11 лютого 2015 року
Ігор Каганець
Цивілізація Міжмор’я – Гіперборійська сім’я народів

Третя світова війна вже почалася. Це війна глобальних центрів сили за Гартленд – серцевинну землю, Гіперборію, країну Оу. Проте в першу чергу це війна українців за відродження власного духу і творення Української держави. Нова людина, нова держава, нова Європа.  

Континентальний блок – горизонталь вмираючого світу

Як відомо, внаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР – двома глобальними полюсами влади. Ослаблення обох імперій у кінці XX  ст. започаткувало поступове звільнення Європи від зовнішньої залежності від Америки і Азії. Це проявилося у двох майже одночасних подіях: проголошенні Україною незалежності у 1991 р. і підписанні договору про Євросоюз у 1992 р.

Для звільнення від одного глобального центру необхідно звертатися за допомогою до другого. Тож природно, що Західна Європа дедалі більше опирається на підтримку Росії, а Україна – на підтримку США (докладніше про це читайте у статті Геополітична доктрина Третього Гетьманату).

Єдиним способом стати сильнішими за США є формування континентального блоку ЄС–РФ–Китай, що означає створення самодостатнього циклу «технології – сировина – виробництво». Оскільки кожен з трьох суб’єктів переживає глибоку внутрішню кризу, то системне об’єднання ресурсів дозволить її послабити і, як вони сподіваються, подолати. Відтак їхній рух до створення Континентального блоку є геополітичною неминучістю.

Діями з цьому напрямку є надання Росією своїх територій Китаю. Сьогодні в Росії проживає 141 млн. осіб, 16 млн. з яких китайці, а це вже більше 10% (див.: Роcія і Китай – розподіл ролей і впливу). Союз РФ і ЄС неофіційно легалізовано проектом «Північний потік», адже його акціонерами, окрім Газпрому (що володіє 51% акцій), є уповноважені своїми урядами компанії Німеччини, Франції та Голландії. Значна частина еліти Євросоюзу глибоко корумпована Росією і перебуває у неї «на гачку» (див.: Перемога газократії над демократією, або про російські потоки європейської газової корупції).

Головною перешкодою формуванню Континентального блоку є самостійна Україна. Для вирішення цієї проблеми ЄС і РФ ще до 2013 року домовились про розділення України на сфери впливу (див.: Путін і Меркель домовилися про розділ України ще до Вільнюса).

Сучасна цивілізація переживає всеохопну кризу переходу від старого до нового світоустрою. Стара система не відповідає духу часу, вона майже вичерпала свій потенціал, а проте відчайдушно бореться за самозбереження. Відтак Континентальний блок – це реакційний проект збереження старого світу з його корупцією, брехнею, неефективністю, непрозорістю, енергозатратністю, соціальним паразитизмом.

Українська олігархічна верхівка, працюючи на власне самозбереження, зацікавлена у реставрації старого устрою, який дозволив їй збагатитися і привів до влади. Відтак вона зацікавлена у створенні Континентального блоку і, як наслідок, розчленуванні України. Додатковою спокусою є те, що найбільші багатства зазвичай набуваються саме на розпаді держав. Підтвердженням є небачене за нахабністю і масштабністю пограбування, здійснюване нинішньою владною верхівкою України в умовах війни і розпаду пост-комуністичної держави. Натомість перехід до нового світу сприймається олігархічною верхівкою як «кінець світу», бо означає її персональну відповідальність за скоєні економічні і кримінальні злочини з ризиком позбавлення майна, волі і життя.

Якщо поглянути на карту світу, то вісь Париж – Берлін – Москва – Пекін можна символічно уявити у вигляді євразійської горизонталі. Це реакційна горизонталь.

Співдружність Міжмор’я – вертикаль нового світу

Руйнування старого світу означає переформатування всіх держав та міжнародних стосунків, радикальними змінами соціального устрою, економіки, технологій, етики, релігії, усього способу життя. Центром рішучого протистояння світу, що вмирає, і світу, що народжується, стала нинішня Україна.

Час настав: Гіперборійський енергетичний центр знову виринає на поверхню, потужність його духовного Світла зростає, світова цивілізація дедалі швидше обертається навколо Осі серцевинної землі. Для України це означає перезаснування держави, перехід до нового суспільно-політичного устрою, ліквідацію соціального паразитизму, відкриття вільного простору для винаходів та новацій в усіх сферах життя, різке зростання народжуваності та тривалості життя, зміна системи харчування, ментальності, звичаїв, релігійних практик і всього способу життя.

Україна перетвориться на гармонійну геосоціальну істоту, де питання розвитку людини, народу і природного середовища вирішуватимуться в нерозривній єдності.

Відродження Гіперборії автоматично означає відродження Центрально-Європейського Союзу – Співдружності Міжмор’я – і його поширення на всю Європу від Атлантики до Уралу. Всі державні та інші утворення, які протистоятимуть закономірному процесу оновлення Європи і всієї планети, будуть ліквідовані або усунуті на далеку периферію.

Неминучість Балто-Чорноморського союзу посилюється тим, що це відповідає життєво важливим інтересам США. Річ у тім, що формування Континентального блоку означає неминучу поразку США – і вони це знають. Натомість Міжмор’я відсікає ЄС від РФ і унеможливлює виникнення цього блоку. Тому США є природним союзником Гіперборії.

Тепер розумієте, чому 5 лютого 2015 року до Києва прилетіли на переговори держсекретар США Джон Керрі, а за ним одразу ж канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд?  Тому що майбутнє світу вирішується в Києві.        

Співдружність Міжмор’я виглядає як символічна вертикаль від Чорного моря до Балтійського.  Це прогресивна вертикаль творення нового світу. Вона проходить через географічний центр Європи – Київ. Її творення починається з того, що Конфуцій називав «виправленням імен»: з повернення Міжмор’ю його центральноєвропейського статусу.  

Гіперборійська трійця: Дух, Кров, Земля

Війна за перетворення України на Гіперборію – це комплексна, цілісна, всеохопна війна за перемогу нового світоустрою. Вона має три взаємодоповнюючі складники: «зовнішній»,  «внутрішній» і «магічний».

Земля (природа). Треба захистити територію України від загарбання Московією і очистити її природу від бруду. Як казали древні: «У житті природи – наше життя». Для успішного вирішення цього завдання треба вирішити завдання вищого рівня:  

Кров (народ). У 2014 році в Україні народився новий етнос. Тепер його треба перетворити на організовану націю, сформувати власні структури управління, позбутися внутрішніх ворогів, зрадників, ворожої агентури. Треба заснувати нову державу. А для успішного вирішення цього завдання треба вирішити завдання ще вищого рівня: 

Дух (магія). Україна стане Гіперборією тоді, коли значна частина українців наблизиться до святості і підніметься у простір позитивних подій. Для цього треба перемогти у боротьбі з власними слабостями і помилковими стереотипами, здійснити Великий джихад – священне надзусилля. Перебування у світлому стані духу забезпечує сприяння Всесвіту, робить людину сильною, здоровою, розумною, успішною. Після цього перемога над зовнішнім ворогом – це вже Малий джихад і, як кажуть, «справа техніки».

Образ Серця в арійській традиції є символом духовної сутності людини. Це тому, що слово «серце», «сердечний» означає «той, що у середині», «внутрішній», «стрижневий». Дух кожної людини – це її особистий гартленд.

Відтак тотальна війна за Гартленд – це війна українців за власний Дух («духовне серце»), за оновлення українського народу і оздоровлення рідної природи.

Гіперборія як геосоціальний організм

Гіперборія – колективна істота вищого рівня, в якій особистість перебуває в гармонії з усім народом, а народ перебуває у гармонії з рідним природним середовищем.

Людина, яка здійснила оновлення і стала гіперборієм (арієм, носієм духовного світла), поширює гармонію на свою сім’ю і ширше коло однодумців – громаду (велику сім’ю). А все тому, що для стабільного перебування у стані святості треба мати гармонійне соціальне середовище. По-іншому не виходить, адже людина є соціальною істотою. У громаді всі знають один одного, тому максимальний розмір такої групи не перевищує 100–150 осіб. В українській традиції така громада називається сотнею.

Еволюційною одиницею є не окрема людина, і навіть не сім’я чи громада, а популяція – народ. Налагодження дружніх стосунків з іншими світлими сім’ями та громадами формує народну сім’ю – гіперборійську націю. Нація – це самоорганізований народ.

Народ може нормально розвиватися тільки за умови гармонійних стосунків з рідною природою, опираючись на притаманний саме йому спосіб життя і унікальні якості рідної природи. Тому гіперборійський народ є геосоціальним організмом. Гіперборійська Україна – це одна велика народна сім’я, яка укорінена в рідну землю і черпає з неї життєву силу.

Геосоціальний організм – це соціальна істота вищого рівня і найвище досягнення людської еволюції. Всі члени цієї істоти є членами одної народної сім’ї, тому дбають один про одного і допомагають один одному. Українські діти – це діти всієї України і кожного українця. Українська природа – це наш спільний дім, тому в ньому має бути чистота, здоров’я і краса.  

Міжмор’я двох попередніх циклів: імперія Аттили та володіння династії Ягеллонів

Подібно як самореалізація окремої людини потребує гармонійної сім’ї та громади, так самореалізація нації потребує гармонійної взаємодії з іншими націями. Відтак Співдружність Міжмор’я – це гіперборійська сім’я народів.

Кожен народ – колективний член цієї сім’ї – прагне до досконалості, живе власною силою, власним способом життя в гармонії з рідним природним простором. Гіперборійська сім’я народів – це вже нова цивілізація і нова раса.

Повної самодостатності Гіперборійська цивілізація досягне тоді, коли охопить весь простір від Атлантики до Уралу.

Це і буде поверненням Європи. Поверненням до свого духу, свого народу і своєї землі. В цьому сенс Четвертого цивілізаційно-расового переходу. Рух оновлення відбувається від людини до сім’ї, громади (великої сім’ї), народної сім’ї і сім’ї народів оновленої Європи.

Повернення Європи

http://ar25.org/article/cyvilizaciya-mizhmorya-giperboriyska-simya-narodiv.html

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com