11 січня 2020 року
Крайон
Зсув-2020 року. Частина 1
Ченнелінг через Лі Керролла

Із спеціального бюлетеня Крайона

«Глобальне Потепління або Міні-Льодовиковий Період?»

Я сподіваюся, що, прочитавши цей матеріал, багато хто з вас на Північній півкулі зможуть зігрітися! Моя країна (Сполучені Штати) зараз спостерігає початкову зміну клімату того, що буде відбуватися знову і знову.

Цитата з повідомлення CNN: «Цю безглуздо холодну погоду раніше у нас ніколи не бачили» (2019-го року на Канаду і США опустився неймовірно холодний полярний вихор - ВЗ).

Найбільш суперечливим повідомленням серед багатьох послань Крайона залишається зміна клімату. Вже більше десяти років Крайон говорить: «Настає холод». Основне протиріччя полягає в тому, що ця інформація повністю суперечить нинішньому буму на тлі теми глобального потепління. «Зелений» Крайон багато разів повторював, щоб не забруднювали планету, інакше ми вбиваємо себе. Він також говорить нам, що в будь-якому випадку планета виживе з нами або без нас.

Ешвілл, Північна Кароліна, 2008-й рік: «Ви перебуваєте у водному циклі, який здавна запрограмований для створення міні-льодовикового періоду. Вам може здатися дивним, що планета нагрівається, але це триватиме до того, коли настане холод. І якщо ви подивитеся на ваші геологічні записи, то виявите, що вже точно те ж саме відбувалося раніше».

Крайон також сказав нам, що те, що відбувається зараз відбувалося і раніше, до того, коли людства ще не було на планеті. Цей кліматичний цикл відбувається не через діяльність людини, і вже неодноразово повторювався на планеті. Це пов'язано з космічним простором (Сонцем). Зразки крижані керни чітко показують ці цикли.

Кліматологія дуже схожа на економіку, хоча багато хто з цим не погодяться. Крайон також нам сказав: «Дорогі мої, у вас немає часу сперечатися. Зрештою, дискусія вирішиться сама собою, коли ви просто визирнете у вікно».

І причина, чому Крайон повідомляє нам про настання холоду в тому, що наша електрична розподільча структура розвалиться, і багато хто не виживе.

Електрична система не була розроблена таким чином, щоб генерувати тепло, необхідне нам, коли прийдуть низькі температури. У нас на це немає часу. Замість цього Крайон закликає енергетичну галузь сміливіше використовувати нові винаходи для виробництва електрики, які вже доступні, але розвиваються недостатньо швидко.

Ці винаходи дозволять виробляти свою власну електрику в окремих будинках і районам без підключення до загальної енергомережі. У Крайона інтерес не політичний, а співчутливий. Він закликає нас зробити ці зміни зараз, щоб врятувати тисячі життів в майбутньому.

Що ми можемо зробити? Ми можемо створити сильну візуалізацію електроіндустрії з цими новими технологіями. Я думаю, що якщо багато хто з нас візуалізують те, «що там зміниться», тоді відбудеться Синхроністичність, і наша свідомість запанує.

Це завжди було посланням Крайона.

Подивіться на те, що відбувається, коли суспільство починає усвідомлювати недоречні речі, які існували завжди. Тепер прийшов час, щоб те ж саме відбулося зі старими енергетичними технологіями.

Притисніться один до одного і зігрійтеся.

Крайон

Крайон

Вітаю вас, дорогі мої, я Крайон з Магнітною Служби.

Для тих, хто читає це повідомлення, скажу, що це січень 2020 року.

Я хочу розглянути з вами деякі речі, про які я вже говорив, що стосуються ситуації на планеті, коли настають зміни. Це зміни в геології і погоді, і я розповім вам, що відбувається. Ми повернемося до того, про що я сказав 15 років тому, коли я дав вам інформацію про ті процеси, через які ви проходите зараз.

Це перше послання з двох: друге буде сьогодні ввечері. Для тих, хто запитає, де знайти перший ченнелінг (або другий) і слухає зараз, я скажу вам ще раз: є легкий шлях, де знайти ці ченнелинги, є все - пошукайте!

Я не можу почати послання без великої подяки, слова, яке є чисто людським словом, оскільки воно не використовується на іншій стороні завіси (у Вищих вимірах – ВЗ) , де присутня тільки чиста любов. Але вдячність - це слово, яке ви розумієте як вдячність за все те, через що ви пройшли, дорогі мої, за те, що станеться на планеті в найближчі десятиліття, коли буде багато змін, і ви будете тут.

Є ті, хто слухає це, і вони скажуть: «Крайон, це якось неправильно, тому що я не проживу ще три десятиліття». І перше, що я відповім: а чому б і ні? І друге: навіть якщо і не проживеш, все одно ти будеш тут.

Зрозумійте, це слухають Старі Душі. Старі Душі - це ті, хто швидше повернеться з високою Свідомістю, завдяки чому вони не вчинять помилки, які є у них зараз, і вони прийдуть з грандіозними ідеями і з вирішенням проблем, які сьогодні здаються нерозв'язними. Ось що вам належить.

Чи знаєте ви, що з вами відбувається, коли у вас з'являється щось нове з радикальною зміною парадигми? І відповідь: як зазвичай ви не бажаєте занадто довго слухати, оскільки планеті подобається та парадигма, в якій вона знаходиться. Але це зміниться.

І багато буде тих, хто зверне увагу на тих людей, у яких з'являться ідеї, ніколи не будучи запропонованими таким чином. Парадигма змінюється так, наприклад, як якщо б я взяв інтерв'ю у когось із вас 50 років тому і попросив: «Розкажіть мені про Google», а ви б відповіли: «Я не знаю, що це таке. Це що, якийсь персонаж з мультфільму?»

І якби ми почали вам пояснювати, ви б цього не зрозуміли, тому що ще не існувало технології, яку ви могли б зрозуміти. Ви б не зрозуміли, що таке комп'ютер, або Інтернет, або Wi-Fi, тим більше, програмне забезпечення для Google.

Іншими словами, ми вже говорили, що є так звані «проміжні етапи», через які вам треба пройти, щоб для вас це мало сенс. І тепер серед вас відбувається зміна свідомості.

15 років тому ми сказали, що зараз планета знаходиться в циклі, і цикл цей - кліматичний.

І за ці роки ми вам надали вам багато інформації про те, як це виглядало, і як це може виглядати, і єдина причина, чому ми це зробили, дорогі мої, щоб вчасно застерегти вас і щоб ви могли уникнути неприємностей.

Ми ніколи не давали вам послань про загибель або майбутні жахи. Швидше, вони схожі на дорожні знаки, які свідчать: «остерігайтеся цього», «будьте обережні з цим», «поверніть праворуч», «поверніть ліворуч». Одні звернули увагу на ці знаки, інші не скористалися ними. І зараз це починає впритул проявлятися в багатьох місцях і в багатьох відносинах, і саме про це ми говорили вам впродовж цих років.

Планета знаходиться зараз в циклі, в якому ніколи не була (за останній час).

Вона бувала в цих циклах впродовж тривалого часу. Ці цикли відомі Гайї і здійснюються Гайєю таким чином, як ви бачите це зараз. І це було ще до того, як людство стало людством, яким зараз ви його знаєте. Це те, що робить Земля.

Причина (для вас) цього не очевидна, тому що вчені навіть не спостерігають цей цикл, але коли вони зрозуміють це, то буде вигук «ага!». У майбутньому ваші вчені зрозуміють ці цикли планети, які мають відношення до температури і погоди. Це пов'язано зі зміною клімату, який необхідний для планети, щоб вона могла омолодити себе і життя в океанах, а також ті речі, про які ви думали, що вони завжди залишалися незмінними.

Дорогі мої, ці всі речі застоялися, як вода в акваріумі, і їх потрібно освіжити, а це єдиний спосіб, яким Гайя може це зробити, змінивши температуру. І тому я сказав вам, що ви рухаєтеся до ряду подій, як в окремих випадках, так і в глобальному кліматі Землі, які пов'язані зі зміною температури на планеті. Ви входите в цикл охолодження.

Дехто називає це міні-льодовиковим періодом, і це для вас звучить страшно, тому що ви думаєте про загальний льодовиковий період, але це не так. Земля проходила через такі міні-льодовикові періоди, які викликали такі зміни, навіть коли ви (як людство) вже були тут.

