11 грудня 2020 року
Аврора Рей
Вознесіння та симптоми Вознесіння

Як підтверджує чергове оновлення резонансу Шумана, нещодавно на Землю надійшла ще одна потужна хвиля Гама фотонного Світла в 40 Гц.

Вознесіння Землі та людства відбувається з прискореною швидкістю.

Промені Гамма фотонного Світла обсипають земну зірку Гайю, і готують все її розумне життя до масового Вознесіння.

ДНК модернізується.

Те, що один невідомий вчений тривимірного світу (3D світу) назвав «сміттєвою ДНК», зберігає інформацію про всі ваші втілення, вашу галактичну спадщину та увесь Всесвіт. І ці знання будуть відновлені. Чи можете ви тепер зрозуміти, наскільки перелякані від цього факту і Темні правителі вашої планети?

Чи можете ви зрозуміти, чому світ перевернутий? Це все просто відволікання. Щоб тримати вас у стані страху. Тільки низька частота страху може утримати вас від підняття до вищого рівня вібрацій.

Із зростанням частоти вібрацій розсіяні спіралі людської ДНК знову з'єднуються. Космічні промені, що надсилаються на Землю, пронизують клітини людських тіл і змінюють вашу ДНК.

Зараз пробуджений Зоряний посів на Землі матиме від 3-5 спіралей активними, тоді як новий Зоряний посів, народжений на Землі в ці часи, вже мають активовані 3-5 спіралі ДНК.

12 спіралей ДНК відповідають 12 чакрам усередині, над і під тілом. Вони передають та обмінюються інформацією між собою.

Коли ви розблоковуєте чакри і дозволяєте ДНК формуватися назад до своєї природної форми з 12 спіралей, ви стаєте багатовимірними.

Дуже давно Темні правителі цієї планети маніпулювали ДНК людини, залишаючи активними лише дві спіралі. Ці дві спіралі відповідають першій і другій чакрам. Ці чакри – муладхара і свадхістхана. Цього людині було достатньо в гонці, щоб вижити і продовжувати рід.

Але безперервний вибух пучків фотонного Гамма Світла на Землю в останні роки допоміг людству розпочати процес пробудження, який неминуче призведе до Вознесіння.

Чакра сонячного сплетення розблокується, слухаючи власну інтуїцію та ставлячи під сумнів ваш ЗD наратив. Це продовжується із відкриттям серцевої чакри (атмана) та можливістю дарувати та отримувати більше любові.

Отже, частота тіла змінюється, щоб адаптуватися до нового вібраційного рівня Землі. Під час цього процесу ви можете відчувати симптоми дискомфорту. Насправді більшість епідемій грипу насправді є симптомами Вознесіння.

Це станеться, коли величезна хвиля фотонного Гамма Світла буде направляється на Землю через Центральне Сонце, але людське фізичне тіло не підготовлене до цього з точки зору харчування та добробуту.

Симптоми Вознесіння, які Ви можете відчувати:

- головний біль;

- затуманений зір;

- дзвін у вухах;

- подразнення горла або необхідність часто прочищати горло;

- збільшення серцебиття серця;

- тривожність;

- проблеми зі сном або необхідність більше сну;

- яскраві сни;

- втома;

- збільшення потовиділення;

- несприйняття певної їжі;

- нудота;

- діарея;

- запаморочення голови;

- болі;

- задишка;

- часто позіхання;

- надмірна спрага;

- болі в руках, зап'ястях, колінах, стопах або щиколотках.

Пам’ятайте, ви повинні любити і ніжити себе. Добре харчуйтесь, спіть, відпочивайте і не стежте за 3D-фейковими новинами, метою яких є викликати у вас стрес.

У цей час важливо регулярно зв’язуватися з природою і заземлятися. Щодня по-можливості ходіть босоніж, лягайте з якомога більше оголеним тілом на траву, пісок або приймайте сольові ванни.

Пийте достатню кількість води, їжте свіжу сиру рослинну їжу, медитуйте, дихайте і робіть такі речі, які роблять вас щасливими, наприклад, співайте, слухайте улюблену музику та танцюйте. Всі ці вищезазначені практики підвищують вашу частоту вібрацій та підтримують ваш неминучий процес Вознесіння.

Народжується Новий Світ 5D зараз тут. Налаштовуйтесь!

Аврора Рей

Посол Галактичної Федерації, Старійшина Вищої Лірианської Ради, Емісар Богині.

Фрілансер Валерій Зміївський

https://thegalacticfederation.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com