11 серпня 2019 року
Аштар Шеран
Галактична Федерація Світла
Енергетичне кільце

Привіт, дорогі мої земляни!

Сьогодні я хочу передати вам послання від Галактичної Федерації Світла, яка уповноважила мене розповісти вам про останні події, що відбуваються на Тонкому плані Землі.

Почну з того, що літо цього року підвело риску під цілою епохою життя вашої планети і запустило нові процеси її розвитку. Зовні це проявилося в тому, що побиті всі рекорди погодних аномалій за весь час існування Землі.

Якщо провести аналогію нинішнього стану Землі з процесами, що відбуваються в організмі людини, то це схоже на передсмертну лихоманку. І в даному випадку вашу планету дійсно очікує смерть в тому вигляді, в якому вона існує зараз, оскільки всі види її життєдіяльності в енергетичному плані дійшли до повного занепаду.

Але як ви вже знаєте, щоб зберегти цю перлину Всесвіту, Творець дав їй можливість переродитися, і цей процес повного переродження був запущений на Землі саме цього літа 2019-го року.

У чому він виражається, і як це відбувається на практиці.

Всі дружні вам цивілізації згуртувалися зараз навколо Землі, утворивши щільне енергетичне Кільце, покликане зробити доленосний для неї стрибок у простір П'ятого виміру. Відбуватиметься це поетапно. Кільце, що складається з високо вібраційних енергій, стане сильним магнітом, що притягує до себе ті людські душі, які готові здійснити Перехід, і чиї вібрації дозволяють їм перейти в новий енергетичний простір в своїх фізичних тілах.

Але ви, дорогі наші, ті, хто стоїть в авангарді людства, можете стати своєрідним містком для тих людей, хто поки тільки потенційно готовий зробити такий Перехід.

Опинившись в нашому високо вібраційному полі, ви в свою чергу стаєте магнітом для тих, хто поки не зумів підняти свій енергетичний рівень до тієї межі, яка дозволяє їм притягнутися до нас безпосередньо. Таким чином, ви стаєте посередниками між ними і нами, тими, хто протягнув вам руку допомоги для остаточного ривка в простір П'ятого виміру. І зараз взаємодія між учасниками цього процесу входить в свою завершальну стадію.

Що вам потрібно зробити, щоб досягти максимального результату, а значить, в повній мірі виконати свою місію допомоги людству. Вам слід перебувати своєю Свідомістю на рівні не нижче Четвертого виміру, щоб залишатися невразливими для енергій тривимірного світу. Для цього вам давалося чимало медитацій, практик, рекомендацій, і я не буду повторюватися, оскільки думаю, що ви прекрасно зрозуміли, що я маю на увазі.

 Пам'ятайте, дорогі наші, що кожен ваш відступ, падіння вашого Свідомості назад в тривимірний світ (тривимірну Матрицю) відкидає назад не тільки вас самих, але і безліч людей, яким могли б ви допомогти перейти в Новий світ разом з Землею, підтягнути їх Свідомість, а значить, їх вібрації до рівня, який дозволить їм це зробити. Саме так проявляється ваша єдність. Всі разом, по ланцюжку, зможуть зробити Перехід всі люди, чиї душі запланували його до народження, але хто не зміг згадати про це, занурившись в ілюзію тривимірного світу.

Допоможіть собі і їм, дорогі наші. Прийміть всю нашу Любов і захоплення вашою невтомної духовною роботою.

Аштар Шеран говорив з вами від імені Галактичної Федерації Світла.

Прийняла Марта.

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше