08 жовтня 2019 року
Анна Аверіна
Портал 10/10 - двері відкриваються 

Ми з вами готуємося пройти через те, що називається потрійною Брамою (потрійними Воротами).

Першою з цих Зоряних Брам (Зоряних Воріт) або Зоряних порталів відкриється 10-го жовтня. Ця перша брама 10/10 активує нові починання. Вхід в новий світ.

11-го листопада - Друга Брама 11/11 - це Брама Ініціації, в якій ваша Душа прийме свою нову роль в Новому світі.

12-го грудня - Третя Брама 12/12. В цей час у вас з'явиться можливість почати жити відповідно до вашої нової ролі – СпівТворця матеріальних форм.

21 грудня ми проходимо точку неповернення, і двері в минуле закриваються.

Це Брама в нову реальність, яку вам буде набагато легше творити силою своєї думки, де людство буде частиною планети, що допомагає їй розвиватися і еволюціонувати.

Але повернемося до найближчого порталу 10/10.

У вересні ми завершили певний етап свого розвитку, досягли певного рівня майстерності.

10 жовтня, з відкриттям порталу 10/10, ми робимо наступний крок - на новий виток спіралі еволюції.

Давайте подивимося, про що нам говорить число 10. Десятка - це священне число, яке відкривали не всім учням школи Піфагора, а в стародавньому Єгипті за розголошення його значення учня могли вбити. Це поєднання одиниці і нуля. Одиниця - це цілісність, яку ви знаходите, це те, до чого ви йшли. Ви знаходите цілісність, сполучаєте в собі чоловічий і жіночий аспект, Небо і Землю, ви поєднуєте в моменті «Зараз» минуле і майбутнє. Набуття цілісності, єдності протилежностей - це те, що вам необхідно, щоб стати творцями.

Нуль - це вічна порожнеча - певний стан енергії, вічне джерело потенційної енергії, якою саме ви можете управляти за допомогою своєї уваги.

У Стародавньому Єгипті десятку виводили в окремий ранг священних чисел-переходів. У ній закладено все творіння і його секрети. У цьому числі є Велике Ніщо, Вселенська Порожнеча (0) і початок руху, творіння в цій порожнечі (1).

Коли ви стаєте цілими, одиницею, коли ви виростили цю одиницю, тоді ви маєте можливість з'єднатися з цією енергією, взяти її. Ця порожнеча містить в собі безмежний потенціал. Ви починаєте її (порожнечу) зрушувати, рухати своєю думкою творця. Починається рух енергії, починається нове творіння, оскільки є творча думка.

Якщо ви цілісні, ви вже маєте доступ до цієї енергії, вічної і нескінченної порожнечі, нескінченного Джерела, з якого ви можете брати енергію і творити матеріальні світи.

З відкриттям порталу 10/10 ви починаєте працювати безпосередньо з матеріальним планом. Це момент, до якого ви готувалися, під який трансформувалися ви самі і допомагали перетворюватися Гайї.

Природно, ця здатність працювати з матерією залежить від того, наскільки ви готові до цього. Здатність перетворювати тіло, чистити планету, впливати на матеріальний рівень планетарного тіла - дуже багато буде відкрито в кожному з вас. Не забувайте, що це просто імпульс, який дасть новий поштовх для відкриття ваших індивідуальних програм, програм ваших душ, дасть енергію для цього. У цей момент ви об'єднуєтеся з усім Всесвітом і отримуєте можливість реального прояву себе, як СпівТворця.

Ті, хто підключиться до енергій цього порталу, хто дозволить собі це, будуть в змозі впливати на такі рівні, відкриють в собі такі можливості, про які й не підозрювали. До цього часу багато хто з вас поступово вже підходять до усвідомлення своїх власних програм своєї особистої присутності тут, своєї ролі в загальних планетарних процесах. З відкриттям цього порталу багато хто з вас почнуть бачити більш глибоко, більш об'ємно свою участь, свої завдання, у вас відкриється здатність до усвідомленої роботі в цих умовах.

10 жовтня відкривається Зоряна Брама, через яку підуть зовсім нові вогняні енергії. Нові енергії не полярні (верх / низ, право / ліво). Вони квантові і багатовимірні.

Раніше нас вчили, що потрібно прагнути до вищого. Звідси такі поняття, як Вище Я, Верхні Чакри, Високі частоти тощо. І багато Майстрів відрікалися від турботи про тіло, від матеріального, прагнучи піднятися до висот Духа.

Але істина в тому, що мета нашого втілення на Землі - не прагнути до Духу, а принести енергії Духа на Землю. І підвищуючи усвідомленість, частоту своїх тіл, ми не прагнемо вгору, ми розширюємося, змінюється наша енергетична система, стаючи сферою Свідомості. І правильніше говорити не Вище Я, а Розширене Я, і розвивати потрібно не тільки вищі чакри, а гармонійно розвивати всю систему, в цілому. Тільки тоді ми зможемо стати цілісними і бути корисні планеті, бути провідниками енергій Творця, заземлити їх, допомагаючи планеті еволюціонувати.

10 жовтня буде дивовижний день по своїй синхроністичносгі всіх процесів, що протікають на Землі і всередині самої Землі. Пройде потужний процес синхронізації всіх фаз і всіх циклів, які мають місце бути в даний час. Всі царства природи, живі і неживі, пройдуть цю синхронізацію. Ви теж активно братимете участь в процесі планетарної і космічної синхронізації. Земля налаштовується на нові космічні хвилі, Земля змінює свої внутрішні налаштування, Земля починає вловлювати ті звуки, хвилі і енергії, які були їй недоступні раніше. І ви, як антени - приймачі, також почнете розрізняти нові звуки, хвилі, енергії і вібрації.

З 10 жовтня ви відчуєте на собі дію імпульсів Вогненної енергії, що протікає через ваше тіло. Воно буде пропускати потужні високочастотні енергії і буде налаштовуватися з ними. І вам не потрібно робити ніяких зусиль - просто дозвольте Новій розумній енергії створювати те, що є найвищим виразом вас і планети.

Для багатьох це буде нелегкий процес, під час якого потрібно бути більш уважним до свого тіла і більше відпочивати, приймати більш легку їжу і більше пити, щоб допомогти тілу при «перегріві» вогняними енергіями і процесах трансформації.

Ви можете відчути себе «відстороненим» від реальності і від інших людей. І це добре, оскільки вам дають чудову можливість без зовнішнього впливу створити, як своє нове життя і реальність, так і нову реальність Землі.

Найефективнішою практикою в цей період буде «Дихання Нескінченності», яким ви будете співналаштовувати серце Всесвіту, серце планети і ваше серце.

Проводячи Вогненні енергії крізь себе, ви працюєте з заземленням цього потужного нового Світла. Ви зараз отримуєте абсолютно нову Силу Світла, Силу Любові, ви стаєте провідником і джерелом величезних енергій. Одночасно ви створюєте абсолютно нові програми розвитку людства і планети.

Я запрошую всіх бажаючих взяти участь у планетарній роботі 10 жовтня в зручний для себе час.https://drive.google.com/open?id=1vbmf5jZp1jJEquXPVw_WggAaE9srn9A1


 Ви всі робите грандіозний стрибок в своєму розвитку. І отримуючи зараз цей абсолютно унікальний, приголомшливий за масштабами досвід колективної роботи з Всесвітом  тут, на цій планеті, ви проявляєтесь Творцями матеріальних світів.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати наматрацник: різновиди невидимого помічника
За об'ємним матрацом досить складно доглядати: чистити його й сушити в разі забруднення незручно. Наматрацник захистить виріб від пилу та бруду, завдяки чому термін його служби подовжиться.
Читати більше