09 вересня 2019 року
Послання до Темних
від командувача Аштара Шерана з Нового Єрусалиму

Для тих, хто продовжує тікати від нас, це питання часу (звернення до темних слуг Кабали).

Боротьба на нижній навколоземній орбіті триває вже багато років, і ваші ресурси виснажуються. З вашими грошима з ваших ресурсів Кабали велика частина вашого фінансування припинилося. Люди, яких ви навчили працювати за гроші, тепер запитують, де їх зарплата, чому оплата припинилася? Ваші хитромудрі схеми працюють проти вас. Ваші люди не будуть працювати задарма, ви втрачаєте владу над ними.

Тепер ми створили засіб для видалення заручників з ваших баз на Землі. Ніщо з того, що ви зробите, не зупинить нас. З плином часу в цій війні наша перемога стає все більш очевидною, але ви вперто намагаєтеся захистити себе, закриваючи свою долю в межах Галактичного Сонця. Світло поглине вас, і вас більше не буде. Туди вам і дорога.

Ті з вас, хто винен в менших злочинах, можуть одного разу знайти Світло, ми будемо раді поверненню, щоб реабілітувати вас. У нас занадто багато ресурсів на цій тепер уже пробудженій планеті, які допомагають нам відбиватися від вас, і забезпечують для вас справедливість, яка повинна бути встановлена давним-давно. Світло з Творцем на чолі переважатиме. Так завжди буває.

Ваш час (темна епоха Калі) закінчився. Ви можете піти до своїх союзників, щоб отримати більше припасів, більше військ, але ваш кредит худне з ними. У міру того, як ми продовжуємо домінувати на планеті Шан (Земля), у вас більше немає причин відвідувати її, і використовувати всі трофеї, які ви награбували з планети Шан.

Багато з них дивляться на цю битву, як на програну справу, і більше не підтримують вас. Ми це бачимо. Можливо, ви не знаєте, тому я вказую вам на це зараз. Ви програли. Ми взяли ваші жадібні схеми і використовували їх проти вас. Є багато областей на планеті Шан, які повинні бути відновлені для Світла, повернуті Гайї, і звільнені для використання її бенефіціарами - людьми. І ми робимо це, тому що у нас є робоча сила і технологія для цього.

Ми бачимо вас з усіх боків - зверху, зсередини і знизу. І все ж ви вперто намагаєтеся кинути нам виклик. Ми закриваємо ваші темні портали. Про них повідомляють, і ми їх закриваємо. Ваші темні працівники (слуги) заарештовані і вивезені з планети. Ваші ресурси виснажуються, ваші фінанси падають.

Єдиною силою, яка у вас була, це гроші, які йдуть разом зі способом життя, яке зараз руйнується і демонтується. Рим знову падає. Ваш понтифік - фальшивий постачальник зла, яким він є, дожив до свого дня. Ми вже проникли в цю систему і виведемо її на Світло, перш ніж назавжди розібрати.

Ви програли. Це тільки питання часу, коли люди на планеті Шан будуть радіти Свободі, яку вони ніколи не знали під вашим правлінням.

Адонай

www.youtube.com

Энергетический канал

Ченнелинг by Edward Morgan

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше