11 березня 2019 року
Бен Фулфорд
Папа Римський Франциск звільнений

В той час, як тринадцять родовідних сімей і гностичні ілюмінати домовляються про закінчення громадянської війни на Заході, папа Римський Франциск був звільнений від наданої йому влади в рамках угоди, укладеної між гностичними ілюмінатами і тринадцятьма правлячими родовідними сім'ями світу, говорять два джерела, один з європейської королівської сім'ї, інший - від керівника Пентагону. Два західних центри влади, один з яких заснований на меритократії, а інший - на історичному правлінні, домовилися про списання боргів і проведення масової кампанії з «порятунку планети», стверджують джерела.

Гностичні ілюмінати, найсильніші у військово-промисловому комплексі, і родовідні сім'ї, які контролюють фінанси і засоби масової інформації (ЗМІ), погодилися піти на компроміс, тому що, за їхніми словами, вони повинні представляти єдиний західний фронт, щоб укласти угоду з Азією, що сьогодні відроджується. Папа Франциск, який може залишитись номінальним главою церкви, був звільнений від влади через фіаско з засудженим кардиналом-педофілом Пеллом, який керував банком Ватикану, кажуть джерела.

Ватикан і банк Ватикану з його шістьма тисячами продажними рахунками так званих «світових лідерів» тепер управляються «трійкою кардиналів», говорить джерело в Пентагоні. На публіці цю фундаментальну зміну можна побачити в тому, що недавно були позбавлені сану десять кардиналів. Останнім був французький кардинал Філіп Барбарин, засуджений минулого тижня за приховування педофілії. Ось що сказав про ситуацію представник тринадцяти родовідних сімей: «Кардинал Пелл являє собою визнання і прийняття сатанинський практик за нашими наказами». Він додав, що інші кардинали також були видалені в рамках процесу «відлучення» від сатанинських практик.

Папу Франциска звільнили, тому що його ім'я стало дуже помітним в національному центрі кібербезпеки. Його минуле життя в Аргентині повернулося, щоб переслідувати його. «Нікому - і ніколи в зовнішньому світі - не дозволяється зайняти посаду, якщо його можна контролювати за допомогою компромату», - додало джерело.

Крім того, сьогодні (11 березня 2019 року) - восьма річниця катастрофи, масового вбивства на Фукусімі (аварія на АЕС Фукусіма в Японії), і угода досягається частково тому, що родовідні сім'ї погрожували відплатою за цей злочин (хазар-сіоністів), якби їм не вдалося досягти угоди, говорять джерела Азіатського таємного товариства. Крім того, джерела в Азіатському таємному товаристві кажуть, що Захід повинен закінчити очищення, перш ніж буде досягнуто остаточної угоди про порятунок планети.

На цьому фронті триваюче наступ на сіонізм (кабалу, хазар-сіоністів), головне джерело зла на Заході, є добрим знаком. Правдиві слова конгресвумен Ільхан Омар про сіоністський вплив на Конгрес США (яка сказала, що він (сіонізм) не базується на голосах виборців – в США всього 9 млн. єврейських виборців, - а скоріше на підкупі, шантажу і брехні) привели Демократичну партію до кризи, яка може стати причиною її загибелі. Джерела в ЦРУ і Пентагоні кажуть, що Джаред Кушнер та Джон Болтон будуть звільнені з Білого дому найближчим часом, а президент Трамп розкриє правду про 11 вересня 2001 року (терористичну атаку на США з боку кабали), таким чином, щоб припинити сіоністський вплив на американську економіку, уряд і суспільство. Так охарактеризував ситуацію колишній співробітник ЦРУ з операцій Роберт Девід Стіл.

Джерело в Пентагоні погодилося, сказавши, що «сіонізм мертвий, їх лобі було кастроване, коли палата представників прийняла резолюцію 407-23, яка не засудила Ільхан Омар, але послабила антисемітизм, а спікер палати Ненсі Пелосі звільнила свого єврейського начальника штабу Денні Вайса».

Зараз Сирія офіційно попередила Ізраїль, що вони або підуть з Голландських висот, або на них чекає війна. Сирія зробила це, тому що у неї є підтримка Туреччини, РФ та Ірану, щоб змусити Ізраїль поважати міжнародне право, в той час як американські військові дали зрозуміти, що вони не будуть боротися за Ізраїль. Про це погоджуються інформатори з Пентагону і інші джерела. Королівськіі сім'ї і інформатори в Пентагоні підтвердили, що ядерний арсенал Ізраїлю - його «варіант Самсона» - був нейтралізований, тому ця держава-ізгой відтепер може бути змушена припинити свою месіанську антисоціальну поведінку на планеті. Якщо вони (хазари-сіоністи) думають, що Бог хоче, щоб вони вбили понад 100 мільйонів чоловік, щоб вони могли відновити древній храм, вони явно не розуміють Бога.

