09 липня 2020 року
Аштар Шеран
Прибульці і зачистка глибинних баз

Я, Аштар Шеран, прийшов сьогодні з посланням для всіх землян!

Ви знаєте, що багато хто з причетних до «піца-гейт» були заарештовані, засуджені і страчені? В цей час по Землі ходять клони, керовані Силами Світла, щоб все здавалося нормальним. Вилучення людей з підземних глибинних баз продовжується до цих пір. Темні Сили все ще перебувають там, а також навколо поверхні Землі. На поверхні Землі ще залишаються члени Кабали, щоб виконувати їх накази. Але це банкіри і бізнесмени, яких зараз теж заарештовують Сили Світла.

Ви можете прочитати матеріали про те, що ці ділові люди були заражені коронавірусом, вони захворіли, були звільнені, покинули свої посади в бізнесі, або іншим чином постраждали від якихось надзвичайних подій. Це сигнали, які потрібно шукати, щоб побачити, де працює ваша система правосуддя. Ми прагнемо до того, щоб поверхня планети належала і керувалася людьми. Люди будуть перебувати під охороною.

Підземні глибинні бази Кабали продовжують очищатися, а ключові оперативники ілюмінатів вилучаються в міру необхідності. Там, де існує опір, буде проведено знищення. Багато глав держав вже заарештовані, або співпрацюють з Силами Світла. Вони все ще можуть спілкуватися зі своїми країнами, але їх робота ретельно контролюється Силами Світла, які тримають їх під охороною. На перший погляд, вони все ще створюють хаос, але ви побачите, що вони не зможуть довго цього робити.

Це освітній період, коли люди на цій планеті націлені на те, щоб прокинутися. Ті, хто відмовляється прокидатися, будуть в меншості приблизно вже через рік, коли більшість буде очікувати більшого. Відбудуться великі зміни. Прогрес залежить від людей. Коли очікування більшого втримаються більшістю, відбудуться зміни. Саме ваша колективна частота дозволяє розгортати сьогоднішні події. У вашому світі більше не буде темної загрози, якщо всі повірять в добро, яке прийде до вас.

Ми шукаємо тверду більшість землян, щоб закріпити позитивні енергії на планеті і створити Новий світ з руїн старого світу. Для деяких територій на вашій планеті, які все ще знаходяться в облозі, буде велике просвітлення, і люди почнуть прокидатися. Багато хто до цих пір вважають, що організація Black life matter (Чорне життя має значення) бореться за права чорношкірих людей, але це помилкове програмування. Врешті-решт вони зрозуміють, що це не те, що вони роблять. Будь ласка, продовжуйте викривати злочинців.

Що стосується засобів масової інформації (ЗМІ), то вони втрачають свою владу, все менше і менше людей лояльно ставляться до свого джерела новин, оскільки вони починають підозрювати, що щось не так. Коли ви постійно чуєте, що ви повинні залишатися постійно вдома і носити маски, врешті-решт, ви починаєте шукати іншу точку зору в іншому місці. Справа в тому, що новини говорили людям те, що вони хотіли почути, а це вже далеко не так. Вони (ЗМІ) говорять вам, щоб ви продовжували бути терплячими, але тепер громадськість втрачає терпіння.

Що стосується недавньої медитації під час з'єднання Юпітера і Плутона, то критична маса була досягнута. В результаті багато негативних подій були попереджені для вашого світу і шлях до свободи трохи скоротився. Ми передбачаємо, що ви успішно проведете кілька місяців, і це чудова новина, оскільки вдалося уникнути багатьох смертей, катастроф, і після фінансового краху проявиться велике зростання.

Питання Аштару: Я чула, що Темні Сили використовують біологічну зброю в глибинних підземних базах, щоб затримати солдатів Земного Альянсу, а також Сили Світла, які спускаються в ці бази і атакують їх. Це правда, Аштар?

 Відповідь Аштара: Звичайно, це правда. Вони використовують проти нас біологічну зброю, причому, дуже неприємну, і спочатку ми були вражені нею і захворювали. Однак, ми можемо захиститися від цієї біологічної зброї і продовжити нашу роботу в глибинних базах. Ті, хто хворий, дають відповіді на питання профілактики для решти нас. Ми розуміємо, що у них є біологічні штами, які змінюють ДНК, але у нас є контроль над нашою ДНК, і ми можемо легко відновити її.

Питання Аштару: А як щодо людей всередині цих баз?

Відповідь Аштара: Ваших солдатів ми також можемо захистити, проте люди, які живуть в підземних базах в якості рабів, жорстоко знищуються. Можливо, Темні вірять, що якщо вони знищать людей, яких ми там рятуємо, то ми залишимо їх в спокої. Але це, звичайно ж, не так, і за ці вчинки ми повинні просто знищити злочинців на місці. Вони винні. Не буде ніякого суду. На це у нас є божественний дозвіл.

Життя в підземних базах нелегке. Боротися з силами, які взяли верх на цій планеті дуже нелегко, проте ми вивчали їх, і те, що вони роблять впродовж тривалого часу. В їх рядах були шпигуни, які вивчають їх плани, які звітували перед нами.

У нас є достовірна інформація про те, на що вони здатні, і ми розуміємо, що вони ні перед чим не зупиняться, щоб вижити на цій планеті. Тому ми очікували жорсткої битви, і ми отримали її. Це вже незабаром закінчиться. Ми добилися великого прогресу за ці роки завдяки Руху Опору, і тепер зі збільшенням сил, ми зробимо ще більше.

Питання Аштару: Чи не могли б ви прокоментувати промову президента Трампа 04 липня 2020 року?

Відповідь Аштара:: Це була відверта промова. Він чітко описав небезпеку, що нависла над Америкою, і прискорив вірність патріотів, щоб допомогти Білим Капелюхам в їх боротьбі проти Кабали. Він ясно сказав, що у нього не віднімуть зброї, і показав пальцем на ліберальні Штати, які створюють труднощі для його адміністрації. Він був гранично ясний. Він повинен говорити з усіма рівнями Свідомості, а це нелегко, але його мова була добре написана, і він описав історію Джорджа Вашингтона, який в 1776 році переправився через річку Делавер, щоб відбитися від англійських військ, які, звичайно ж, були військами Кабали.

Між кланами Рокфеллерів і Ротшильдів стався розкол, в результаті якого група Рокфеллерів перебралася в Америку і влаштувалася там. І саме тому сталася війна з Англією. Те, що він не говорить, це те, що одна з фракцій Кабали дійсно залишилася в Штатах і розробила конституційне право, і тепер саме ця фракція прагне знищити країну (Сполучені Штати Америки) зсередини, а тому їх повинен взяти під контроль народ і Альянс Білих Капелюх, що зараз і відбувається.

   Таким чином, батьки-засновники США були кабалістами. Вони грають на глобальному рівні, виключаючи будь-кого ще, і я можу додати, що вони прибрали багатьох людей, які намагалися кинути їм виклик в їх прагненні до глобального панування. Тільки за останні кілька десятиліть було кілька таких випадків. Насправді вони створили країну, яка принесла б їм користь, і народ, в якому вони домінували.

Якби вони хотіли, щоб всі чоловіки були рівними, вони б включили в цей жінок, і дозволили б їх рабам вийти на свободу. У той час народилися президенти, які створили цю свободу для інших, про що також згадує Трамп. Зокрема, це був Авраам Лінкольн.

Питання Аштару: Значить, це були більш доброзичливі кабалісти?

Відповідь Аштара: В ті далекі дні Світлу було легше проникати в політику через те, що у них (Кабали) не було тієї сили, яка є зараз. Однак пам'ятайте, що Лінкольн був застрелений, як і Кеннеді теж. З появою технології комп'ютерів, вони змогли розширити свої глобальні програми врядування та стали це робити таємно. На щастя, є інформатори і інсайдери, яких Сили Світла помістили до них, щоб розкрити секретну інформацію.

Програма кабалістів полягала в тому, щоб зробити громадськість все більш залежною від їх порядку денного. І тепер ви самі бачите, що це приносить свої плоди. У минулі часи Французької революції було легше, і народ штурмував Бастилію, оскільки кабалісти ще не були настільки могутні, як сьогодні. З тих пір вони все частіше контактують з негативної позаземним життям (прибульцями).

Зараз вони отримали велику владу над людьми, тому вони все більше і більше прагнуть встановити повний контроль. Але їм не відразу дали технології. Проникнення у ваш світ за допомогою негативних інопланетних груп також вимагало певного часу. Ваших людей не так легко контролювати.

Негативний порядок денний інопланетян був проведений (реалізований) під Землею з невеликим втручанням в політику на поверхні планети. Це крапля в порівнянні з сьогоднішнім днем.

Сили Опору Галактичної Конфедерації і доброзичливих інопланетян перешкоджали контролю населення в тій мірі, в якій це було можливо. Ваші політики свідомо погодилися працювати з негативними інопланетянами. Вони уклали з ними угоду, тим самим вирішивши наперед свою долю. Прибульці були поруч і раніше, але угоди були не такими широкими, як, наприклад, зараз, тому що ваш народ на планеті не був з'єднаний технологіями і не був настільки могутнім.

У вашій глобальній економічній системі відбувається дуже велике видобування ресурсів для прибульців з інших світів, які прагнуть вас експлуатувати. В ті часи група Сірих могла попросити у королеви Англії багатство зі Сходу, і, можливо, отримати гобелени і спеції, які не були б тієї здобиччю, за якою вони полювали.

Тепер все по-іншому, хоча завжди був один товар (работоргівля) - людська плоть і рабська праця, вона завжди експлуатувалася прибульцями. Також ваші руди і мінерали становлять великий інтерес для багатьох інопланетних рас.

У просуванні технології, доступної зокрема «чорним проектам», інопланетні раси отримали величезний прибуток. Якщо говорити конкретно про США, то група Рокфеллера повинна була розвивати країну. Американське населення тривалий час перебувало в зародковому стані, і з огляду на суворі умови, опір місцевих жителів (індіанців) і холодні важкі зими,

Американцям був потрібен якийсь час, щоб вирости до рівня світової держави, якою вона є сьогодні. Група Рокфеллера шукала способи експлуатувати країну (США), щоб знайти гроші, в той час як група Ротшильдів продовжувала працювати з Канадою та іншими колоніями, шукаючи кошти для отримання більшої кількості грошей і глобальної влади. Вони давно придумали економічну систему, щоб дозволити собі це зробити. Гроші були могутніші, ніж релігійні системи (католицизм, іудохристиянство), які вони раніше намагалися створити, і в їх плані було менше поділу, коли справа стосувалася грошей.

Гроші є гроші, всі повинні були працювати, щоб заробити на життя, за винятком еліти. Прийшов час людям повернути свій світ. Жоден інший варіант не може бути розглянутий. Це треба зробити зараз або загинути. Працюйте з нами, щоб звільнитися зараз.

Перемога Світла!

www.youtube.com

Канал Секретные материалы

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com