Ви знаєте про те, що зараз відбувається, і у цього навіть є ім'я: коли це почалося, його назвали «глобальним потеплінням». Тепер це називається «зміною клімату», і коли-небудь це назвуть «кліматичним циклом». І вже є ті, хто розуміє, що це не людство спровокувало його.

Я говорив вам, що це досить очевидно і явно видно, і якщо ви заглибитися в історію і вивчіть крижані керни, геологи подивляться на шари в скелях, біологи подивляться на кільця дерев - це все вам розповість про таких історичних циклах.

І вони вам розкажуть, що задовго до появи людства Земля проходила через кілька циклів нагрівання і охолоджування, і потім в деяких місцях на планеті утворилося багато льоду. І це те, з чим ви стикаєтеся зараз.

Ми також вам говорили про це, і ви можете пошукати це і ще раз послухати. Перш ніж цикл стане повністю холодним, він пройде через кілька коливань, коли буде більш холодно, а потім невелике потепління, поки в кінцевому рахунку цикл стабілізується і на планеті настане холод на кілька десятиліть. Це те, про що ми вам розповіли.

«Крайон, чому ти не говориш про Австралію?» Я розповім, але не зараз. Те, що ви спостерігаєте прямо зараз, стало очевидним рік або кілька років тому, і це означає, що зміна клімату на підході.

Зараз ми розповідаємо вам про холод, тому що холод найбільше здатний знищити життя. Від пожеж ви можете уберегтися, можете евакуюватися, і якщо вони будуть наступати, ви можете залишити ці місця, і в цілому, населення може врятуватися.

Але якщо дуже швидко настане холод, сотні, якщо не тисячі можуть загинути відразу, тому що зруйнується інфраструктура і буде відсутній транспорт. Саме тому ми провели багато розмов з вами з приводу попереджень про настання холоду. І ми продовжимо і хочемо дати дещо нове.

Це не гряде - це вже тут!

Ви пам'ятаєте, що таке полярний вихор? Ласкаво просимо в початок! Це було не єдиною річчю, що станеться знову. Він пройде через Канаду і проникне глибоко в Америку з такими холодними температурами, що їх можливо буде виміряти в самих екстремальних точках Землі. Це будуть неймовірні температури, яких ви ніколи раніше не бачили.

Похолодання не тільки що торкнулося вас - це було тут. І ви могли бачити це, і ви могли переживати саме так, як я сказав, а потім все поверталося на круги своя. Запитайте метеоролога: «Ну, це повернеться?», І вони будуть «тупцювати на місці» перед вами, тому що вони не знають.

Широко поширене філософське твердження: «Ні, це сталося просто випадково», але ви дізнаєтеся краще, тому що зміна клімату почне представляти себе таким драматичним чином, коли в найспекотніших місцях планети стане ще спекотніше, а найхолодніші місця стануть ще холодніше. І між ними будуть величезні відмінності. І будуть місця, де будуть йти сильні дощі, і будуть такі, де дощів не буде досить довго.

Все відбувається згідно розкладу, дорогі мої, і я хочу розповісти вам те, про що я вже говорив, що ці речі можуть для вас мати сенс або не мати.

Якщо сьогодні ви подивитесь назовні, в Феніксі, ви побачите, що в пустелі стає холодніше, ніж ви очікували. Це буде відбуватися регулярно, і навіть літо може бути трохи тепліше, ніж ви очікуєте.

Ці кліматичні «коливання» готують Землю до циклів.

На планеті є кілька мікрокліматичних зон (особливості клімату на невеликих просторах, зумовлені особливостями місцевості - ВЗ), і у місцевих жителів є те, що називається «усною традицією». Це вивчення (дослідження) і існування методу спілкування (з Природою), який місцеві жителі використовували через пісні, танці, поезію, що розповідає про те, що відбувалося в історії впродовж тисячоліть, і є неймовірно точним. Воно розповідає про предків і - так! - навіть про кліматичні паттерни.

Є деякі корінні жителі на планеті, які розповідають про льодовики, що зараз ви спостерігаєте, тануть і відступають.

Ви бачите це в новинах, і багато хто засмучений, наприклад, «курчатами, що падають з неба» (якщо ви пам'ятаєте цю історію), і дивлячись на відступаючі льодовики, ви говорите: «О, Боже мій, глобальне потепління вже тут!»

