08 січня 2021 року
Лист Бенджаміну Фулфорду

Тема: стан викрадених виборів

Шановний Бенджаміне, я повинен сказати, що я справді збентежений тим, що відбувається з цими виборами. Мені потрібна ваша інформація, якщо в США ми перемагаємо чи програємо цю війну? Роберт Стіл доводить, що Трамп буде заарештований, притягнений до відповідальності, і йому заборонять вступати на президентську посаду ще на 4 роки. Мені справді потрібно знати правду. Я щойно прочитав статтю про «Срібний доктор», де сказано, що ми (республіканці) програємо і вони (демократи, читай: Кабала) виграли.

Ця стаття також дуже переконлива. Назва: Установа проти американського народу: «кольорова революція Америки». За словами Роберта С., Трамп має усі докази отримання ноутбука Ненсі Пелосі (спікерки Нижньої палати Конгресу США) та багатьох інших. Коли я почув, що думаю, що ми перемогли, але зараз я вже не знаю свого імені.

Це дуже ... важко! Я волів би знати правду, незважаючи ні на що. Будь ласка, надішліть якомога швидше електронною поштою, або всім нам. Розкажіть нам, що ви знаєте на даний момент.

Дякую, М

Відповідь Бенджаміна Фулфорда:

Шановний М,

Історія, яку я чую, полягає в тому, що крадіжка виборів була простежена до венеціанської чорношкірої знаті, тобто Чорного сонця (Майк Пенс є їхнім слугою), і корпорація США закінчена. Вона банкрут, і ніхто не може це виправити. Питання в тому, що його замінить.

Одна фракція хоче розбити США на кілька невеликих країн (Техас, Каліфорнія та інші) Інша фракція хоче відновити Республіку США і відмовитись від боргу (Кабали). Це означало б величезне падіння рівня життя США та закриття американських військових баз за кордоном.

Я домагаюся того, щоб створити Республіку США від Аргентини до Аляски, щоб з’явилося щось ще потужніше та краще, ніж американська корпорація США. Це також передбачало б відновлення справжньої демократії та збір усіх злочинців, які викрали США в першу чергу. Ці Сполучені Штати мали б усі природні ресурси Бразилії, Канади тощо, тому їм не довелося б брати позики у китайців, щоб залишатися в бізнесі, як це відбувається зараз.

Бенджамін

https://benjaminfulford.net/

PS

08 січня 2021 року

Важка артилерія. Аналіз ситуації трьома розвідниками

(коментарі з Facebook)

Robert Steel: Що трапилося вчора? Що буде наступні дні до інавгурації? Хто буде інавгурований на президента?

Charlie Ward: Що трапилося вчора? Це була дуже гарно спланована пастка. Їм треба було вирішити головоломку, їм не вистачало одного кільця в ланцюгу, тому що події змінили свою динаміку. Корупцію створили Сорос, Гейц, Обама, Фундація Клінтонів та інших людей. Але вони хотіли знати, де джерело. І з'ясувалося, це все іде з Ватикану. Вони зробили пастку саме для цього. Вони зробили пастку і ті в неї потрапили. Інша пастка була встановлена вчора. Це був персик..

Це сталося, коли штурмували Капітолій. Коли все почалося, звичайно ж усі шанувальники Трампа були мирними. І була група людей від Антіфа. Вони штовхали людей, штовхали, врешті ті, хто підтримує Трампа прорвалися в будівлю і їм вдалося захопити лептопи (ноутбуки). Які є човнами заповненими інформацією! Ненсі Пелосі так спішила, вона забула все позаду, також і свій комп'ютер! Дональд Трамп зараз дуже вдячний! Як і його команда. В їхніх руках всі ці лептопи (ноутбуки - ВЗ).

Robert Steel: Пограбування Банку Англії виявилось темною операцією дати фонди Джорджу Соросу, щоб зробити його агентом «корони» в кольорових революціях і культурному марксизмі. Тобто не тільки чорношкірі вважають Сороса зрадником США, але я вважаю, що за цим на найвищому рівні стоїть Об'єднане Королівство (Велика Британія)! Хоча я і Simon вважаємо, що в МІ6 90% хороші люди, які застрягли в поганій системі.

Simon Parkes: Та сама група людей, яка поставила над важливою трасою в Каліфорнії величезний знак ТРАМП, ця сама група була з протестувальниками, щоби захопити ці лептопи, які належали демократам.

Двері в офіс Ненсі Пелосі залишилися відчиненими! Деяких людей вбили під час захоплення лептопів, ми не можемо сказати, чи вбили black hats (чорних капелюх) чи white hats (білих капелюх). Наразі лептопи в руках Трампа.

Проблема була в тому, що італійський уряд, використовуючи державні супутники, названі на честь Леонардо Да Вінчі, які насправді належать Ватикану. Уряд використав ці супутники для передачі інформації ї по планеті. Проблема в тому, що Італія - член НАТО. Майже неможливо уявити, що союзник таке може зробить. Якби це була Росія, Китай, було би легше! До цього має відношення італійський уряд!

Кожна легальна опція має бути випробувана, кожна можливість! Щоби ніхто не міг сказати Трампу: «Ти не спробував цього, ти не спробував того!» Трамп тепер полетів до Техасу на військову базу на нараду, що буде далі, невідомо….

Robert Steel: Це є насправді операція НАТО, яка проплачена Об'єднаним Королівством, за участи Німеччини та Франції. Це величезна, величезна річ! Військово-промисловий комплекс використовує НАТО для того, щоби скинути президента.

Simon Parkes: Що буде відбуватися наступні дні до інавгурації? Якщо люди, ті самі люди, які попросили Трампа піти в президенти перший раз, будуть стояти поруч з ним і не зрадять його, тоді буде воєнний стан, будуть арешти і Дональд Трамп буде президентом ще 4 роки.

Robert Steel: Всю цю інформацію треба викладати на BITCHUTE а не на YOUTUBE, бо YOUTUBE незабаром піде в небуття.

Charlie Ward: Дональд Трамп має 4 тузи в його колоді, жодним з яких він ще не грав. Бо не треба було! Перший, це Insurrection акт (Право на Повстання) другий, це - військові, третій - це біологічна війна проти людства.

біологічна війна! Це злочин проти людства! Тому він сьогодні зустрічається зі своєю командою, щоб вирішити, яким шляхом краще піти! Він має десь 4, 5, або й 6 варіантів на своїх руках і зараз не знає, яким тузом грати. І йому дуже складно!

Те, що дуже важливо і ще не вийшло назовні, це кількість шантажу політиків, зв'язана з педофілією і злочинами проти людства. Це вийде наступні 20 днів. Тому що є люди, які хочуть робити правильні речі, але «не мають яєць це зробити».

Robert Steel: Ми тільки опублікували 4-ту книгу в серії «Педофілія і імперія содомії. і Deep State». Вона є безкоштовно онлайн pedoimpire.org з файлом, який має імена, яка була опублікована сьогодні саме про Північну Америку. Я не планував цього, але це ще один туз Трампа. Ми зробимо фільм. Simon Parkes Хочу ще додати, що більша проблема МІ6, ніж МІ5!

Матеріали надіслані Ігорем Каганцем 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com