09 листопада 2019 року
Анна Аверіна
Портал 11/11
Активація реальності Єдності Неба і Землі

Ми увійшли в потужний портал 11:11.

Пік потужності енерго-інформаційних хвиль порталу буде 11 листопада 2019 року.

Портали - це магнітні «коридори» в просторі, що заякорені у вузлах магнітної решітки Землі, які слугують для проходу енерго-інформаційних потоків із Джерела Творіння для певних перетворень на Землі і в Свідомості людства.

Потужний потік энерго-інформаційних хвиль із Джерела через портал 11:11 приносить нам нові усвідомлення і можливості. Відбувається активація мостів реальності Єдності Неба і Землі на основі Любові, Милосердя, Подяки, Прийняття, Процвітання.

Ці енергії покладуть початок новому суспільству, заснованому на принципах Єдності і Миротворчості.

Портал 11-11, як джерело енергоінформаціі Творця, повертає нам нашу Цілісність. Наші ДНК стають все більш багатовимірними, і ми маємо все більший доступ до інформаційного поля Землі і Всесвіту.

Цей енерго-інформаційний потік, який надходить на Землю, нівелює стару енергію і заповнює новою, і зараз будь-яке чіпляння за минуле не дає вам еволюціонувати разом з Землею. Вам потрібно прибрати негативне ставлення до минулого, зберігши урок розвитку, і замінити ставлення до подій минулого на позитивне сприйняття.

Відпустіть страх, ненависть і інші негативні емоції і мислеформи, які супроводжують спогади про минулі події - це були ваші дослідження, ваші уроки, ви пройшли їх, зробили висновки, подякували і пішли далі вільними.

Кожен з нас пройшов чималий шлях і отримав величезний досвід Світла і Пітьми - це був Божественний задум - навчити людину самостійно робити вибір. Тому все, що відбувається, навіть важкі події, принесли нам користь і були безцінним досвідом осягнення життя в енергіях щільного світу (в 3D-Матриці).

В нумерології число 11 означає рівень Майстра. Якщо ви часто бачите це поєднання цифр на екранах моніторів, на годиннику, в номерах машин, якщо ви зараз читаєте ці рядки, то ви прокидаєтеся до Майстерності свого Божественного Я.

У будь-який час, коли ви бачите Код 11:11 Всесвіт повідомляє безпосередньо вам, що все, що відбувається на цей момент у вашому житті - служить переходу на новий рівень розвитку.

Висловіть серцевим простором усвідомлений намір завершити програми тривимірного світу, готовність прийняти реальність Нової Землі. Використовуйте силові енергетичні можливості Порталу 11:11.

Енергії, що сприймаються вашою ДНК, розкриють ваші здібності і виведуть на нову хвилю, формуючи нові обдарування, таланти і можливості сприймати, розуміти і вміти реалізувати бажане. Вони полегшують процес Вознесіння кожної людини, адже Вознесіння - це процес, а не подія!

Це означає, що ми, перш за все, повинні зробити необхідні перетворення в самих собі. Істинне Вознесіння зачіпає самі глибинні основи нашої сутності, воно відбувається в клітинах наших фізичних тіл. Нам потрібно стати цілісними істотами, які черпають життєву силу, як від Землі і Неба, так і зсередини себе. Нам потрібно усвідомити, що таке Любов, стати Любов'ю і втілювати її так само природно, як ми дихаємо.

11 листопада можна вважати відправною точкою НОВОГО СЕБЕ, тому створіть новий образ своєї нової реальності. Уявляйте те, як ви хотіли б виглядати і жити, створюючи образ бажаного всередині себе. Уявляйте Нову Реальність, в якій хочете жити.

Цього дня необхідно відійти від мирської метушні. Більше часу проводити наодинці з собою і слухати себе, відчувати себе, переживати все, що відбувається всередині вас. Бути максимально спокійними і медитативними. Бажано, провести цей день на природі.

Бажайте світу, любові, здоров'я, щастя своїм близьким, планеті Земля і Всесвіту і налаштуйтеся на Єдність з кожною формою життя на планеті.

Від щирого серця уявіть Мир у своїй країні і в усьому світі. Уявіть чисту планету, очищену від забруднень воду, грунт, мінерали, тварин, щасливих і творчих людей.

Налаштуйтеся на Світло свого серця і випромінюйте Світло в навколишній простір. Будьте радісні й урочисті в цей День.

Запрошую всіх вас до планетарної роботі 11 листопада об 11-00 і 23-00 за місцевим часом.

Скачайте посилання активації і включайтеся в зручний для вас час.

https://drive.google.com/file/d/12O2DNP8qhy83ygtHb3Jdqti0JpQfRmNH/view?usp=sharing

Свідоме проходження воріт 11:11 дасть вам можливість структурувати свою Свідомість новими космічними енергіями, які активують сплячі гени наших ДНК. А це значить, що ми усі будемо позитивно заражати тих, хто готовий до цих змін, але в силу різних об'єктивних і суб'єктивних процесів ще не зміг почати цей процес.

Адже наша ДНК - це квантовий генератор з функціями перетворювача і передавача. Відбуватиметься квантова переадресація усіх космічних енергій в сплячі гени. Якщо дивитися на ДНК, як на генератор еволюційних процесів, то зміни генетичного апарату в одній людині неминуче спричинять зміни і у інших людей.

Відбувається Велике Пробудження. Ті з вас, хто готовий, приступають до своїх вищих місій на Новій Землі і стають багатовимірними провідниками, які вказують шлях для Людства. У міру того, як Земля облаштовується в Новій голографічній Матриці (5D-Матриці), Людство вчиться висловлювати Свідомість Єдності і взаємопов'язаність.

Ви починаєте усвідомлювати, що ви дійсно є планетарним Громадянами, Однією Сім'єю. Ви починаєте бачити, що ви можете вирішити всі проблеми людства лише тоді, коли об'єднуєтеся в Світлі і Любові для створення Нової Землі.

В цей час на Землі немає «нейтральних» просторів, бо зміни і перетворення зачіпають всю планету. Настав час усвідомити своє місце в єдиному організмі Творця і почати втілювати його задум, як втілений Майстер Світла.

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com