Тим часом, всередині США прискореними темпами відбуваються цілеспрямовані вбивства ключових осіб, щоб відновити демократію і верховенство закону, повідомляють джерела в ЦРУ. «Молот ось-ось впаде, оскільки Генеральний прокурор Білл Барр зустрівся з Джоном Хьюбером до розсекречення ФІСА (Секретною службою міністерства фінансів) і масових арештів», - відзначило джерело в Пентагоні. Джерело послалось на те, що Хьюбер змушений, нарешті, вжити заходів проти Гілларі Клінтон і Барака Обами за угоду по урану-1 і інше. Фармацевтична промисловість (Велика Фарма) також знаходиться під ударом, оскільки «Елі Ліллі був змушений ввести непатентований інсулін за півціни, в той час як директор FDA (Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) і шахрай Великої Фарми Скотт Готліб був звільнений за те, що намагався змусити державу скасувати звільнення від вакцин», відзначають джерела в Пентагоні. Цей крок, щоб зробити вакцини обов'язковими, був відчайдушною спробою хазарської мафії використати токсичні вакцини для вбивства великої кількості населення, і таким чином врятувати себе від правосуддя, зазначають джерела ЦРУ.

Величезна секретна війна також ведеться хазарською мафією по захопленню контролю над ресурсами Африки у відчайдушній спробі уникнути банкрутства їх корпорацій. В цю секретну війну також втягнута путінська Росія і Китай. Африка по площі майже вдвічі більше Росії, більше Канади, і більше, ніж Китай і США разом взяті. Найменше хазарська мафія (як втім, і путінська російська мафія) хоче, щоб африканці повернули собі контроль над своїми ресурсами. Найпомітнішим останнім кроком в цій секретної війні стало падіння 10 березня 2019 року, у неділю, ефіопського Боїнга-737. Джерела в Моссаді кажуть, що літак був захоплений хакерами віддалено, а всі пасажири, в тому числі 19 посадових осіб ООН, було вбито в рамках спроби зірвати Конференцію ООН, спрямовану на ліквідацію злиднів і руйнування навколишнього середовища в Африці.

Однак, віддалене захоплення цього літака, мабуть, було насправді дурним кроком з боку хазаро-сіоністів і може привести до банкрутства корпорації «Боїнг». Це пов'язано з тим, що хазарська мафія вдруге за чотири місяці привела до краху літаки фірми «Боїнг» за допомогою дистанційного керування. Китай, «Ефіопські авіалінії» (найбільша африканська авіакомпанія) і Кайманові острови закрили польоти усіх «Боїнгів» 737, а інші авіакомпанії і країни обов'язково підуть за ними, поки викрадачі з дистанційним управлінням не будуть вилучені з-під контролю «Боїнга».

Це, звичайно, не випадково, що після того, як всі військові покинули адміністрацію Трампа, виконавчий директор «Боїнга» Патрік Шанахан став виконуючим обов'язки міністра оборони США. Шанахан не має реальної влади над американськими збройними силами, тому що вони більше не підкоряються корпоративному уряду у Вашингтоні, округ Колумбія, кажуть джерела в Пентагоні. Ось що інформатор з розвідки сказав про ситуацію: «Багато сімей ящірок (кабали) мають свою частку в «Боїнгу», а «Боїнг» також пов'язаний з корпорацією «Локхід Мартін», що пов'язана з таємними космічними програмами (ТКП)». В будь-якому випадку, таємна битва за Африку триває на інших фронтах, особливо за контроль над мінеральними ресурсами. Натяки на цю війну можна побачити в різних заголовках останніх світових новин.

Хазарська мафія також намагається захопити аналогічні ресурси в Південній Америці. Там останнім кроком було використання кібер- і енергетичної зброї для саботажу енергосистеми Венесуели. Решта світу погодилась продовжити фінансування американських військових і перетворити їх на доброзичливі (позитивні) сили планетарного захисту. Вони можуть почати відпрацьовувати свої гроші, влаштувавши облаву на всіх цих злочинців і або поміщаючи їх у в'язницю, або вбиваючи їх…

https://www.youtube.com/

Канал  Раскрытие дороги к себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше