Свідомості.

Ті з вас, хто працює з Кодами Світла і Мовою Світла, будуть уповноважені і переведені для «перекладу» цих «кодів» на благо тих, хто в вашому племені і співтоваристві. Ви можете відчувати, як малювати, озвучувати, співати чи танцювати ці Зоряні Вогненні Коди у фізичному прояві.

В цей час, при проходженні порталу 11:11 плеядянці будуть дуже активно працювати з вами, щоб допомогти вам активувати Людський Ангельський Шаблон, і втілити Душу в Божественній Любові, як доказ цього процесу. Як фахівці в області ДНК людини/тварин і рослин на Землі, вони проведуть вас через активацію світлового коду і колективну активацію.

Арктуріанцям також було доручено керувати мульти представницькою групою, яка буде працювати з Землею, в тому числі ліріанцями, сиріанцями і андромедянцями. Вони допоможуть з їх особливими засобами спілкування і зв'язку Світла.

Тому при проходженні порталу 11:11 ви можете відчути себе керівником, приєднатися до групи чи спільноти, щоб отримати ініціації Кодексу Зоряного Вогню як групи. Ви також можете відчути бажання якимось чином направити ці коди і вести облік інформації, наданої вам в цих кодах, в журналі.

Ангельські Істоти, Елохіми і Серафими, будуть продовжувати розширювати можливості передачі ангельських Частот Світла і Кольору, щоб підтримати ці посвяти і процес Пробудження в цілому на планеті.

Лінії Часу, «Природний» Простір-Час і уповільнення темпу життя

Возлюблені, коли на Землю прийдуть хвилі світлових кодів, в поле Космічного Часу відбудеться ще одне «прискорення», коли свідомість знову підніметься. Для багатьох це буде сприйматися як час, що рухається ще швидше, і вони можуть відчувати прагнення рухатися ще швидше на фізичному плані, щоб «йти в ногу» зі збільшенням частоти в Просторі-Часі. Це не було б рекомендовано, дорогі, оскільки необхідно уповільнити рух і дозволити тілу привести себе у відповідність з «Природним» Простором-Часом, який є природною частотою Природи (Божественного вихідного коду) на вашій планеті.

В цей період на вашій планеті у вас є два вирази часу. Один з них, як уже було сказано, є природним часом, який обертається в гармонії з полем Простору-Часу, і вібрує на частоті Божественного Серця. Другий вираз часу - це «штучний» або «лінійний» час, який заякорений в механічну ілюзію (3D Матрицю) і рухається вперед, постійно збільшуючи імпульс в міру віддалення від природного часу і спірального руху Галактики.

Ось чому так корисно проводити час на Природі. Ви дозволяєте своїм клітинам і вашій ДНК резонувати з природним часом і фізично сповільнюватися, щоб ви могли сприйняти більш високі частоти світлових кодів від Божественного Серця.

Медитувати і проводити церемонію на Природі - значить вирівнюватися з природним часом через фокус і намір, і це допоможе вам інтегрувати і втілювати ці світлові коди без надмірного порушення вашої фізичної системи організму або надмірної стимуляції вашої нервової системи і вашої емоційної і ментальні тіла.

Роль нового божественного чоловічого начала

 Коли ці нові Коди Світла Зоряного Вогню будуть отримані Божественною Жіночою свідомістю Софії, у Божественного Чоловічого, або, скоріше, Нового Божественного Чоловічого, буде завдання створити форму і структуру для вираження і переживання цієї нової мудрості.

В цей чотиримісячний період (жовтень 2019 року – січень 2020 року) хвиль Зоряного Вогню планети Сатурн і Плутон будуть рухатися назустріч одна одній впродовж своєї «дати» з'єднання 12 січня 2020 року. Цей рух відбувається в будинку Козерога, чоловічої енергії. Це магнітне з'єднання Сатурна (Структури) і Плутона (Трансформації) створює вихор для руйнування старих чоловічих енергетичних структур і виникнення форм вираження для Нового Чоловічого.

Форма і структура Нового Чоловічого вже проявляються у вираженні співчуття і любові до Планети, що виражається багатьма молодими людьми, кристалічними дітьми, які знаходять свій «голос» і висловлюють те, що вони відчувають, старшим поколінням. Незабаром до них приєднаються Алмазні Діти, у яких буде ще більш сильний вираз енергії Нового Божественного Чоловічого Свідомості Христа і необхідність підготувати шлях для Нової Землі, яка є їх місією Душі як представників Алмазного Світла на Землі.

Отже, ми бажаємо вам чудової подорожі в ці Нові Світлові Коди і нових способів існування, коли ви стоїте на порозі цієї потужної Спіралі Часу Нової Землі. Рухайтеся вперед з впевненістю і радістю, знаючи, що це той час, якого ви чекали!

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше