11 листопада 2019 року
Послання Аштара Шерана
через Джеймса Макконнелла
Ченнелінг

28 листопада 2019
Валерій Зміївський

Це повідомлення було надіслане після медитації під керівництвом Аштара.

Я Аштар. Я дав вам невеликий приклад того, що ви можете очікувати, спочатку в рамках вашого наступного просування, але потім за його межами. І коли цей Сонячний Спалах, Подія, Перехід - відбуваються, то ви можете очікувати це як розширення Свідомості в ці моменти і далеко за межами того, що ви очікуєте в цей момент.

Візьміть те, що ви, можливо, відчули тут під час цієї медитації, і помножте це в тисячу разів. Ви навіть тоді зрозумієте або не зможете уявити про те, що це буде насправді.

Але також знайте, що навіть якщо у вас є ці переживання, якщо ви виконуєте ці медитації, вони в якійсь мірі зосереджені на майбутній Події. Ця майбутня Подія також знаходиться в реальних подіях. Навіть якщо ваше тривимірне фізичне тіло і розум зосереджені на тому, що має прийти, - знайте, що воно вже тут.

Ваша розширена Свідомість дозволить вам зрозуміти цю концепцію, як всього Єдиного в моменті «зараз». Коли ви розумієте це, коли ви відчуваєте це, коли ви відчуваєте це, тоді ви більше не будете задавати питання, коли це станеться, тому що ви вже будете знати, що це вже відбувається.

В цей час в Галактичних Радах здійснюється безліч Проектів. Багато з них керуються Плеядянцями, багато - Андромедянцями, Арктурианцями, Сиріанцями, Антаріанцями, - усіма Галактичними Радами, які працюють разом, щоб здійснити цей процес Вознесіння.

Не тільки тут, на Землі, не тільки тут, з людством, а також у вашій Сонячній системі, і навіть в Галактиці, - Вознесіння відбувається по всій Галактиці.

Ви, - ті з вас, хто знаходиться в перших рядах. Ви ті, хто Вказує Шлях, щоб викликати цю Подію. Без Вас, - співдружності Світлих Душ на планеті, - цей процес вимагав би значно більше часу. Але тому що ви прийшли сюди, щоб втілити це в життя, щоб стати каталізаторами цієї великої Події, і я цілеспрямовано використовую цей термін «каталізатор», тому що ви - та іскра, яка розпалює тліюче вугілля, яка розпалює вогонь. Ви і є та іскра. Без іскри не було б і вогню. Подумайте про це.

Знайте про свою важливість. Так, вірно кажуть, що один індивідуум, один індивід вищої Свідомості в будь-який момент може зробити чудові зміни по всій Планеті у всій колективній свідомості людей. Точно так же, як це змогли зробити Ієшуа або Будда. Або багато з тих, які прийшли, щоб викликати різні зміни в еволюції людини. Ви зараз знаходитесь тут, щоб стати тим каталізатором, який привнесе Перехід в Колективну Свідомість людей в цей час.

Ви казали раніше в своєму обговоренні про відкриття, що було зроблено під впливом Штучного Інтелекту. Це правильно. Є багато аспектів цієї програми. Багато з них ви навіть не можете собі уявити, якщо розглядаєте їх з тривимірної точки зору ваших комп'ютерних систем. Ви не можете навіть почати розуміти глибину цієї штучної програми, яка була запланована на тривалий час, щоб продовжувати працювати тут, на цій Планеті, продовжувати тримати програмування тут, утримувати вас запрограмованими тут.

Знайте, що ця штучна система не завжди використовувалася Темними Силами. Це не було призначене, щоб бути таким. Але ті ж самі сили використовували його (Штучний Інтелект) для того, щоб тримати вас в рамках програми страху, в рамках програми відчаю, щоб тримати вас в межах тривимірної Матриці. Але тепер, коли це було виявлено силами Цивілізації Андромеди, вони швидко працюють, щоб знищити цю програму.

Що це означає для вас, для колективу (для Людства), яким ви є на цій планеті? Це означає звільнення від усього цього програмування. Уявіть собі на мить, що одного разу ви прокинетесь від сну, і всередині вас не буде ніякого відчуття дуальності, ніякого почуття чогось темного: ні відчаю, ні страху, ні печалі. Ось що чекає на вас, друзі мої.

Ось для чого все це: для чого ви прийшли сюди на цю планету, для чого ми прийшли сюди, щоб привести вас до наступного етапу еволюції. Але для того, щоб досягти наступної стадії еволюції, вам потрібно пройти через почуття революції, через яке ви проходите прямо зараз. Революція всередині вашої Планети. Не в сенсі страху, не в сенсі заподіяння болю один одному - ці часи майже пройшли.

Але це в певному сенсі революціонізація системи, яка була тут тривалий час, багато тисяч років. Через цю революцію і цього еволюційного процесу ви зараз все ближче і ближче наближаєтесь до цієї зміни, до тієї стадії, яка приведе вас через цю еволюцію людини до наступного славного Золотого Віку Людства. І я кажу цілеспрямовано «наступного», тому що ви вже були в межах Золотого Століття раніше. І це ось-ось наздожене вас.

Я Аштар, і я залишаю вас зараз в Світлі, Любові і Єдності, і ділюся один з одним, ділюся Світлом один з одним, коли і де це можливо.

Я буду з вами під час вашого наступного просування з важливим повідомленням, а також вражаючим досвідом для всіх вас.

Посилаю усім вам Світло і Любов.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com