11 січня 2021 року
Бенджамін Фулфорд.
Огляд прихованої геополітики

Хазарська група (мафія) прагне до капітуляції під час Другої американської революції. Події минулого тижня, а також майбутніх тижнів увійдуть в історію, як одна з найбільших, якщо не найбільша революція в історії людства. Ми говоримо не тільки про падіння корпорації США, ми говоримо про кінець системи рабства, яке існувало тисячі років.

Американські військові офіційно вийшли на дорогу боротьби. Багато американських військових, такі як генерал Майкл Флінн і Томас Макінерні належать до тих, хто офіційно заявив, що Друга американська революція йде повним ходом.

Наші джерела в масонській ложі ПІ-3 повідомляють, що хазарська група, зокрема люди Давосу і темна європейська знать звернулись до Товариства Білого Дракона і його союзників, щоб домовитися про свою капітуляцію.

Ось, що сказали джерела в масонській ложі ПІ-3: «Глибинна держава в паніці, вони хочуть вести переговори, і вони це розуміють на найвищому рівні. Що ж відбулося насправді? Вони дуже бояться. Це займе якийсь час, тому що це буде включати в себе складний обмін документами, а також фактичні особисті зустрічі».

Варто пам'ятати, що це приховані сім'ї, які в приватному порядку володіють такими міжнародними установами, як Організація Об'єднаних націй (ООН), Міжнародний валютний фонд (МВФ), Банк Міжнародних розрахунків (БМР) і Всесвітній банк. Ось чому не можна очікувати, що організація впорядкованого переходу відбудеться відразу.

Все, що замінює цей перехід, має бути демократичним, мерітократичним і видимим для всіх. Однак, чим довше хазарська група відкладає свою капітуляцію, тим більша ймовірність того, що їх просто усунуть, а не просто змусять говорити з Комітетом по встановленню істини і примирення.

Мерітократія - принцип управління, згідно з яким керівні пости повинні займати найздібніші люди, незалежно від їхнього соціального походження і фінансового достатку.

Крім того, майте на увазі, що президент США Дональд Трамп, любите ви його або ненавидите, справжня людина, обраний людьми Сполучених Штатів. Його політичний опонент «сонного Джо» (Джо Байдена - ВЗ), який зараз найчастіше видно як комп'ютерна графіка, являє собою не обрану групу, яка ховається від громадськості. Це та ж секретна група, яка усунула і замінила президента Китаю Сі Цзіньпіна, президента Росії Володимира Путіна, Папу Франциска і королеву Великої Британії Єлизавету комп'ютерною графікою і акторами-двійниками.

За останніми даними, Папи Франциска вже не існує. Його особистий лікар також помер минулого тижня від коронавирусу. Імовірно, він був усунутий, щоб перешкодити йому розповісти світу про те, що Папи Римського вже не існує.

Ми нагадуємо, що королеву Єлизавету замінили вперше, тому що на відміну від попередніх років, ми не отримували ніяких аналогічних документів з її підписом, що підтверджує її життя. Крім того, в нових звітах тепер кажуть, що вона і її чоловік отримали препарати від коронавирусу.

Джерела в МІ-6 повідомляють, що це оголошення є найбільш незвичайним протоколом. Це обурливо, щоб подробиці про стан здоров'я королеви коли-небудь згадувалися публічно. І якщо двійник королеви піде, це буде означати, що тепер Трамп і американські військові - це все, що буде утримувати людство від поневолення прихованими зловмисними силами.

Ми отримали безліч суперечливих повідомлень про те, де зараз перебуває президент Трамп, але багато хто згоден з тим, що він і його сім'я перебувають на військовій базі десь на півдні Сполучених Штатів. Однак, будьте впевнені, що ці приховані сили повинні сказати, що вони приховані, тому що вони нечисленні і слабкі, і покладаються на підкуп, брехню і усунення, щоб залишитися при владі.

Збройні сили США, які зараз борються за порятунок своєї країни, повинні правильно визначити свої цілі для відплати. Ми повернемося до цієї теми пізніше, але спочатку давайте докладніше розглянемо, що ж сталося.

Каталізатором раптової ескалації цього тривалого конфлікту стали події в Вашингтоні в окрузі Колумбія 06 січня 2021 року. Це була реальна спроба усунути з посади останнього справжнього людського лідера великої держави.

Ось що члени Товариства Білого Дракона, які знаходилися у Вашингтоні в окрузі Колумбія сказали про те, що насправді сталося в той день. Мало того, що публіці не дозволялося спостерігати в галереях Конгресу, більшість членів Конгресу навіть не були допущені на майданчик для участі в голосуванні. Було допущено лише по 11 членів з кожного боку. Якби тільки 11 членів від кожної сторони могли одночасно виступати, то у них не було б кворуму, і підрахунок голосів не міг би бути офіційним.

Наші джерела також повідомляють, що спецназ США надіслав групу, яка спеціально намагалася знайти членів Конгресу, але зазнала невдачі. Однак, генерал Томас Макінерні офіційно заявив, що спецназ США захопив комп'ютери, що належать членам Конгресу, в тому числі спікеру палати представників Ненсі Пелосі. Вони заповнені звинувачувальними доказами крадіжки на президентських виборах 2020 року.

У нас також є непідтверджені повідомлення з джерел Центрального Розвідувального Управління про те, що Ненсі Пелосі була згодом арештована на канадському кордоні. Що патріотам зараз потрібно зробити, так це визначити правильні цілі.

З тих пір, як Facebook, Twitter, та інші, цензурували чинного президента Дональда Трампа, вони вчинили державну зраду. У нормальному ході подій це означає, що керівники цих компаній повинні бути усунені. Генерал Томас Макінерні і інші генерали говорить те ж саме. Так що тепер необхідно відправити спецназ в штаб-квартири цих великих інформаційних гігантів, щоб провести арешти, і зупинити поширення глибоких підробок, а також іншої дезінформації.

Звичайні люди також можуть допомогти в боротьбі з високотехнологічними олігархами, зробивши кроки по ігнорування їх платформ (це особливо стосується України, де в результаті охлократичного перевороту на виборах 2019 року, до влади прийшли сили російського реваншу – ВЗ). Звичайно, великі медіа корпорації також повинні бути перевірені збройними силами, і звичайно ж, політики та інші особи, які підштовхували до фальсифікації на виборах, є очевидними мішенями.

Також очевидно, що більшість очевидних мішеней вже встигли втекти в підземні бункери. І поки вони ховаються, американські військові повинні встигнути захопити порядок денний еліти, вносячи при цьому найважливіші зміни, щоб видалити їх злоякісні частини.

 Джерела також повідомляють про військову операцію США в Пакистані, Італії, Німеччини та інших країнах, пов'язані зі спробою крадіжки американських виборів, зокрема, в Італії, чиї супутники були причетні до цих подій.

Джерела в Пентагоні стверджують, що президент Дональд Трамп - останній президент американської корпорації. Замість цього, Дональд Трамп стане першим президентом нової республіки США 04 березня 2021 року.

Однак американські патріоти і американські військові повинні розуміти, що навіть якщо буде проголошена нова республіка, яка відмовиться від корпоративного боргу США, їм все одно доведеться вести переговори про новий договір з рештою світу.

Альтернативою було б величезне падіння рівня життя в США, і закриття всіх військових баз за кордоном через катастрофічний брак коштів. Треба пам'ятати, що саме народ США, а не тільки уряд США, є банкрутом. Зараз близько 40% американців не можуть платити орендну плату або іпотеку. Крім того, 110 000 ресторанів збанкрутіли в результаті цієї фальшивої світової ситуації. Крім того, велика частина американської промисловості була переміщена в Китай, і не може бути швидко відновлена. Це займе багато років, якщо не десятиліття. Американський народ може втішитися тим, що велика частина решти світу також є банкрутом.

Ось що пише видавництво Bloomberg: «Найбільші економіки світу, маючи рекордні боргові зобов'язання, ось-ось зіткнуться з небажаним спадщиною фінансової кризи - борговим зобов'язанням в 13 трильйонів доларів. Наприклад, президент Бразилії вже визнав, що його країна збанкрутувала. Навіть Китай відчуває перебої з подачею електрики через брак вугілля.

Все це означає, що переговори мають важливе значення для святкування річниці та впорядкованого переходу до більш досконалої системи управління планетою. Ці переговори вже йдуть, але для того, щоб це сталося, нам потрібно набирати швидкість, інакше ми побачимо виродження до хаосу, війни і масові страждання.

На завершення хочеться відзначити, що почалися дуже дивні планетарні рухи ...

www.youtube.com

 Канал Секретные Материалы

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com