08 серпня 2019 року
Техніка зцілення «Хранитель тіла»

Коли ми стаємо частиною якоїсь ситуації, наприклад, хвороби, здатність керувати силою знижується майже до нуля. Словами ми не можемо управляти, скільки б ми не говорили, що ми здорові. Набагато голосніше лунають інші слова: ми хворі.

Тому можливості використовувати силу для зцілення і оздоровлення дуже обмежені. Але сказане стосується лише силі, укладеної всередині нашого тіла. Якщо вивести цю силу зовні, і надати їй стійку форму, то в цій формі можна втілити будь-яку програму. А якщо повернути потім цю силу в своє тіло, вкладена в нього програма почне працювати і потрібні результати будуть досягнуті.

Техніка зцілення «Хранитель тіла»

Створіть поле сили між долонями. Розмістіть руки на рівні живота долонями, оберненими одна до одної на відстані 20-30 сантиметрів, а потім повільно розводьте і зводьте їх, начебто вони описують сферу. При цьому відчуття поля виникає само по собі. Можна спробувати видихати через долоні рук, начебто нагнітаючи Силу в простір, що розділяє їх. Можна просто тримати руки нерухомо, споглядаючи порожнечу, що розділяє їх. При необхідності використовуйте всі ці прийоми, якийсь із них обов'язково спрацює.

Після того, як поле буде створено, скажіть: «Сфера». Поле слухняно прийме сферичну форму. У цій формі воно стає стійким і може вже існувати без нашої підтримки.

Тобто ми створили зовнішнє втілення нашої сили, з яким можна працювати без звичайних обмежень. Сконцентруйтеся на сфері і скажіть наступні слова (афірмації):

«Я призначаю тебе Хранителем мого тіла.

Ти постійно рухаєшся всередині нього, по всіх його структурах, рухаєшся вільно, не зустрічаючи опору.

Знаходиш місця пошкоджень і виправляєш їх, відновлюючи цілісність тілесних структур.

Знаходиш вогнища хвороби і знищуєш їх повністю і без залишку.

Знаходиш чужорідні структури і виганяєш їх з мого тіла.

А коли все виправлено, знищено і вигнано, зупиняєшся в області нижньої частини живота, створюючи відчуття тілесного комфорту.

Але і тут ти відстежуєш стан всіх тілесних структур і приходиш в рух при найменших ознаках загрози. А потім справляєшся з цією загрозою - тобі це зробити дуже легко.

Тому, що ти можеш використовувати всю Силу, вкладену в моє тіло - я даю тобі таке право».

Після того, як ви проговорите написане, структура сфери почне змінюватися, і прийде в якийсь внутрішній рух. Як тільки ви це відчуєте, вкладіть сферу в живіт. Простіше це зробити через область пупка. Іноді її рух всередині тіла відчутно, іноді немає. Це не важливо. В будь-якому випадку Хранитель тіла буде працювати.

У перші два тижні необхідно витягати його з тіла для того, щоб знову прочитати написані вище афірмації. Для цього необхідно просто помістити долоні в область пупка і вимовити: «Хранитель», і він відразу ж опиниться між долонями. Після того, як ви вголос промовите афірмації, помістіть його назад.

Надалі необхідність це робити зникне. Хранитель стане стійкою структурою вашого тіла і буде працювати вже без вашої участі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше