08 квітня 2017 року
Відкриття Мандрівника
Частина 4

Взаємозв'язок, суть Єдиного

Зараз я трохи вирішив відволіктися і поговорити про те як все влаштовано. Може це додасть вам розуміння, усвідомлення і відповідальності.

Отже, все Єдино. Все взаємопов'язано. Світів дуже багато, і кожен з них можна представити у вигляді судин, з'єднаних загальним Єдиним, частиною якого по суті вони і є. Кожен сплеск енергій в одному світі, відбивається на всіх інших і впливає на це загальне Єдине. Тому дуже важливо в своєму конкретному світі нам всім і кожному прагнути до спільної Свідомості. Інакше роз'єднаність постає у вигляді хаосу, і тоді не варто чекати розуміння і спілкування, і як наслідок - прийняти тих, кого зрозуміти неможливо. З хаосом працювати дуже непросто, тому об'єктивна реальність така, що вас (землян) намагаються не помічати і не приймають в Галактичну Сім'ю через повну відсутність Свідомості. Так що шукати інопланетян марно, якщо ви - конкретно ви - їм не цікаві, то їх і не буде у вашому житті. Зараз взагалі Земля знаходиться в так званому кільці блокади або на карантині. Потрібно дуже вагома причина для допуску будь-кого сюди. Але не варто і думати, що все кинуто напризволяще. Як і всі світи, Земля бере участь у всіх вселенських подіях і так само на них впливає. Земля, як і всі світи, виробляє енергію, яка може використовуватися для творення або навпаки. Енергія виділяється в будь-якому випадку кожним із вас, акумулюється і йде далі. Знаючи загальносвітові події, що відбуваються на планеті, не треба мати великого розуму, щоб побачити те, що ви зараз робите.

Тут же я хочу розвіяти всілякі казки про кінець світу тощо. Кінця світу не буде, принаймні ще мільйони років. Так що не варто бігти продавати майно, закуповувати на рік продукти і брати участь у масовій істерії. Все дуже просто. Ваша цивілізація ще дуже молода, і знищувати її ніхто не буде. Такі події рідкісні навіть в масштабах Всесвіту. У вас і так повсюдно панує хаос, а це ознака глобального прояву Свідомості рівня дитячих Душ. Так що поки все буде добре, і варто гнати подалі усіх пророків, що віщають про швидкий страшний суд і тому подібний Армагеддон. Наприклад, 2012-й рік, якого так всі чекали, (насправді грандіозна подія) за фактом є не більше, ніж зміна енергій, що прийшли з Вищих Світів. Цього достатньо для проведення будь-яких змін на планеті.

Про спосіб життя

Чомусь у вашому суспільстві прийнята така дурість, як спосіб життя, і всім нібито обов'язково треба дотримуватися якихось рамок. Наприклад, різні гуру, вчителі тощо, повинні носити балахони, молитися, бути поголовно вегетаріанцями, ну і все таке в тому ж дусі. Так ось, що я вам скажу, все це повна маячня. Просто свого часу хтось придумав свій тренд, щось на зразок реклами. А тепер ця вся атрибутика чомусь раптом - ознака освіченості! Все це - маячня. І крапка.

Все повинно бути спрямовано на отримання кращих результатів уроків. Тут треба розуміти те, що в смокінгу чистити каналізацію просто не зручно, але на сам факт її прочистки ваше вбрання не впливає. Думаю, тросу або забитій каналізаційній труби взагалі байдуже, хто і в якому вбранні це робить, ну а для води головне, щоб те засмічення було усунуте. Виходить, що наявність смокінга або його відсутність має значення тільки для самого сантехніка, вірніше навіть для його внутрішнього стану самооцінки. А якщо він ще співає при цьому або курить, то ефект той самий. В ідеалі на 100% результат і 100% комфортність процесу впливає тільки ваше бажання досягти результату і внутрішній стан під час самого процесу, плюс розуміння значущості його результату.

Взагалі, у всіх речах ви дуже критичні, бо кидаєтесь з однієї крайнощі в іншу, замість того, щоб зберігати баланс. У вас всіх закладене як хороше, так і погане. І ви Як би ви не намагались, ви не зможете вибрати тільки одну сторону. Взяли, наприклад, і поставили самі собі купу обмежень, різні заборони тощо. Тільки задумайтесь, адже чи не простіше б було взяти і створити тоді відразу ідеальний світ? Нікому не треба, щоб ви страждали постійно, і навіть зовсім навпаки. Тому і власну поведінку і спосіб життя потрібно вести, виходячи з власного гармонійного розвитку. Не думайте, що всі вегетаріанці або сироїди автоматично потрапляють в рай. Вони просто так харчуються і все. Так, у них більше енергії, чистіше емоції і міцніший імунітет, але це не означає, що вони проходять свій шлях розвитку. Так само і в усьому іншому. Знайдіть точку гармонії і розвивайте всі свої частини. Згодом, при збільшенні рівня усвідомленості самі щось виключіть з життя, або додайте.

Головне розуміти, що немає нічого поганого, якщо це веде до гармонії. І ви створені не для страждань або вічних мук.

Основні постулати

1. Прагнути до гармонії.

2. Набути максимальну усвідомленість в прагненні до безмежної любові.

3. Немає ні хорошого, ні поганого. Є тільки ваше сприйняття явищ і їх оцінка.

4. Однаково, якщо вас не розуміють - причина знаходиться у вас самих.

5. Шукайте любов і зберігайте її - це шлях кожного.

6. Думка матеріальна і вона створює все, так візьміть думки під свій контроль.

7. Випробування постійно існують, але будь-яке з них одного разу закінчується.

8. Від уроків неможливо уникнути, їх можна лише вивчити.

9. Всі є нескінченним повторення одного і того ж. Ви і є Всесвіт.

10. Рух (розвиток) - ваша одвічна потреба.

11. Головний ваш ворог знаходиться у вас самих - це думки (внутрішній діалог).

12. Страждання безглузді.

13. Бог є. Доречи, це - ви, я, вони. Ми всі і є Бог.

В принципі основна частина книги закінчена. Далі я розповім трохи про те, що необхідно для практики всього вище описаного, а також напишу кілька слів про себе, щоб ваша цікавість нарешті вгамувалося.

Я не буду говорити про те, як і яке заклинання прочитати. Я хочу донести вам розуміння, як все працює.

Для початку треба зрозуміти, що для всього потрібна основа, фундамент, на якому все будується. Так ось, для всього, що стосується магії, трансерфінгу, екстрасенсорики і наявності в активності всяких інших різних синдхів, основними є наступні моменти:

1. Прийшов ваш час;

2. Чистота Свідомості, не затуманена внутрішнім діалогом;

3. Наявність енергії і правильна (здорова) циркуляція її в тілі;

4. Розібраний вантаж проблем минулого, немає якорів;

5. Чиста віра в свої можливості і бажання рухатися.

6. Так, ваш час прийшов, і хоча уроки у кожного свої, етапи розвитку всі ми проходимо однакові.

На певному етапі для проходження своїх уроків необхідні будь-які так звані над здібності, серед них теж існує багато своїх законів, правил і обмежень. Тому не варто чекати відразу левітації або телепортації.

Навички почнуть проявлятися поступово і лише певні. Вас тоді візьмуть в оборот і почнуть вести (супроводжувати), направляти і навчати. Це стосується всього, навіть трансерфінгу. Кому рано, той і не зіткнеться з ним, або, зустрівши, просто нічого з цього не зрозуміє. Саме тому магія починається вже з розуміння факту строго визначеної послідовності навчання, розвитку. Варто зосередитися на поточному моменті і вчити ті уроки, які поставлені, такі уроки прийдуть самі у свій час.

Всьому свій час

Чистота Свідомості, відсутність внутрішнього діалогу. Ваше життя постійно оточують знаки, підказки, покажчики, їх треба вміти якщо не трактувати вірно і відразу, то хоча б навчитися (почати бачити). Виші думки будуть вашим головному ворогом. Вони будуть закривати ваші очі, відводити погляд убік, створювати купу сумнівів, вбиваючи тим самим вашу віру. Цей момент складно вловити. В голові ваші думки будуть повертати вас знову і знову до негативних подій. Вони будуть як скалка в дупі. Будь-яка дрібниця буде роздуватися до розмірів такого величезного бегемота, чи слона, адже, він у нас зайнятий на інших роботах.

Почнуть виникати почуття депресії, спонтанна агресія, відчуття спустошеності. Все це зроблено для того, щоб відвести вас в сторону, дати замість натурального якийсь дешевий замінник, а якщо потім і дати «по натурі», то з подвоєною силою, та так, щоб і зародка бажання спробувати знову у вас не з'явилося.

В цей момент, можна сказати, йде перевірка чистоти вашого наміру і готовність вашої Свідомості. Адже усвідомлена людина ясно побачить цей театр виродків і просто відмовиться в ньому грати. Не звертайте зі свого шляху, незважаючи ні на що, візьміть свої думки під свій контроль, і очищайте їх поступово. Ясність і свобода думок не змусить себе довго чекати. Займіться медитацією, вчіться правильно дихати - це допоможе. І вірте, ви на правильному шляху. В якийсь момент ви залишитеся одні, це не страшно, святе місце порожнім не буває, воно наповниться знову вже за вашим бажанням.

Енергія і її значення

Все в світі є енергія. З енергії все складається. Вона будівельний матеріал для всього, вона постійно присутня в усьому, рухається і циркулює. Ласкаво просимо в «Зоряні війни». Джедаї - це правда. І давним-давно в іншій галактиці, а може і в далекому майбутньому, але завжди в тут і зараз - це норма життя.

Спробую перейти на більш прості терміни, мову метафор і порівнянь. Щоб побудувати цегляний будинок, треба мати цеглини, і класти їх правильно. Інакше це буде просто купа накиданих цеглин. Та й кількість їх має пряме відношення до того, який будинок у вас вийде.

Так ось, енергія у вас з'являється постійно, ви підживлюєтеся нею в моменти відпочинку, які долають вами позитивних емоцій, бонусами від завершення уроків, ви отримуєте її з поживних речовин ззовні (їжа, вода, тощо), Приймаєте енергію у вигляді допомоги від донорів (ваші Вчителі, Хранителі та ті, хто вас любить). Витрачається ця енергія абсолютно на все, але найбільше на розумову діяльність, переживання негативних емоцій, руйнування, травлення. Це основні пункти, на які спочатку слід звернути увагу і нормалізувати. Так що беремо під контроль свої думки, відключаємо внутрішній діалог, прибираємо негативну реакцію на події (зовнішні і внутрішні чинники) у себе, і починаємо бачити. Тобто все що ми робимо, повинно хоч щось створювати в результаті (робота на результат через якісний процес). Міняємо своє харчування (не обов'язково відразу ставати праноїдами), головне перестати гробити себе, усвідомлюємо, для чого це все вам треба і не звертаємо з дороги. Дуже скоро ви почнете відчувати енергію. Далі нормалізуємо її, здорову і циркулюючу в своєму організмі - тут, наприклад, той же цигун вам теж допоможе. Розповідати про те, що це таке, я тут не бачу сенсу, книг і відео з цієї практики багато у вільному доступі. І, звичайно, очищаємо, активізуємо всі чакри і канали для того, щоб енергія вільно циркулювала всередині нас і була узгоджена з зовнішнім середовищем.

Вантаж проблем і минулого

Щоб піти вперед, треба спочатку зняти з шиї ланцюг, на якому сидиш, як на прив'язі. Всі ви в житті маєте сильні емоційні та енергетичні зв'язки, незавершені справи і контракти (зобов'язання). Вони всіх будуть дуже сильно тягнути до себе, від них не втечеш, не забудеш, їх можна тільки вирішити - розчепити всередині себе. Тому погляньте правді в очі і, взявши волю в кулак, почніть розривати свої кайдани. У кожного вони свої, але для кожного вони однаково неприємні. Ну а що тут зробиш? Лопату в руки, і вперед розгрібати свої авгієві стайні. Ви самі їх засмітили, самі забивали під зав'язку негативом, ось і побільшало його на цілі гори. Коли розгребе завали, то відчуєте свободу, і отримаєте повне право рухатися далі, а бонусом буде вам колосальний приплив енергії і підтримка дорогих вам людей.

Віра і наміри

Для того, щоб прийти з пункту «А» в пункт «Б», треба знати, де саме знаходиться «А», а де «Б». Тобто в який бік вам потрібно рухатися і яким шляхом йти. Але найголовніше, необхідно для початку вірити в те, що цей пункт «Б» є, і що до нього дійсно можна дістатися. Інакше сам похід ваш буде недовгий, в напрямку до «не туди», та й взагалі безглуздим. По дорозі вам можуть зустрічатися ті, хто не знає про те що цей якийсь пункт «Б» є, і також ті, хто просто не хоче вас туди пускати. Це не означає, що вони якісь погані, це означає лише, що у них свої шляхи і завдання, і що вам потрібно жити своїм розумом, а так само просто вірити собі. Щоб почати рухатися і не зупинитися на півдорозі, вам треба мати бажання завершити шлях, досягти результату, і ваше це бажання і є намір. Сила, непохитність і значимість для вас вашого бажання, і є сила і чистота (щирість) вашого наміру. Намір творить неможливе, завжди пам'ятайте про це.

Всі вищезазначені речі - це основи, які самі по собі вже відкриють вам доступ в новий чарівний світ. В принципі ні чого складного, було б бажання і розуміння навіщо вам це все треба. Далі почнете рухатися своїм шляхом, а там і тоді вам допоможуть.

Про себе

Як і обіцяв, на завершення розповім трохи про себе.

Я вже говорив на початку цього оповідання, я є Сутністю Високого рівня Свідомості (щільності) і мандрую по світах і інших щільностях Всесвіту. Саме тому таких як я називають Мандрівниками у часі.

Я такий зараз тут не один, ми були присутні, і завжди будемо присутні на планеті Земля. Кількість нас змінюється в залежності від необхідності. Приходимо ми сюди або природним шляхом, або заміщенням/позбавленням зі Свідомістю вже дорослої людини. Вибір відбувається в залежності від наявності необхідних для нас навичок у конкретної людини і її на те бажання.

Процес появи нас досить неприємний, і відбувається якийсь час (далеко не миттєво), для багатьох він супроводжується хворобами. Після завершення його настає час звикання до тіла. Спочатку воно і все, що стосується тіла, є таким цікавим, - тепер у мене є якісь руки, ноги тощо, якось дивно воно все працює, і щось подібне. Після появи нас тут в тілі чи оболонці людини, у неї змінюється погляд і повністю особистість.

Спочатку, перший тиждень, ми пам'ятаємо про себе по суті абсолютно все, а потім пам'ять стирається, і починається процес спогадів і знаходження себе самого заново. В цей час відбувається формування (методом проб і помилок) певного образу, що найбільш підходить для виконання наших завдань, а завдання у кожного свої. В основному вони тут спрямовані на внесення точкових змін у ваш розвиток. Такий своєрідний посів зерен, які вже самі по собі зійдуть.

Як я вже казав, зовні ми нічим не відрізняємося від вас, але хоча ми і знаходимося тут в тілах людей, але по суті ми прибульці («інопланетяни»). Нас з вами відрізняє мислення і набір цінностей. Для нас, Мандрівників, зовсім не важливі матеріальні цінності, причому до такої міри, що ми швидше станемо (навіть цілком свідомо) бомжами, ніж олігархами.

З нами буває не просто спілкуватися, особливо близьким, тому що ми - інші, і хоча близькі нас люблять, але їм буває складно зрозуміти деякі речі. Для вас вони дикі, а для нас в них знаходиться мало не найважливіше.

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал  znaniya15839562074852

Канал Кирилла Килова

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше