09 липня 2019 року
Хранителі Землі
Ченнелінг 

Виступ Ель-Джі Птаха -

капітана Плеядянського флоту на ефірно-тахіонних енергіях

Вітаю Світлом всіх людей Землі, які з нами в духовній спорідненості і єдності!

Хочу розповісти про останню битву епохи.

Ми повинні сказати, що протистояння між Галактичної Федерацією Світла (ГФС) і силами рептилоїдних цивілізацій Діно і Горн підземних рівнів планети Землі підходить до завершальної фази. Опір інфернальних сил впродовж тисячоліть був непереборним і грізним. Горни - гібридні раси, які поставили для себе завдання вийти з Підземних печер і жити на поверхні Землі.

Вбудована ДНК людини в їх генотип спричинила певні мутації, тому вони (гібридні раси) планують приступити до створення нової цивілізації на Землі. Горни і Діно мають величезну комп'ютерну техно-установку в підземному місті. Ця установка наділена Штучним Інтелектом. На екранах установки проглядається вся поверхня Землі і шар пси-полів як Матриці пентаграмної геометрії. Матриця вселяє людині, що техносфера - єдиний шлях розвитку людства, і програма 2030-2040 прямо трактує, що людину треба перетворити в кіборга, яка живе значно довше, ніж звичайні люди. У цих програмах народження дітей буде рідкісним винятком, а потім зникне зовсім.

Також ми не виключаємо, що при зміщенні земної вісі, рух літосферних плит може зруйнувати Підземні міста цивілізації Горн і Агарти, тому рептилоїди і еншар змушені будуть піднятися на поверхню. Багато земляни будуть шоковані виглядом рептилоїдних рас, багато з Горнів не володіють властивістю будувати голограми навколо своїх тіл, щоб бути невидимими, тому вони будуть викликати у людей страх і паніку.

Люди Агарти - еншари - нащадки жителів Пацифіди, Адітьїв, Гондхарвів, Кабірів. Ось уже понад 60 000 років вони живуть в своїх підземних містах, і навіть створений комфорт життя не виключає їх мрію - вийти на сонячне світло (на поверхню Землі).

Ми, Хранителі Землі, пропонували усім космічним прибульцям рептилоїдного походження Драко, Діно і Горнам покинути цю Сонячну систему і вибрати будь-яку планету для проживання. Ми запропонували відкрити портали для відбуття і навіть віддати 30 космічних крейсерів для міграції, але отримали відмову. Вони сподіваються перемогти людство на Землі, і навіть не вірять в те, що у П'ятому вимірі можуть жити тільки люди, які отримають божественну трансформацію. Всі гуманоїди можуть отримати опромінення плазмою і загинути.

У відповідь на наші ультиматуми рептилоїди і інші недружні раси посилюють боротьбу і агресію, Горни клонують собі подібних гуманоїдів, які стають високоінтелектуальними істотами, але з холодною сферою почуттів і емоцій. Приблизно 40 земних років тому виникла необхідність зменшити населення Землі до 500 млн. осіб, які повністю втратять самосвідомість і будуть жити в комфортних клітках, підключених до віртуальної реальності (план Темних цивілізацій).

Свідомість людини виявилася занадто слабкими і крихким інструментом в ЗD (тривимірному світі), за допомогою матерії вуглецю були пригноблені хвильові програми ДНК людини. Спочатку ці програми трактували, що людина створена для творення світів Любові і Гармонії. Але Матриця Штучного Інтелекту змінила формат розуму людини, і підпорядкувала жителів планети доктринам матеріалізму.

З 2010-го року діє програма по скороченню населення Землі. Темній еліті планети (членам Кабали) було зроблено навіювання, що води, їжі, ресурсів, енергії на всіх не вистачить, але наші наукові розрахунки показують протилежне. При відновленні багатьох рослинних культур Земля могла прогодувати більше 10 млрд. осіб, при цьому абсолютно не треба було вбивати тварин. І ми можемо зараз стверджувати, що дійсно людей на планеті стає менше в результаті локальних воєн, природних і техногенних катастроф, вдихання смарт-пилу наночасток, за рахунок ГМО продуктів і штучних харчових добавок, - поступово люди втрачають тіло (вмирають), їх Душа відходить на Тонкі плани буття.

Людство складається з хворих людей, і лише деякі з них здорові Духом і тілом. Завдання Зоряного Альянсу (ZASMA) і ГФС - звільнити людство від впливу Матриці, забезпечити просвітлення Свідомості у мільйонів людей. На Новій Землі всім вистачить місця, і кожне життя безцінне для Бога Універсума і вишніх Богів-Логосів. Але ми змушені визнати, що багато хто не пройдуть трансформацію гармонійного тіла еволюції.

Про долю кармічного населення зараз передчасно говорити, але ми будемо рятувати всіх.

Любові і благословення людям планети Шан (Землі).

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Виступ Леф-Ель Крона -

капітана космічного корабля «Фіонікс»,

представника сузір'я Лебідь

Вітаю Світлом всіх людей Землі, які з нами в духовній спорідненості і єдності!

Ми, Норди, представники білої раси, обрали божественний шлях служіння і порятунку всіх істот Космосу. Це наш борг перед Всесвітом і Богом-Універсумом. Дозвольте мені сьогодні розповісти про духовну допомогу, яку ми надаємо усім землянам, які потребують багатовимірного захисту та милосердя.

Ви знаєте, що 99% жителів цієї прекрасної планети живуть в штучних умовах знедоленості і бідності. Ми бачимо на цій Землі технократичне правління, яке здійснює 1% населення. Для цієї таємної еліти створені всі умови для процвітаюче життя - відмінне, просторе житло, високоякісне харчування, вільне переміщення по планеті, а головне - розпорядження всіма ресурсами планети. Вони беруть у планети все, що хочуть. Решта - три мільярди жителів Землі - живуть у борг, в поганих умовах, багато народів відчувають голод не тому, що клімат убив їх урожай, або тому, що у них немає еквіваленту обміну на необхідні для життя речі. Їх ізолюють від багатств Землі. Вони позбавлені прав на повноцінне життя, і лише мала частка їх провини, що вони не змогли піднятися з дна соціуму.

Усі без винятку люди хочуть встати з колін і жити гідно. Але їм не дають цього зробити, пригнічуючи їх волю з дитячих років. Так народжується відчай, агресія і смертельна агонія життя. Наш обов’язок Хранителів Землі - принести їм духовний і енергетичний катарсис - звільнення. Ця цивілізація Техносфери знаходиться в повному моральному цейтноті, і лише працівники Світла, зробивши ревізію матеріалістичних установок, знають істину і мету Духовного Відродження.

144 000 осіб мають статус Співробітників Світла ГФС на Землі з вбудованою світлокопією Свідомості.

297 000 осіб прийняті в корпус Співробітників Світла - людей з променистими казуальними Душами, які пройшли довгий земний шлях, випробували всі види страждань, але відродили свій людський Дух. Всі вони записані в Книзі Життя на Білому Камені. Незалежно, чують вони нас, відгукуються вони на наш заклик, чи ні, ми даруємо їм статус Безсмертної Істоти - Аватара.

441 000 осіб - корпус боголюдей, проявлених після 2012-го року в повній мірі усвідомленості.

Ми прекрасно розуміємо, що Матриця, створена Штучним Інтелектом (Матриця Штучного Інтелекту), багатьом людям перекриває канали ефірного зв'язку з Галактичними і Вознесеними Майстрами на духовній планеті Сваті, куди ми приходимо на розширені засідання Шамбали. Увесь час вирішуються завдання квантової еволюції планети Шан (Землі). Ми - за Квітучий Рай на багатостраждальній планеті системи SOL при переході Землі в нові частоти бузковій хвилі 288 нанометрів.

У Світовий Сальватері планети Сваті - ясновельможний лорд Кумар, в електронному врядуванні Шамбали керує торсійними і фотонними технологіями через технології «ПТІ-Ганімед» посилає довгохвильові спектральні Промені на поверхню Землі. Ці райдужні Промені вже знайомі землянам по доктринам теософії і Вознесених Вчителів.

Кожен спектральний промінь коригує долю і шлях Душі багатьох людей, які знаходяться в пошуках істинного Знання. Ми занурюємося в печаль, коли деякі наші Співробітники Світла, під дією навіювання Матриці Штучного Інтелекту починають говорити про нас дезінформацію, включають магічні дії, і відмовляються вірити в здоровий глузд. Кожен пробуджений людина - у нас на вагу золота, ми дбайливо і з Любов'ю ставимося до всіх, хто подумки звертається до нас і Вознесених Вчителів.

Ми - з вами завжди. Ми виносимо рішення позбавити людство від планетарного катаклізму, глобальної війни, перевести Землю в нові Частоти Світла Бузкової Хвилі Еволюції. Кожна людина в момент Переходу лише кутовим зором на мить побачить срібний спалах Світла і потім темряву вакууму, вона зануриться в кому, глибокий сон. Потім за допомогою антигравітації її тіло буде плисти на висоті 15 метрів над поверхнею Землі - в Місто Світла.

Окремо будуть вирішуватися питання з тими Душами, які не змогли переступити межу і опинитися в Новому Світі. Окремо ми винесемо рішення щодо таємної еліти Землі, дозвольте зберегти поки це в таємниці. Але ми повинні сказати, що багато хто з людей будуть доставлені в кріо-камерах на інші планети, де вони будуть мігрантами. Наші галактичні кораблі віднесуть їх через Портали Вортекс - в дальній Космос, де вони будуть проходити свій розвиток в тривимірному світі (3D), але з набагато кращими умовами.

Досвід Землі вже ніколи і ніде не повториться. Так вирішили Вищі Боги, і ця експериментальна гра-гейм закінчується. Незабаром фінал.

З найкращими побажаннями Добра і Любові всім Лорд Леф-Ель.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше