09 грудня 2019 року
Відповідальність за фальшиві пророцтва
Послання Ради Планетарних складів
Ченнелінг 

Вітаємо тебе, Душа!

Наша місія сьогодні донести до тебе і до інших повеління Отця-Творця, яке було отримане нами раніше. Але дається воно вам сьогодні в силу того, що в Матриці почалися зміни і трансформації.

До цих пір пророцтва і прогнози були частиною і складовою роботи всієї Матричної Системи, однак, з поточного моменту і надалі вони приймають вже зовсім інше забарвлення, інші взаємодії. Тобі і багатьом відомо, що кожен з вас є частково своєї і частково інших реальностей. Кожен здатний творити і кожен здатний не творити, як він вирішить, і як буде діяти сам, і як буде взаємодіяти з різними системами на багатьох планетарних рівнях. Ця співтворчість є важливою для отримання досвіду і отримання нових вірувань і переконань.

Через багато реальностей тягнуться прогнози і пророцтва. Вони знаходяться навіть на стиках часів і паралелей. Це привносить надію в душі і очікування як прекрасного майбутнього, так і не дуже. Ви всі можете творити і зупиняти багато процесів, які проходять по Матриці, і які давно пора вже було запустити або пригальмувати в силу різних причин і задумів Творця.

Ви, як і багато планет, і Всесвітів, зростаєте і розвиваєтесь в міру просування по нових нитках, які раніше були побудовані багатьма пророками давнини і оракулами різних часів. Ви, як і інші, своєю силою, несете заряд віри в те, що хороше буде траплятися, а погане, з вашої точки зору, виявиться просто прогнозом, який не збувся або який просто був ілюзією і фантазією.

Так було тривалий час, і багато реальностей трималися на матричні рівнях тільки завдяки саме вашим думкам і вашим ментальним побудовам.

На даному етапі правила Гри змінилися. Це сталося через те, що Творцю більш не потрібні зайві реальності, які ведуть в тупик, або які дублюють багато інших реальностей, відрізняючись від них незначними спотвореннями в параметрах і векторах просування і наслідків. Ці реальності є на даний момент баластом, вони не актуальні більше, і не призведуть до очікуваних розширень і нових побудов, які будуть корисні для Матриці і суміжних їй світів в цілому.

В силу цього, ми доносимо вам повідомлення, передане від Отця-Творця, яким Він хоче повідомити вам наступне.

Сьогодні будуть запущені процеси сканування всіх пророків, а також тих, хто називає себе або вважає себе такими, усіх тих, хто пише прогнози, всіх тих, хто мовить в ефір різні історії про майбутнє планети в цілому.

У Матрицю і суміжні їй світи будуть спущені Коректори, які скануватимуть як Душі, так і їхніх Помічників, через які приймається інформація, яка подається як прогнози різного роду і виду. 

https://www.youtube.com

Канал  Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше