10 заповідей від видатних жінок світу моди

4 грудня 2015
Анна Тимощук

1. Не бійтеся власного віку


"Коко Шанель говорила: "Нічого не старить жінку так, як її спроби виглядати молодшою". Що б ви не робили і якою б кількістю грошей не володіли, у 80 років ви не будете виглядати на 30. Навіщо витрачати стільки сил і коштів на всі ці маніпуляції із зовнішністю? Було б набагато краще, якби жінки додали собі трішки розуму в голову, а не ботокса на обличчя."
 
Айріс Апфель - ікона стилю, дизайнер.

2. Завжди довіряйте своєму шостому відчуттю

"Я роблю будь що, прислухаючись до своєї інтуїції, а потім роблю висновки. Саме так народжується досвід."
 
Дайан Перне - ікона стилю, журналіст, модний блогер.

3. Що б не сталося, ніколи не забувайте про те, як Ви виглядаєте

"Я дуже педантично ставлюся до свого зовнішнього вигляду. Ніколи не з'являюся де-небудь без макіяжу. Ніколи не ношу одну і ту ж річ двічі на публіці. Я виглядаю так, наче одягла абсолютно випадкові речі - але це не так, все підбиралося ретельно."
 
Анна П'яджі - ікона стилю, стиліст, колишній редактор журналу "Vanity".

4. Збагачуйтеся духовно

"Краще мати широкі погляди, ніж вузьку талію."
Вівіен Вествуд - дизайнер одягу.

5. Немає нічого страшного в тому, якщо Ви не народилися красунею

"Якщо ви непривабливі - це тільки плюс. Всі красиві дівчата, з якими я навчалась у школі та які з ранньої юності ходили на побачення, потім все життя провели в страху втратити свою красу. Вони завжди були настільки гарними, що більше нічого в собі не розвивали. З віком вони працювали тільки над тим, як би не втратити свою молодість. А якщо ви зовні непривабливі, ви розвиваєте в собі шарм і дотепність, може, якийсь талант або унікальну рису. Якщо ви негарна, у вас більше шансів стати привабливою. А якщо ви красива - часто ви просто красива і все."
 
Айріс Апфель

6. Не піддавайтеся впливу поганого настрою

"Я навчилася розуміти, що стрес нікому не допомагає. Ні людям, з якими ви працюєте, ні, тим більше, вам самій. Якщо у мене і є причини для стресу, то я тримаю їх при собі і нікому не показую. Чи затримуються зйомки, чи спізнюється модель, чи йде дощ - завжди є спосіб це пережити. Немає сенсу зриватись на людях або засмучуватися. Ніхто в цьому не винен. Просто, іноді такі речі трапляються."
 
Анна Вінтур - головний редактор американського видання журналу Vogue.

7. Не надто зациклюйтеся на своїй стрункості

"Неважливо, які параметри у вашої фігури. Мода лестить кожному."
 
Анна Делло Руссо - креативний консультант японського журналу Vogue.

8. Ніколи не відступайте від своєї мети

"Я думаю, що часом трапляється так і Ви опиняєтеся в правильному місці в потрібний час. Всесвіт знає, коли цей час настане і все буде залежати від того, як ви відреагуєте і відповісте на це послання."
 
Анна Суї - дизайнер одягу.

9. Ваш зовнішній вигляд - відображення Вашого істинного Я

"Мій стиль співзвучний моєму способу життя - життя жінки, яка цікавиться всім: що відбувається на вулиці, в політиці, у світі. Одяг повинен бути відображенням того, що діється у вас в голові."
 
Соня Рікель - дизайнер одягу.

10. Завжди вірте в себе

"Секрет - в самодостатності. У вмінні бути особистістю, в умінні бути щасливою з самою собою. Це важко. Зате все інше життя вам дасть у подарунок."
 
Вівієн Вествуд
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

30 цікавих фактів, які треба знати про Gucci
Коли ми думаємо про високоякісні бренди, Gucci часто є одним з перших, які спадають на думку. Незважаючи на те, що далеко не кожен може дозволити собі купувати товари Gucci, деякі вважають цей бренд незамінним у своєму гардеробі. Ось 30 цікавих фактів, які ви, можливо, не знаєте про цей висококласний бренд.
Читати більше