08 січня 2020 року
Анна Аверіна
Місячне затемнення 10 січня 2020 року

Дорогі мої друзі, 10 січня місячне затемнення закриє коридор затемнень, що почався сонячним затемненням 26 грудня 2019 року.

Сонячне затемнення запустило новий життєвий процес, що супроводжувався кризою свідомості, переоцінкою внутрішніх цінностей і зовнішніх цілей. Кожен з нас обирав, яким шляхом йти.

Місячне затемнення 10 січня програється, як перевірка нашої здатності реалізувати те, що ми задумали в період Сонячного затемнення, і воно вкаже, від чого нам потрібно відмовитися заради досягнення задуманого.

Цей період завжди вимагає уважності до всього, що ми говоримо і робимо. В цілому, цей коридор затемнень охарактеризувався тим, що навколо нас створювалися ситуації, в результаті яких нам довелося позбутися своїх ілюзій і подивитися на те, як виглядають відносини, люди або ми самі, насправді. У багатьох «відкрилися очі» і стало ясно, що, насправді, важливо, а що ні. І тепер, під час місячне затемнення, можна позбутися зайвого, непотрібного, ілюзорного, і зрозуміти, чого не вистачає для успішної реалізації наших важливих завдань.

Одним словом, до 10 січня у нас з'явилася можливість реально побачити, в якій точці ми знаходимося, куди ми прагнемо і куди можемо прийти.

Зараз дуже корисно буде заглянути в себе і усвідомити, що змінилося у вашому світосприйнятті, у відчутті себе, і в ставленні до свого майбутнього.

Ви можете провести день місячного затемнення (о 21:11 - 21:23 за київським часом) з користю для себе: позбутися від усього непотрібного і перейти на новий рівень духовного розвитку.

Активація на місячне затемнення:

https://drive.google.com/open?id=1tzJeU9-vmJsgyPmaXyDBZEyBbMNxCwky

Часи коридорів затемнень - це періоди, коли людина реально може змінитися на краще і цим вплинути на свою реальність і реальність Землі.

Творіть найкращу реальність на благо всього Всесвіту.

   З любов'ю, Анна Аверіна

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com