І корінний житель відведе вас в сторону і скаже: «Вибачте мене, це відбувалося тричі впродовж життя наших предків, а потім поверталося все на круги своя». Іншими словами, вони спостерігали цикли.

У певних мікрокліматичних зонах, частинах планети цикли відбуваються швидше з тих же причин, за якими планета відновлює життя в океані. І єдиний спосіб зробити це - змінити температуру.

Я розповідаю вам, що є багато доказів того, що планета проходила через ці цикли в минулому, і вчені в зв'язку з цим розберуться, що все це так і планувалося, і це не те, що було спровоковано людством.

І зараз ми кажемо вам, до чого ви маєте бути готові: там, де сьогодні холодно, стане ще холодніше. Ми вам уже сказали, що будуть міста, в яких буде дуже багато снігу незважаючи на те, що там зараз снігу немає.

Це холод і він передбачає іншу парадигму того, що робить клімат. І з холодом прийде небезпечна річ, і ми говорили вам про це: небезпека в тому, що коли прийде холод, ваша інфраструктура, особливо електричні мережі, не будуть готові.

Прямо зараз на цій планеті більшість енергетичних компаній в повній мірі використовують свої можливості і рухаються в напрямку використання альтернативних джерел електроенергії: вітроенергетики, сонячної енергії або інший, тому що в інфраструктурі енергосистеми відбуваються збої, хоча холод ще не настав.

Що станеться з великим містом, коли воно почне швидко замерзати, наприклад, при виникненні полярного вихору? (Полярний вихор - елемент циркуляції земної атмосфери в приполярних районах Землі, має вигляд приповерхневого вихору, що закручується на захід, виходячи з полюсів, і висотного вихору, що закручується на схід)

При таких холодних температурах позамерзають кабелі, впадуть опори електропередач та дерева під вагою безперестанного крижаного дощу.

Що станеться з сільським господарством, суспільством, містами? І відповідь: вони загинуть - ось що станеться.

Це попередження, і ми сказали, що прийде допомога, і я сказав ще наприкінці 2019-го року: чекайте, що щось станеться.

Ідея нового виду виробництва електрики більше не є фантазією, це більше не є чимось, що знаходиться в уяві винахідників. Тому що, і я скажу вам це: магнітний двигун вже тут і в декількох виконаннях (варіантах), і існує вже впродовж певного часу, і - о! - є ті, хто вже запускає друге його покоління!

І раптом всі дивляться на нього: на що ж схожий магнітний двигун?

Найпростіше пояснення, яке ви можете зрозуміти - це в магнітах існує величезна сила, яка працює за принципом «тяжіння-відштовхування», а тривалість їх роботи - вічна.

І ви ніколи не розглядали це як джерело обертання коліс для генерування електрики. Ви вирішили, що краще мати мікровибухи від палива - принцип роботи двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Всі ваші машини не використовували магнетизм, який завжди був найсильнішою і вічною енергією, наданої вам на Землі. І тепер всюди будуть магнітні двигуни, які будуть виробляти електрику для будинків, устаткування, а в майбутньому також і для автомобілів. Це тут, це вже тут.

Стара парадигма говорить: «Крайон, ти не знаєш, як це працює тут у нас. Це не триватиме довго, тому що коли електричні компанії дізнаються про магнітні двигуни, вони заблокують це, тому що вони захочуть самі продавати свою електроенергію».

Але я вам скажу, що ці компанії зітхнуть з полегшенням, і деякі з них зважаться вийти на ринок магнітних двигунів, вони будуть вітати це з відкритими обіймами, тому що це - відповідь.

Уявіть собі: холод наближається, але ви не турбуєтеся про інфраструктуру, ви не переживаєте за кабелі, тому що цих речей не буде. Але будуть магнітні двигуни, якщо не під дахом, то під землею, які будуть виробляти електрику для вас. І що б не сталося, вони будуть працювати, не вимагаючи палива і ліній електропередач, поки не вийдуть з ладу підшипники.

Це відповідь, це наближається, і це буде для виробництва холоду і тепла, і навіть більше.

Ми сказали вам, що прийде день, коли підуть в минуле акумулятори, не буде необхідності зберігати електроенергію, як зараз, тому що з'явиться нова технологія, яка називається «суперконденсатори», і ця технологія вже тут.

І мета всього цього - щоб ви могли пережити всі ці речі, дорогі наші.

Через багато років ви, можливо, повернетеся, послухаєте це послання і зрозумієте питання, яке я задаю: хіба вам не цікаво, що Земля, здається, отримує все це одночасно, коли завжди існувало рішення проблем, які навіть ще не були визначені?

Існує дуже багато речей, які на перший погляд, здається, не мають сенсу, але це буде мати сенс в найближчому майбутньому, коли буде відбуватися зміна клімату, і у вас будуть винаходи, і ви будете розуміти причини змін, що відбуваються, і в цьому будуть задіяні міста.

І ще я вам скажу, що є щось прямо зараз, що поки для вас не має сенсу, але це прекрасно. Уявіть винаходи, які зараз даються вам, допомагають вашому просуванню до більш високої свідомості, і ви будете бачити і розуміти речі, які сприятимуть вашому виживання в найлютіші морози. І таким чином у вас відпаде потреба переїжджати в інші місця.

Розумні речі приходять.

«Крайон, а що щодо пожеж в Австралії? Що ти можеш сказати з цього приводу?»

Ось що я вам скажу: в наступному ченнелінгу я розповім про ці пожежі і підкажу вам рішення, які здадуться неймовірними, і австралійці, які присутні тут скажуть: «Це нерозумно, тому що це не спрацює».

Я розповім вам через десять років про те, які будуть у вас успіхи, коли ви будете працювати над головоломкою, яку я запропонував сьогодні.

Це ті речі, що лежать поза межами «коробочки розуміння» парадигми, які допоможуть вам, дорогі наші, але ви нічого не зможете вдіяти щодо зміни клімату на Землі: це те, що має прийти, це знову повторюється.

Австралійці задають питання: «Пожежі будуть повторюватися щороку?» Відповідь - так. Будьте готові до цього.

Є щось більше: є рішення, які треба буде прийняти австралійцям, тому що це є частиною зміни клімату та циклу.

Перед похолоданням завжди спостерігається глобальне потепління, і це задокументовано в крижаних кернах, кільцях дерев і в геології.

Всі речі, які я вам доношу в своїх посланнях, дорогі наші, призначені для вас, тому що людство дуже добре переживе всі ці кліматичні зміни. Будуть не тільки винаходи, а й зростання свідомості, щоб їх використовувати. Нарешті, буде усвідомлення того, що магнетизм - це спосіб до розуміння багатьох речей, окрім двигунів.

Кілька років тому я сказав вам, що у вас є необмежена сила, завдяки застосуванню магнітів, без палива, без використання ресурсів планети, які були вам дані. І тоді все, що вам потрібно було зробити (я повинен бути тут обережний) ... все, що вам потрібно було б зробити, так це розташувати безліч магнітів навпроти один одного таким чином, щоб вони завжди притягували-відштовхували один одного в цьому масиві, щоб це мало сенс в цій ситуації, і стежити за фазовими співвідношеннями між частинами.

Тепер я збираюся піти так далеко, що це може торкнутися тих речей, які відбуваються прямо зараз.

... Але сьогодні це перша фаза, і друга фаза здивує вас таким чином, як і та обставина (якщо ви зараз прослідкуєте історію становлення і розвиту електрики), коли ви перестали користуватися китовим маслом для освітлення міст і прийшли до електрики, і це був постійний струм, поки не з'явився Тесла. І Тесла знайшов дещо дуже-дуже цікаве, - він використав так званий «фазовий зсув», щоб ви могли мати змінний струм, яким ви користуєтеся щодня.

Як ви бачите, фазове співвідношення завжди було відповіддю (для рішення задачі) ... і я залишаю вас з цим.

Магнітні двигуни вже тут, дорогі мої, вони виробляють енергію і електрику без необхідності мати кабелі, без палива, без витрачання природних ресурсів, без нафти, без газу. Їх почнуть виробляти дуже скоро, згідно з розкладом, в потрібний час.

Це оновлення, яке допомагає вам при зміні клімату.

Наступного разу я буду розповідати про Австралію.

І це дійсно так.

Лі Керролл

Цей живий ченнелінг був даний в Феніксі, Арізона, США,

Аудіозапис послання «The Shift - 2020 року - частина 1»:

Це перший ченнелінг під назвою «Зрушення - 2020» (Переклад з аудіозаписи з сайту Лі Керролла).

Переклад з англ. на рос.: Coban

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com