10 червня 2019 року
В останню годину

Енергетичний простір Землі зараз схожий на стиснуту пружину, яка готова ось-ось зірватися. Всі попередні роки цей простір рухався до свого кульмінаційного моменту.

Яким чином це позначається на нас? Багато з тих, хто займається духовними практиками, приходять в цей час до розчарування в них. Вони бачать, що б вони не робили, скільки зусиль не робили, жити стає все важче, все складніше впорається з фінансовими та іншими проблемами. Людина відчуває себе в глухому куті.

Ми знаходимося в моменті «останньої години» перед тим, як пружина почне розтискатися, і це спричинить за собою швидкі і глобальні зміни на краще в світі. Багато людей, які до цього часу спали, почнуть прокидатися. Вони згадають, хто вони є насправді.

Ви будете бачити, як у вас все само стало виходити, проблеми самі собою вирішаться, а достаток потужними потоками почне вливатися у ваше життя. Ви відчуєте, що немов опинилися в зовсім іншому світі. Це світ щастя, до якого ви так довго прагнули.

Відбувається звуження енергетичного поля Матриці, і тому енергії всередині неї стискаються. Стиснення досягло свого апогею. Скоро відбудеться прорив мембрани Матриці, і встановиться справжній стан Всесвіту на Землі - простір Любові Всесвіту. Тому вас так довго готували до найбільш безболісного входження в ресурсний стан, і допомагали підняти ваші вібрації, щоб вони відповідали вібрацій простору Нової Землі.

Вже зараз створені школи і центри, призначення яких - допомогти тим, хто прокинувся і тим, хто буде прокидатися вже в нових енергіях, активно адаптуватися до нових умов, звільнятися від старих програм, звільнятися від захворювань, перебудовувати свою свідомість і світогляд згідно з цими реаліям.

 Вам все буде приходити саме те, що було в запитах вашої душі для вашого повного розкриття і щастя. Вибір кожен з вас вже зробив. Зараз багато хто з вас можуть відчувати непереборне бажання поїхати спочатку в те чи інше місце. Не опирайтеся цьому бажанню. У цих місцях ви будете забирати свої частини, колись запечатані вами в кристалах під час Лемурійської цивілізації і досвіду в Атлантиді. Завдяки їм ви знову знайдете свою силу і здібності, примножені вашим досвідом на Землі.

Ваш мозок вже почав активно перебудовуватись. З двох половинок - чоловічої і жіночої - він знову стане одним цілим, і за формою нагадуватиме спіраль. Його здібності в десятки разів перевершать можливості реального мозку. Відновлення балансу чоловічих і жіночих енергій прискорить ці процеси. Ви будете знову бачити інші виміри, спілкуватися з підземними цивілізаціями, володіти енергіями матеріалізації необхідного.

Людство знову увійде в космічну Єдність. Цивілізації будуть активно співпрацювати з пробудженням людством Землі, допомагаючи йому розкрити скарби його досвіду і реалізувати їх в його творінні.

Як краще встановити себе зараз, щоб цей процес пройшов найбільш комфортно для вас? Перш за все, усвідомте те, що вас тисне зараз, - це енергії старого досвіду, виражені матеріально через різні ускладнені (погіршені) умови вашого життя, фінанси, здоров'я, роботу, взаємовідносини, все те, по відношенню до чого ви перебуваєте в стані опору і боротьби, в чому активно шукаєте вирішення.

Зараз у вас одне завдання, - зупинитися. Необхідно відпустити будь-який опір, відпустити бажання вибратися з цього стану, з цієї ситуації або проблеми, не намагатися її якось виправити. Тим самим ви перестанете подавати енергії в те, що не хочете. Просто завмріть. Це подібно сцені в деяких фільмах, коли на головного героя насувається стіна, готова його розплющити.

У вашому випадку необхідно просто зупинитися, послабити хватку, відпустити всі зусилля. Просто бути стані, коли вся увага спрямована на усвідомлення того, що все відбувається як треба, говорячи собі: «Я дозволяю собі цьому бути, і відпускаю увесь опір. Я повністю довіряю тому, що відбувається в моєму житті». Дозвольте собі, незважаючи на страх бути розплющеним стіною, перебувати в стані спокою. Дайте енергіям те, чого боїтеся, - просто проходити крізь вас, не чіпляйтеся за них. Енергіям треба піти. Це ваші щільні енергії, що накопичилися за тисячі років страху і боротьби. Тим самим ви звільните себе від них, повністю очистите себе для нового простору Землі.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг   

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com